Kérdések és válaszok

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7256 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
akkor visszavonom, h mégsincs olyan mod :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #7258 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

KimiFan írta: Valaki azt árulja el, hogy hogyan lehet egy rombolóval láthatatlanná válni?



Sehogy.

Amire te gondolhatsz az az mikor lőnéd és egyszer csak eltűnik a szemed előtt.
Érdemes átrágni a Felderítési rendszer működését az Alapok között.
Gyakorlatilag akkor lesz "láthatatlan" az ellenfél ha nincs ellenség a felderítési távolságában, vagy füstben rejtőzik. Minden hajónál más és más az a távolság, ahol felderített lesz. Rombolóknál ez alacsony érték, így velük közelebb mehetsz az ellenfélhez, anélkül hogy az észrevenne. Japán rombolóknál meg a torpedó lőtávja jellemzően nagyobb, mint a láthatósági távolság, így kb a semmiből is jöhet 2-sok torpedó. És gyakran jön is.

Hogy elveszítsen az ellenfél, úgy kell manőverezned hogy a saját felderítési távolságon (Concealment) belül ne legyen ellenség. pl az amerikai T6 Farragutnak ez a távolság 7,6km. Így ha nem mész ellenfélhez közelebb mint 7,6km akkor nem lát. Vagy ha rálőttél és elhajózol tőle 7,6km-re akkor elveszít. Persze csak akkor ha közben nem ágyúzol ész nélkül.

A japán rombolók azok akikkel ninja mód kell menni, vagyis osonni, az ellenfél hajóit min 5-8 km távolságra elkerülni, hogy ne fedezzenek fel. Japán T6 Mutsuki esetében az észlelési távolság 6,2km, míg a fejlesztett torpedói 10km-esek.
Amerikai rombolók nem ennyire hatékonyak az osonás és torpedózás tekintetében, így ők inkább a szigetek mögül bukkannak ki és eresztik ki a torpedókat. Cserébe az ágyúik hatékonyabbak. Fenti példa, amerikai T6 Farragut esetében az észlelési távolság 7,6km, míg a torpedói csak 5,5km-re hatékonyak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7357 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

KimiFan írta: Valaki azt árulja el, hogy hogyan lehet egy rombolóval láthatatlanná válni?


Mondjuk úgy hogy elsüllyedsz... :lol:
De mondjuk az is megoldás lehet, hogy elmész vele a Bermuda háromszögbe... :blink:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7359 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

zstorok75 írta:

KimiFan írta: Valaki azt árulja el, hogy hogyan lehet egy rombolóval láthatatlanná válni?


Mondjuk úgy hogy elsüjedsz... :lol:
De mondjuk az is megoldás lehet, hogy elmész vele a Bermuda háromszögbe... :blink:


KimiFan: bocsánat nem figyeltem oda Palanova tökéletes leírást adott, törölni nem tudom a hozzászólást ezért maradt itt:)

zstorok75: elsüjedsz... :lol: na ez lol tényleg mert azt így írják: süllyedsz

Off: aláírásod szerint akkor Te vagy az egyik úttorlasz aki közlekedés gyanánt járja az utakat:) pl az 50-es táblánál (ahol 66-nál büntethet a rendőr)40 felett semmiképpen nem megy:)
Ha tévedtem kérlek bocsáss meg érte:)

Lehet nekem ezt kéne alulra írnom:
Évente minimum 26 órát töltök pluszban az autóban, mert valaki úgy gondolja, hogy kevesebbel megy mint a megengedett (1 úton 3 perc az oda-vissza napi 6 perc,az heti 30 perc, évente az 26 óra)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Eper által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7361 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
OFF INDUL...

Eper írta: zstorok75: elsüjedsz... :lol: na ez lol tényleg mert azt így írják: süllyedsz


Köszönöm a kiigazítást! Legközelebb nem fogok sietni... (Javítottam! :kiss: )

Eper írta: Off: aláírásod szerint akkor Te vagy az egyik úttorlasz aki közlekedés gyanánt járja az utakat:) pl az 50-es táblánál (ahol 66-nál büntethet a rendőr)40 felett semmiképpen nem megy:)
Ha tévedtem kérlek bocsáss meg érte:)


Nem kell bocsánatot kérni, ha csak azért nem mert nem ismered a hajózás egyik íratlan szabályát...
(Egy-azon sorra gondolunk...)

