Kérdések és válaszok

Több
8 éve 5 hónapja #7409 Írta: Pomisz
Pomisz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
4a celom a wayoming csatahajo es azzal a penz gyujtogetes es ebbe akarom berakni az erie.bol a kapitanyt mert abban van 1 db 3 skillje es ha 200000 atrakja 50% ban akkor mar hamarabb fejlodik....majd kozbeb tolom a saint Louis is hogy elegendo xp legyen az alatta levo cirkalora...... ha van mar jocskan penzem es a kapitany is ert el ujabb skilleket akkor lassan lassan elindulok a tier10 iranyaba.... ha kozben nem jonnek meg az orosz hajok hianyzo agai..de ez nem most lesz....tier4 ben van valaki? Mert akkor mehetnenk egyutt csataba.. nekem odaig kelk kisido.. a geten remelem meglesz a snt carolina attol fugg hogy a munkam hogy engedi.. az arany csillagokat i nentol gyujtom nem pocsekolom el... van belole 3006 db.......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #7415 Írta: Tzimisce
Tzimisce válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Kinek hány csónak van a flottában ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #7416 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Tzimisce írta: Kinek hány csónak van a flottában ?

8 meg van még 3 helyem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #7421 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

vcsaba1968 írta:

Tzimisce írta: Kinek hány csónak van a flottában ?

8 meg van még 3 helyem.


Én szintén zenész...
Viszont helyekkel nem állok ilyen jól. (1 tartalék.) :(
Azt várom mikor akciózzák le, majd akkor...
4-et - 5-öt is akár... B)

Pomisz írta: 4a celom a wayoming csatahajo es azzal a penz gyujtogetes es ebbe akarom berakni az erie.bol a kapitanyt mert abban van 1 db 3 skillje es ha 200000 atrakja 50% ban akkor mar hamarabb fejlodik....majd kozbeb tolom a saint Louis is hogy elegendo xp legyen az alatta levo cirkalora...... ha van mar jocskan penzem es a kapitany is ert el ujabb skilleket akkor lassan lassan elindulok a tier10 iranyaba.... ha kozben nem jonnek meg az orosz hajok hianyzo agai..de ez nem most lesz....tier4 ben van valaki? Mert akkor mehetnenk egyutt csataba.. nekem odaig kelk kisido.. a geten remelem meglesz a snt carolina attol fugg hogy a munkam hogy engedi.. az arany csillagokat i nentol gyujtom nem pocsekolom el... van belole 3006 db.......



Én imádtam a St Louis-t. Valóban OP a maga szintjén.
Jó bevezető az OBAMÁHOZ... (Akarom mondani az Omaha-hoz... :whistle: )

A Wyomingon épp most jutottam túl. Mit mondjak? Tud meglepetést okozni az biztos...
Pozitívat és negatívat egyaránt, és ezt nem csak neked, hanem az ellenek is.
Amikor Ö is akarja, akkor lehet vele szépen aratni, de ha nem, akkor ne csodálkozz, ha pár hétig nem kell majd fodrászhoz menni, mert nem lesz mit levágatni… :P
Bár, összességében azért nem rossz.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #7422 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Pomisz írta: ...majd kozben tolom a saint Louis is...


De kis huncutt vagy te! ;)
Hogy hol nem jár a te eszed játék közben... :lol:
:kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #7423 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

KimiFan írta: Valaki azt árulja el, hogy hogyan lehet egy rombolóval láthatatlanná válni?


