Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 3 hete #52124 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Még mindig elbeszélünk egymás mellett. Amiket te felhoztál, azok valami japán anime/fantasy/scifikategória. Attól, hogy pl a Space Battleship Yamato alapja Yamato, mi köze a második világháborús csatahajóhoz, meg egy játékhoz, ami abban a 2.vh témában (küldetések, híres világháborús/hajós dátumok/események feldolgozása) mozog?

Nem az a baj, hogy Európában sokan nem értik/nem szeretik az animét, hanem az, hogy semmilyen formában nincs helye ebben a játékban (max pl áprilisi eventben). Pont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52125 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Chapo, érttem az álláspontod, de mint Acetil is írta, nézőpont kérdése. Azért , mert a Fury élőszereplős, ugyanúgy mese.

Kb ez a "gond" : a tojás:




Most őszintén, melyik Mesternek sikerült lefestenie azt a nyamvadt tojást "normálisan"? ;)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52126 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor ismétlem megam:
Az általad "ugyanúgy mese"-ként jellemzett alkotás belefér egy ugyanolyan témájú játékba, míg egy anime-scifi rohadtul nem való egy wows-ba - szerintem.
De részemről ennyi, hagyjuk a tojásokat :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52128 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Értem , a HP növelő, robbanást megszüntető ,stb zászló ,gyorsjavító nem sci-fi. ;)
Abbahagytam. Písz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52129 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az megint egy más téma, rohadtul nem arról volt szó eddig.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 3 hete #52130 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
A zászlókkal a hajón lévő több száz vagy ezer fős létszám képességeit próbálják megjeleníteni,mert nagyon nem volt mindegy kik és hogyan kezelték ezeket a hajókat.De ez is csak egy játék,nem szimulátor szintű...majd 10-20 év múlva.De ezek a sci-fi meg anime dolgok nem passzolnak ebbe a játékba.De a wg-nél van a gond,szerintem valami rokon van olyan pozícióba aki eldönti a "hogyan kereshetnék még pénzt" ötleteket.Egy biztos a vágyálma az hogy,egy űrhajó fedélzetén ami hasonlít egy világháborús hajóra,vágja ánuszon dashát,aki japán tanulónak van öltözve....és eközben üvölt a torpedo zenekar nagyra becsült slágere. :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.383 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.