Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 11 hónapja #52555 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: ami 20%-kal megnöveli a spot rangemet...


A spot range az amennyire te látsz, a Detection range amennyire meg ő látszik (ebben az esetben csak a tied változik). Legalábbis normál körülmények között nyílt terepre vonatkozik az első adat.

Míg ezzel szemben a második és harmadik sor az meg azt éri el, hogy hamarabb meglátod azt amit csak később tehetnél (hajós füstben -nem lövőt-, vagy torpedót).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52556 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Magyarul a cucc teljesen haszontalan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52557 Írta: Miskusz68
Miskusz68 válaszolt a következő témában: Kérdés
Növeli a radar hatótávolságát, ez az igazi haszna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52558 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

Miskusz68 írta: Növeli a radar hatótávolságát, ez az igazi haszna.

Nem. Az alap spot távot növeli 2km-ről 3km-re. Azért haszontalan, mert be kell érte áldoznod egy értékesebb modult. Egyébként sok hajóra jó lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52559 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Felraktam én is DM-re, mondván az álcám úgyis csak az első lövésig él, szóval miért ne. Először azt hittem, hogy az ellenfél camo-ját csökkenti, ha már a másik erre a slotra a saját camo-t növeli logikus is lett volna... de nem. Na jó, akkor biztos a radarra vagy a hidróra vonatkozik... az se. Hát akkor majd ciklonban előbb látom az ellenséget mint ő engem... persze hogy nem. Már mindent végignéztem, de ez a cucc tényleg csak arra jó, hogy messzebbről lásd azt akire nem tudsz lőni. Na jó, megnöveli az alap látótávot 50%-al, magyarul azt a távot ahonnan már mindentől függetlenül is felspotolja az ellenséget, mondjuk egy sziget túloldaláról (arra se tudsz lőni). Meg a torpedókat 20%-al messzebbről észreveszi, ennek mondjuk még lenne is értelme egy csatahajón... de akkor már mégis inkább álca.

*most nézem, Bismarck-on még fent van. Fent is hagyom, ez úgyis amolyan ketrecharcos fajta.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52560 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!

Erről az akcióról tud valaki valamit?


Steam nevű "csomagok", brutál akciósan 4 hajó: Ishizuchi, Graf Spee, Anshan és Texas
Arról írnak több helyen is, hogyha valamelyik megvan és újra megveszed ilyen jó áron, lehet rajta nyerni sok doubloon-t. De én ilyen akciókat nem látok és nem nagyon találom, hogy másnak miért van.
Többen is írják, hogy nem kell hozzá Steam fiók, úgy is van nekik akció :unsure: .
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja LAC1902 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.432 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.