Egy két dolog amire nagyon érdemes figyelni általánosságban saját tapasztalatból merítve:
Én az elején általában felderíteni megyek egy kört segítve a célpontok felkutatásában a csapatnak. Amint felderítettek (általában ellenséges romboló)hátrálás/kitérés és bevárása csapatnak, hogy tudjanak segíteni fedezni elsődleges prioritásként az ellenséges romboló megsemmisítésében.
Ha láthatóvá válik egy elszakadt ellenséges hajó na arra lehet rámenni jó ha nem egyedül(ha nagy túlerőbe ütközünk végünk általában) és akkor is meglepni egy sziget mögül ajánlatos. Rombolóval az a nehéz nagyon, hogy közel tudjál férkőzni az ellenhez úgy hogy kb. 30-40 Méterre legyél tőle és meg tudd torpedózni, mert ilyen távolságnál már nincs lehetősége kitérni és itt már összes "ajándékodat" megkaphatja.(csatahajók imádják ezeket minél több annál jobb) Nyílt vízen rombolóval támadni elég esélytelen nem ajánlom. De a fent említett Japán rombolókkal lehet azért, de sikeres találatra minimális az esély tehát ne ez legyen a prioritás.
Cirkálóra rámenni, úgy hogy nem tudod meglepni szintén esélytelen általában nagyon nagy meglepi kell, hogy esélyed legyen szétszedni főleg nagyobb tirekben!
Amire érdemes rámenni neked elsősorban az az ellenséges romboló, csatahajó, repülőgép-hordozó.

A mások fontos dolog a csata típusa, ha szektorokat kell foglalni(dominancia) akkor neked kell menni elsőnek és befoglalni adott esetben megtartani tehát bent kell maradnod és tartani a szektort még nem jön támogatás.(Még ha kevés XP-t is szerzel ezzel csatában első a csapat érdek!) És akkor is sok esetben, ha fel vagy derítve. Szektorfoglalásnál érdemes egy "turbót"(Természetesen foglalás előtt indulásnál még belőni, hogy minél előbb beérjél foglalni!) és egy "ködöt" is használni ha indokolt - általában indokolt! Dominanciánál sok esetben az a döntő a csata végkimenetelénnél ki birtokol több szektort (mimnél tovább) a csata során és szerez vele több pontot.

Hogyan maradj láthatatlan segít ,ha sok esetben a légvédelmet lekapcsolód mert ez sokszor segít téged felderíteni az ellenséges repülőnek nagyobb távolságból is. Kritikus szituációban a köd és a turbó segíthet a túlélésben a menekülésben. Amit még ajánlok az álcafestés két féle van azt is érdemes használni. (én a drágábbikat részesítem előnyben bár ez nem segít a rejtőzködésben)
És minden esetben a szigetek jelentik az elsődleges védelmet neked, hogy ne tudják pontosan hol vagy, tehát használni a terep által nyújtott adottságokat/fedezékeket mert ez éri a legtöbbet!

Megemlíteném ha frontálisan betámadsz egy hajót (elsősorban csatahajóra gondolok) lehetőleg szembe legyél vele (a legjobb eset mind a ketten szembe vagytok egymással) ugyanis oldalról hatványozottan többet lát belőled(és több ágyúval) és hamarabb megkajálhat.
Amikor rombolót támadok általában nem torpedóval lövöm meg elsőnek hanem ágyúkkal megsorozom és sok esetben nincs is szükség torpedóra már.
Mert ő mit csinál torpedózni próbál elsőnek ilyenkor lehet jól lehápézni bevinni kritikus találatot és amikor már nagyon közel vagy már hozzá akkor megküldeni torpedóval ha szűkséges, ah-hol már nem tud kitérni. De hangsúlyozom minden egyéni szituáció és mérlegelés kérdése, hogy mit lépj elsőnek. Sokszor látom azt a hibát a rombolós játékostól, hogy támadja az ellent és torpedóval amikor néhány lövéssel már rég kilőhette volna és a legtöbb esetben a torpedói be sem találnak a célba.

Ha sikerül néhány dolgot megfogadni belőle neked vagy másnak annak lehet sokkal több sikeres csatája, de gyakorólni is kell rendesen! :)

Amit írtam azt a teljesség igénye nélkül általánosságban írtam saját tapasztalatok alapján jelenleg 6 tiers rombolóig merítkezve.
(szerk.: Japán, Amerikai, Orosz nemzet rombolóit használva)

És egy kis önreklám a végére: ;)

Lassan bővülget az archívum itt is a teljesség igénye nélkül...
>>>
<<<
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja geotigris9 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.