Submarine

Több
3 éve 10 hónapja #64347 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Submarine
Nehézcirkálóval (CA) ha a sub 6m-en belül van a felszínhez, akkor lehet lőni gunnal (CA, BB és talán CV egyetlen sebzési lehetősége, cv-t nem próbáltam), DD és CL kapott mélységi töltetett subok ellen, a subok meg kitorpedózhatják egymást :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64349 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Submarine
Én már torpedóztam ki tengót hordozóval. Nem örült neki szerintem.

Sőt! Az Ark Royal bombázói kifejezetten alkalmasak gyakorlatlan tengó kezelők eliminálására.

Nagy kár, hogy kivették a tengókról a levegő fogyóanyagot. Még az elején volt valami ilyen is.

Akkor elég volt csak kivárni, míg fel eszi a fene és kidobni a játékból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64350 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Submarine
Vízfelszínt lehet lőni... :D ez nekem olyan mint amikor a füstben ücsörgő smolensket lövik vakon, mert nem tudnak mit kezdeni vele és már szétidegelte őket, kétségbeesett próbálkozás hátha talál valami :lol: :D
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64394 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Submarine

Lord írta: Vízfelszínt lehet lőni... :D ez nekem olyan mint amikor a füstben ücsörgő smolensket lövik vakon, mert nem tudnak mit kezdeni vele és már szétidegelte őket, kétségbeesett próbálkozás hátha talál valami :lol: :D

Vakon?
Azért nem annyira láthatatlan egy folyamatosan daráló Smoli a füstben...
Nem olyan ketségbeesett dolog az....

Ja, tudom , OP...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64396 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Submarine

Rallyefan81 írta:

Lord írta: Vízfelszínt lehet lőni... :D ez nekem olyan mint amikor a füstben ücsörgő smolensket lövik vakon, mert nem tudnak mit kezdeni vele és már szétidegelte őket, kétségbeesett próbálkozás hátha talál valami :lol: :D

Vakon?
Azért nem annyira láthatatlan egy folyamatosan daráló Smoli a füstben...
Nem olyan ketségbeesett dolog az....

Ja, tudom , OP...


Nem kell flegmázni, egy radaros cirkáló segíthetne de tartani szokták a távolságot, lepusholni meg azért necces, mert fél perc alatt a harmadik tüzet rakja rád a full tűz elleni védelemmel is. Már írtam korábban, hogy ha összedolgozik a csapat akkor a smolensk nem egy op hajó, a füst sem tart örökké és egy fókusszal ki lehet szedni simán. Csak ismerjük a random csatákat és kinek mi az elsődleges célpont és mennyire összetartóak a játékosok, figyelnek és segítik egymást :D Az én taktikám, hogy kihasználom a rövid lőtávot és otthagyom a picsába, majd egy romboló betorpedózik vagy lövöm ha spottolják.

Őszintén, hány olyan alkalom volt amikor egy smolensk nem szopatta le a fél csapatot, igen sok olyan van amikor egyből kikapják de valljuk be, ha van egy smoli az ellenfélnél az nem a végén szokott kullogni amikor az xp-t adják ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64397 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
És tengo hogy boldogul a smolensk ellen ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.