Submarine

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64092 Írta: Groszfater
Groszfater válaszolt a következő témában: Submarine
Én is kipróbáltam mind a hármat....
Az Ámbráscet messzebbre lő, de nehéz vele eltűnni, lassan manőverezik.
Az U69 - ezekre a próbakörökre - szerintem, az ideális. A torpedótáv nem egy nagy, de nagyon jól lehet vele csendesen manőverezni és mélyre merül. Számtalanszor bújtam el rombolók, cirkálók elől.
Az S1 ugyanez, csak kicsit gyengébb.
Sokan csak akkor merülnek, ha felfedezik őket. Én már az elején periszkópmélységen indulok, ott nem fogy az akksi, de sokat mehetek közel az ellenhez. Ha elengedtem a torpokat, akkor viszont, ha lehet, folyamatosan pingelni kell az érzékelőpontokat, hogy a torpedók ráforduljanak a célra.
Elhárítás: nagyon meg fog változni a játékmenet. A csatahajók mellett kell legyen egy könnyűcirkáló, aki odaér, ha baj van és a szonárral felderít, ha kell vízibombát dob...Az elején ki kell nyírni a rombolókat, hogy a saját tengók csemegézhessenek. Felértékelődik a hidroakusztikus keresés.
Korai lenne még ramdomba rakni őket, de izgalmasabb lesz a játék...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Groszfater által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Luperator

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64094 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Submarine
Mindegyik tengeralattjáró ugyanolyan mélyre tud merülni... :dry:

És úgy, hogy csatahajókon, nehézcirkálókon és cv-n nincs semmi védekezési lehetőség ellenük, teljesen felborítanának mindent. Már így is a játékosok nagy része nem tud különbséget tenni csapattárs és ellenfél között, nem hogy tudatosan felvenni a harcot egy ilyen osztály ellen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Luperator

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64095 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Submarine
Max most már nem a romboló lesz az elsődleges célpont meccs elején hanem ezek.. Fura a sors, én első nap megkaptam mind a hármat, csak engem meg nem érdekel. Számomra elegendő hajó van a játékban még bőven.
Ha a cv rework azt hozta, hogy együtt mozognak a hajók,csak lesz megoldás erre is. Előre látom, ahogy kezdődik majd a cv vadászat :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64096 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Submarine
A tengeralattjárókkal az a legnagyobb probléma, hogy egyes hajótípusok (nehézcirkáló, csatahajó, cv) nem tud ellene védekezni és effektív lenni. Értjük, hogy a rombolók ellen sem tudnak mit tenni igazán de arra is ott vannak a lehetőségek azért. (torpedók alapján nagyjából meghatározni a helyet, hol volt és kikövetkeztetni merre mehetett, más rombolók, radaros cirkálók és cv spot.) A torpedók nem sebeznek akkorát (kivéve a pingelt, mert instant citadella sebzést okoz) de vízbetörést tudnak csinálni és gyors a torpedó betöltési idő mint az európai rombolóknál. Az egésznek a vége az lenne, hogy mindenki keresi a a subokat ők meg a csatahajókat támadják és ki sem tudják igazán kerülni őket. Elfogult vagyok a csatahajósokkal de valljuk be, hogy így is őket támadja már kb mindenki. Ezt a dd elsődleges célpontot meg hagyjuk már, hány olyan csatában volt részetek, hogy tényleg elsőként rájuk vadásztak és hány olyan volt amikor a radaros könnyű meg nehéz cirkáló sem lövi de még a cv sem őt spottolja hiába van csak egyedül. A rombolók is már a füstben ülve dobálják szotyihéjjal a csatahajókat. Tudom, sokan utálják az eu rombikat de a füst nélkül még ők azok akik leginkább romboló típusnak megfelelően használják a hajóikat. A subok behozatalával már a rombolókat is folyamatosan lehet spottolni, ahogy a sziget mögött megbúvó hajókat is. Mindenkinek folyamatosan mozgásban kell lenni és rohangálni a pályán mint a mérgezett egér, mindenféle taktikát nélkülözve. Sokaknak a subokra áll a cerka, megértem, király dolog is de randomban nagyon örülnék ha nem raknák be.

Másik gondolat, hogy véleményem szerint a rombolókkal a legnehezebb játszani. Menni előre, spottolni, foglalni, figyelni a másik romolót, cv repülőket kerülgetni, tartani a radar távolságot, torpedózni stb. Egyáltalán nem egyszerű és tapasztalataim szerint a legtöbb játékos nem is tud velük játszani. Ezzel csak az a probléma, hogy a romboló hiánya vagy effektív jelenléte nagy mértékben hozzájárul, hogy győzünk e vagy sem. (lexivel mindig a dd-re vadászom a csata elején és ha sikerül kikapnom őket onnan már szinte biztos, hogy nyerünk) A subok még nem tudom mekkora szerepet fognak vállalni a csatában de az biztos, hogy a rombolók tudnak ellenük menni és ezek a feladatok mellé még ezt a terhet is az amúgy sem profi rombolósok vállára rakják. Főleg randomban amikor a cirkálók sem segítenek a dd-nek, a romboló nem végzi a dolgát és hátul van, már most egy káosz a csata és még ezt akarják megbolondítani. Mindenesetre én kétkedve fogadom, hogy olyan nagy szükségünk lenne rá. (a külön csatamódban persze nem zavar)

Végül pedig, ez a külön csatamód jelenleg egy éles nagy teszt. Itt mutatkozik meg, hogy mennyire érdekli ez a játékosokat és mennyire örülnek neki. Ha pozitív visszajelzések jönnek (és már leírtam, hogy a wg alaposan megszűri milyen véleményeket szeretne látni, hallani) akkor nem kizárt, hogy berakják randomba is. Aki kipróbálta látta, hogy az esetek legnagyobb részében botok voltak a csatahajósok. Őszintén remélem, hogy a wg nézi hány csatahajós jelentkezett és a nagy összegző statisztikába nem fogják vagy nem úgy fogják majd beleszámítani a botokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64097 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Submarine
Jelenleg azt látom a legnagyobb problémának, hogy a bot rombolók, és a mélyvízi bombás bot cirkálók nem támadják a tengeralattjárókat, így ha olyan csatába kerül az ember, mondjuk pont csatahajóval, ahol nincs "élő" játékos az saját oldalán az említett hajókkal, az egyből bukta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64098 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Submarine
Magadnak mondasz valahol ellent, mert azt mondod nem elsődleges célpont a romboló de te azt támadod ha a Lexivel vagy. Én is. Sőt, ha spotolok egyet rögtön kérik is a tűztámogatást rá és ha van a közelben hajó, mindenki őket lövi. Pl Flambass is beszélt erről egy videójában, hogy ha rombolózik is, a Daringot viszi az instant füst miatt többek között. Plusz ott vannak a radaros cirkálók, egy jó cv játékos meg marha sokat lecsíp egy rajjal belőlük. A cirkáló se megy előre támogatni mert senki nem akarja azt megkapni amit a rombolónak szántak volna.
Én valahol szintén a csatahajóval játszókat sajnálom mert ha nincs mellettük támogatás, az a sok páncél meg a nagy ágyúk manapság nem sokat érnek. S még jönnek erre a tengeralattjárók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.