Kérdések és válaszok

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #7431 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Ennél a kérdésnél tudni kéne milyen rombolórol van szó japán amerikai orosz.Mindet másképp kell használni és más az erösségük is.Az elöttem szoló álltal leirtak inkább az amerikai romboókra igaz, a japán rombolók legnagyobb erössége pont a láthatalanság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7445 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Lehet még specifikusabban is nézni természetesen, vannak jelentősnek mondható eltérések egyik-másik nemzet rombolói között, de amit leírtam általánosságok mind a három nemzetnél működnek. És ha csak bujkálsz szinte a japán rombolóval sok esetben nem tudsz annyira sikeres lenni csatában. Ezt tessék nem félre érteni!
(megj. Legtöbb tapasztalat Japán rombolók.)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja geotigris9 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7449 Írta: Pomisz
Pomisz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

zstorok75 írta:

Pomisz írta: ...majd kozben tolom a saint Louis is...


De kis huncutt vagy te! ;)
Hogy hol nem jár a te eszed játék közben... :lol:
:kiss:


Hihihi utana meg hohet carolina
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7450 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Óriási köszönet ezért az írásodért, a videót is megnézem majd otthon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7466 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

KimiFan írta: Óriási köszönet ezért az írásodért, a videót is megnézem majd otthon.


Szívesen! B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7475 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Eper írta: Lehet nekem ezt kéne alulra írnom:
Évente minimum 26 órát töltök pluszban az autóban, mert valaki úgy gondolja, hogy kevesebbel megy mint a megengedett (1 úton 3 perc az oda-vissza napi 6 perc,az heti 30 perc, évente az 26 óra)


OFF, az élet olykor kegyetlen, máskor meg nem...
de mondok neked valamit, van nálunk egy 15km körüli szakasz, ahol nagyon gyakran járok. lényegében naponta.
70-90-ig van táblázva, de mérni nem szoktak, így értemelszerűen 120 körül megyek, ha lehet, és ezzel nem zavarok senkit, ha meg elöttem ballag egy IFA 60-l, akkor ballagok végig utána, és nem bosszant. legalábbis nem annyira, hogy megpróbáljam megelőzni, mert tudom, hogy ott nem lehet...
és nem számolgatom a perceket, mert van olyan ismerősöm aki számolta, aztán mikor zokogott, hogy "nem akartam, nem akartam" akkor az egyik tűzoltó kiborult, és megrázta kicsit, hogy nézzed komám, nézzed, ott fekszenek a zsákok az út mellett, szép fekete zsákok,nézd őket, és mondogasd, hogy majdnem spóroltál ma is 3 percet...

meg az jutott még eszembe, mikor mentem az autópályán 30km-s sebességgel, és ott nem volt BMW, meg Audi, pontosabban volt nem kevés, ott jöttek mögöttem mint a kisangyal, még követési távolság is volt, pedig ezeknél nem szokott :)
aztán voltak akik megelőztek, 1 busz volt, egy 25-30km-s szakaszon aki megelőzött, meg vagy 50 kamion...
azoknak 90km a megengedett, hát nem lassít, nincs miért.
én meg úgy voltam vele, hogy az ónos esővel lehet viccelni a ködben, csak nem feltétlenül érdemes...

nemtom, hogy a söfőrök hány százaléka tud vezetni, talán fele. maximum fele :)
a többi megtett km-től függetlenül azért él még, mert a többiek vigyáznak rá.
szóval nekem is rengeteg problémám van az utakon, de nem elsősorban azokkal, akik 50-s táblánál 40-l mennek ;)

ui, a Kresz szerint egyébként aki 50-s táblánál 40-l megy, meg se előzheted :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.