Egyéb iránt nem tudom, hogy neked hogy jön ki az 50km/h-hoz a 66km/h? Én 10 %-ról tudok az pedig nálam 55km/h…

Eper írta: Ha tévedtem kérlek bocsáss meg érte:)


Eper írta: Lehet nekem ezt kéne alulra írnom:
Évente minimum 26 órát töltök pluszban az autóban, mert valaki úgy gondolja, hogy kevesebbel megy mint a megengedett (1 úton 3 perc az oda-vissza napi 6 perc,az heti 30 perc, évente az 26 óra)


Van erre egy jó megoldás.
Ne menj autóval ha ez zavar... ;)

OFF VÉGE
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7364 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
OFF INDUL...
Eper beküldte:
zstorok75: elsüjedsz... :lol: na ez lol tényleg mert azt így írják: süllyedsz

Köszönöm a kiigazítást! Legközelebb nem fogok sietni... (Javítottam! :kiss: )

Örülök, hogy segítettem, főleg azért gondoltam írok, hátha van itt fiatal aki még nem tanulta és ne rosszul rögzüljön neki:)

Eper írta: Off: aláírásod szerint akkor Te vagy az egyik úttorlasz aki közlekedés gyanánt járja az utakat:) pl az 50-es táblánál (ahol 66-nál büntethet a rendőr)40 felett semmiképpen nem megy:)
Ha tévedtem kérlek bocsáss meg érte:)



Egyéb iránt nem tudom, hogy neked hogy jön ki az 50km/h-hoz a 66km/h? Én 10 %-ról tudok az pedig nálam 55km/h…

[/quote]

Melléklet a 69/2009. (IV. 2.) Korm. rendelethez
Magyar Közlöny 2009/42. szám, 72. oldal
A megengedett legnagyobb sebességre vonatkozó rendelkezések (a megengedett legnagyobb sebesség túllépésének mértéke km/ó-ban) Bírság összege forintban A közúti közlekedés szabályairól szóló 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet
50 km/óra sebességig:
15 km/óra felett 25 km/óráig 30 000 14. § (1) bekezdés d) pont
14. § (1) bekezdés z)1. pont
26. § (1) és (2) bekezdés
39. § (1) bekezdés
39/A. § (2) bekezdés
25 km/óra felett 35 km/óráig 45 000
35 km/óra felett 45 km/óráig 60 000
45 km/óra felett 55 km/óráig 90 000
55 km/óra felett 65 km/óráig 130 000
65 km/óra felett 75 km/óráig 200 000
75 km/óra felett 300 000
50 km/óra felett 100 km/óra sebességig:
15 km/óra felett 30 km/óráig 30 000 14. § (1) bekezdés d) pont
26. § (1) és (2) bekezdés
30 km/óra felett 45 km/óráig 45 000
45 km/óra felett 60 km/óráig 60 000
60 km/óra felett 75 km/óráig 90 000
75 km/óra felett 90 km/óráig 130 000
90 km/óra felett 105 km/óráig 200 000
105 km/óra felett 300 000
100 km/óra sebesség felett:
20 km/óra felett 35 km/óráig 30 000 14. § (1) bekezdés d) pont
26. § (1) és (2) bekezdés
35 km/óra felett 50 km/óráig 45 000
50 km/óra felett 65 km/óráig 60 000
65 km/óra felett 80 km/óráig 90 000
80 km/óra felett 95 km/óráig 130 000
95 km/óra felett 110 km/óráig 200 000
110 km/óra felett 300 000


Eper írta: Lehet nekem ezt kéne alulra írnom:
Évente minimum 26 órát töltök pluszban az autóban, mert valaki úgy gondolja, hogy kevesebbel megy mint a megengedett (1 úton 3 perc az oda-vissza napi 6 perc,az heti 30 perc, évente az 26 óra)


Van erre egy jó megoldás.
Ne menj autóval ha ez zavar... ;)

Még lehet igazad is lenne, csak az a baj nem értem miért nekem kéne más megoldást választanom:)
Azért kipróbáltam valamit 65-tel ment őfeneségessége (direkt neveztem ilyen szép jelzővel) a 90-es táblánál (persze minél közelebb a középvonalhoz) nagy nehezen megelőztem és gondoltam egy jót:) Akkor bizony megyek 40-nel:)
A szájáról leolvasható volt a qrva és a családi felmenők én meg jóindulatúlag integettem neki (nem középső ujjal). Azt nem értettem vajon mi lehet a baja, hiszen pont annyival tartottam fel őt mint amennyivel ő engem. Végül is ki dönti el(ha nem a tábla), mennyivel menjünk azon az úton.


OFF VÉGE[/quote]
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Eper által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.