Submarine

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64398 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Submarine

Shardik4 írta: És tengo hogy boldogul a smolensk ellen ?


Azt még nem tudjuk, de ha behozzák a 10es tengókat is akkor szerintem a smolinak nagy ellenfele lesz. Ott ücsörögnek a füstben, a tengónak nem lesz nehéz bemérni és a low hp miatt szerintem egy halacskarajjal is kikapja simán. Ez csak elmélet, remélem azért megmarad ez majd külön módba és nem hozzák majd be randomba őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64406 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine

Lord írta:

Shardik4 írta: És tengo hogy boldogul a smolensk ellen ?


Azt még nem tudjuk, de ha behozzák a 10es tengókat is akkor szerintem a smolinak nagy ellenfele lesz. Ott ücsörögnek a füstben, a tengónak nem lesz nehéz bemérni és a low hp miatt szerintem egy halacskarajjal is kikapja simán. Ez csak elmélet, remélem azért megmarad ez majd külön módba és nem hozzák majd be randomba őket.


Jó csak nagyon emlegetétek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64408 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Submarine

Shardik4 írta:

Lord írta:

Shardik4 írta: És tengo hogy boldogul a smolensk ellen ?


Azt még nem tudjuk, de ha behozzák a 10es tengókat is akkor szerintem a smolinak nagy ellenfele lesz. Ott ücsörögnek a füstben, a tengónak nem lesz nehéz bemérni és a low hp miatt szerintem egy halacskarajjal is kikapja simán. Ez csak elmélet, remélem azért megmarad ez majd külön módba és nem hozzák majd be randomba őket.


Jó csak nagyon emlegetétek


Ez a submarine mód egy nagy publikus teszt volt. Én a wg helyében ilyen módban behoznám a többi, nagyobb szintű tengeralattjárókat és jó nagy xp és kredit bónuszt adnék azoknak a játékosoknak akik nem tengóval mennek be csatázni. Ez azért lenne fontos, mert a legnagyobb részben a csatahajók és nehézcirkálók botok és nem szeretném, hogy ez alapján vonjon le következtetéseket a wg. Azután megkérdezném a játékosokat, hogy mennyire tetszett nekik ez és az alapján kitalálni valamit. Én személy szerint nem örülnék ha behoznák a subokat random csatába de ha a játékosközösségnek ezt megszavazná nagy többséggel akkor okés. Nem örülnék neki de megszokjuk mint minden más faszságot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64411 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Szerintem kicsit rágják az eredményt . Utána tesztszerver . És behozzák ha akarjuk ha nem .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64412 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Szerintem kicsit rágják az eredményt . Utána tesztszerver . És behozzák ha akarjuk ha nem .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64418 Írta: Groszfater
Groszfater válaszolt a következő témában: Submarine
Folytatnám. A múltkor a tengóról írtam, javasoltam taktikát. Most az elhárításról.... Kezdem a könnyűcirkálókkal. Én a Leandert használtam, de minden könnyűnek van ASW-je. Általában rombolóval együttműködve hatékony. A nagyobb hajókat együtt torpedóval távol lehet tartani, felváltva füstfüggönnyel védekezve. Felváltva használni a hidrót és az ASW-t... hatékony. Rombolóval fordítva dettó.
Nehézcirkálónak nincs ugyan ASW-je, de tud segíteni a hidró használatával, másrészt, ha tud, megáll a tengó fölött kvázi blokkolva. VIGYÁZAT! Előfordult, hogy a tengó fölött megálló, illetve áthaladó KEVÉS HP-val rendelkező hajót felmerüléssel pusztítja el a tengó.
Még egy tengó szempontból... Rászoktam, hogy merüléskor hangjelzést adok, mert az oda nem figyelő saját hajók is legázolnak periszkópmélységnél...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Groszfater által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.