Submarine

Több
4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #63404 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Submarine
Köszönet a tapasztalat megosztásáért :) Hogy lesz-e más hajókon sub elhárításra alkalmas fegyverzet?Hát néhány cirkálón látható akna és mélységi bombavető hogy aztán ezek működni is fognak e az már más kérdés.
Pl:Kirov tatján is jól látszódnak a mélységi töltetek vagy épp a Fiji-nél is ott vannak(meglepődnék ha pont az angol CA ág nem lenne képes ellenük harcolni hiszen a háború alatt talán ők küzdöttek velük a legtöbbet)
De a WG nem igazán tartja magát "néha"a valósághoz :whistle:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 hete Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #63407 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Remélem csak t8 és felett rakják be öket .
Ne csesszék el mindenki játékàt .
Így még a t5 ben lehetne játszani ezek nélkül .
De majd látjuk mi lessz .
Elöször úgyis külön módban tesztelik mit szólnak hozzá az emberek .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #63410 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Submarine
Ebben a formában még korai lenne betenni őket a játékba, bár jó irányba haladnak. Az viszont biztos, hogy a DD-k alapvető szerepe változik meg, és ezzel együtt a játék is nagyon más lesz mint eddig. erre fel kell készíteni a játékos közönséget alaposan. Személy szerint nekem nem igazán ment a SUB játék, de láttam videót ahol gyakorlatilag lehoznak vele egy egész meccset. DD-n kívül szinte semmivel nem lehet hatékonyan vadászni őket, még könnyű cirkálóval sem hacsak nincs rajta depth charge. És ami még problémás szerintem az az, hogy a SUB aksija ha le is merül attól még nem kell a felszínre jönnie, csak pingelni nem tud. Ezen szerintem fognak változtatni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64087 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Submarine
Kis élménybeszámoló, hamár sorra kerültem.

Azt tudni kell, hogy tele van botokkal, mert boldog-boldogtalan tengózni szeretne.



Kerestem valami kapitányi skillt, ami jónak tűnhet akár. Beállítottam mindegyiket erre a paraméterre és had szóljon.



Kellett néhány csata, hogy legalább valami fogalmam legyen róla, mi merre van és hogyan is mennek a dolgok.

Azután sikerült végre egy jó csatát is mennem. Nem csak botokat kitorpedózni.






Ezen fellelkesülve mentem gyorsan - jó vicc, minden értelemben - még egy csatát.

Nagyjából kezdem érteni, hogyan is akar ez a dolog működni.

A rombolót úgy kaptam ki, hogy megpróbált legázolni. Majd legközelebb...






Vélemény?

Az is van. Jelenleg tényleg jobb hogy csak saját játékmódja van. Nagyon erősnek érzem és egyben gyengének is a tengeralattjárókat.

Nagyon erős azért, mert ha valaki kicsit is megtanulja, hogyan kell használni, kegyetlen dolgokat lehet művelni vele és még nagyon nem tudja senki, hogyan kell ellene védekezni.

Romboló, könnyűcirkáló igen, de nem erre gondoltam. Csapatként, hogyan lehet őket elhárítani. Ez a legnagyobb gond jelenleg velük. Az ellenszerüknek oda kell menni és lebombázni őket. Csak ez a legnehezebb része, mert az ellenfél kilövi őket. Az USA tengó meg 10 km-ről is kikapja a csatahajót.
Működhet a vadásztengeralattjáró taktika, de ehez nagyon érteni kell a játékot. Mert bizony percekig lehet izzadni odalent mire sikerült a másik tengót kikapni. Közben a ping (szonár...mindegy) lemerül, mint a rossz telefon és utána csak nézzük egymást, mert torpedóval szemre eltalálni bárkit is marha nehéz.
Mint a mellékelt példák mutatják, lehetséges a dolog. Viszont ha a túl oldalon is érti a játékot a tengós, akkor az életben ki nem szedem. Fel jönni meg fell kell. mert akku nélkül nincs ping.

Gyenge azért, mert papír. Egy kis figyelmetlenség, valahol bejön egy romboló vagy besettenkedik alul egy tengó és lehet is hozni másik hajót csatába. Lassan fordul, lassan csinál mindent.

A másik baj még, ha elfogytak a tengókra veszélyes hajók, akkor gyakorlatilag döglött a csata. A maradék hajók menekülőre fogják és nem lehet utolérni őket. Ez így elég átgondolatlan valami.

Amúgy nyugis játék. Főleg ha érti már valaki mit és hogyan kell pingelgetni és legfőképpen mikor.

Az ellenfél tengója meg szépen merül, ha kilőjük.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon, old_sergej, Luperator

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64088 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Submarine
A próba holnapra marad,ha lessz energiám kivárni a sort.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64089 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Submarine
6 kör után már ilyen stabil eredményeket érek el... :lol:
Viszont random csatába k*rvára ne legyen betéve



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.