Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 11 hónapja #52631 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocs, valami error volt. Nekem Grievous kommentje volt az utolsó. :O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52632 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Tegnap valamivel később meglett, de így is elég pocsék volt (COOPO-okat mentem csak), 6-os és 9-es CA-m van csak meg. Összejött, csak elég pocsék volt néha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52677 Írta: Nortonor
Nortonor válaszolt a következő témában: Kérdés
Néhány napja megvettem a tier 4-es Langley-t, gondoltam kipróbálom milyenek is a hordozók. Arra viszont nem sikerült rájönnöm, hogy a vadászrepülő rajt hogy lehet visszahívni akkor, ha már konfliktusba keveredtek. Olyan mintha azonnal ráugranának az ellenséges vadászokra ahogy a közelükbe érnek és sehogy nem tudtam visszahúzni kicsit őket a hajóink fölé, hogy legalább légvédelmi támogatással harcolhassanak.
A másik dolog amit még nem értek, hogy már kétszer is összeakadtam egy ellenséges Langley vadászaival és rendre én húztam a rövidebbet úgy, hogy nem volt egyikünk mögött sem támogatás, viszont max 1 gépet tudtam leszedni, az ő vadászai pedig az összes gépem lekapták.

Egyébként amit tanácsoltatok korábban, hogy érdemes BB-kkel és DD-kkel kezdeni az részben bejött, a tier 5-ös New York pl tetszik, de a rombolókkal valahogy nagyon nem fekszik a játék. Viszont megvan a tier 5-ös Omaha is és nagyon tetszik, úgyhogy egyelőre amcsi BB és CA párti vagyok. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52678 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

Nortonor írta: Néhány napja megvettem a tier 4-es Langley-t, gondoltam kipróbálom milyenek is a hordozók. Arra viszont nem sikerült rájönnöm, hogy a vadászrepülő rajt hogy lehet visszahívni akkor, ha már konfliktusba keveredtek. Olyan mintha azonnal ráugranának az ellenséges vadászokra ahogy a közelükbe érnek és sehogy nem tudtam visszahúzni kicsit őket a hajóink fölé, hogy legalább légvédelmi támogatással harcolhassanak.
A másik dolog amit még nem értek, hogy már kétszer is összeakadtam egy ellenséges Langley vadászaival és rendre én húztam a rövidebbet úgy, hogy nem volt egyikünk mögött sem támogatás, viszont max 1 gépet tudtam leszedni, az ő vadászai pedig az összes gépem lekapták.

Ha két vadászraj összeakad, akkor azt nem tudod szétszedni, míg le nem szedik egymást. Tier 6-tól lehet csak szétszedni őket manuális irányítással (alt). Ez a tier 7-es Saipan CV-n kívül minden hordozónál 1 gép veszteséggel fog járni.

Az, hogy ki jön ki győztesen a két vadászraj közül, azt az RNG dönti el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52680 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta: Az, hogy ki jön ki győztesen a két vadászraj közül, azt az RNG dönti el.


Meg a hajó fejlesztés, meg az upgrade, meg a kapitány skill. ;)

Langley esetében:
Average Damage per Second
Boeing F4B vadászgép 21 HP/min
Grumman F3F vadászgép 28 HP/min

Air Groups Modification 1 : Increases effectiveness of aircraft guns: +10% to average damage per second of aircraft guns.

Aircraft Servicing Expert : +5% to HP of carrier-based aircraft.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52681 Írta: Nortonor
Nortonor válaszolt a következő témában: Kérdés

9laurus9 írta:

Storm írta: Az, hogy ki jön ki győztesen a két vadászraj közül, azt az RNG dönti el.


Meg a hajó fejlesztés, meg az upgrade, meg a kapitány skill. ;)

Langley esetében:
Average Damage per Second
Boeing F4B vadászgép 21 HP/min
Grumman F3F vadászgép 28 HP/min

Air Groups Modification 1 : Increases effectiveness of aircraft guns: +10% to average damage per second of aircraft guns.

Aircraft Servicing Expert : +5% to HP of carrier-based aircraft.


A fejlesztett F3F gépeimmel történt mindkét eset, igaz a kapitányom zöldfülű és felszereléseket sem raktam a hajóra, de nem hiszem hogy tier 4-ben sokan használnának ilyesmit egy CV-n.
Csak az tűnt fel hogy látványosan el lett kenve a szánk, úgy hogy az enyémek max 1 gépet szedtek le a 6-ból, az ellenséges raj meg az összes gépemmel végzett.
Megyek majd még pár kört vele és most direkt rá fogom küldeni a vadászokat, ha látok az ellennél Langley vadászrajt. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.395 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.