Kérdések és válaszok

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #7383 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Pomisz írta: Ha megakarom szerezni a kovetkezo tier szintu hajotvakkpr megkell vennem az elotte levot azzal elegendo xp gyujteni es meg venni a tier k9vetkezo szintjet?? Es igy vegig a tier 10 szintig.. minden hajot sorban megvenni es xp penz fyujtes a következő hajora???

Ha van hajom es van rajta rengeteg xp akkor azon marad nem szall at a masik hajora ami utana jon?
Az o xp hogyan tudom atalakitana vagy tovabb vinni?

Köszönöm

Egy kezdő


Igen, igen, igen, igen.

igen

a milyen xp-t?

viccen kívül:
Ha célzottan mész egy hajóra, akkor igen a sorba esőket fel kell oldani, és kifejleszteni a továbblépéshez szükséges fejlesztéseket. pl a meghajtás és lőtávnövelés nem szokott szükséges lenni a továbblépéshez (kis nyilak jelzik melyik fejlesztés mihez kell, hogyan tovább). Persze ahhoz hogy hatékonyabb legyél azon a szinten, érdemes feloldani ezeket is. Könnyen lehet hogy menet közben beleszeretsz egy-egy korábban ismeretlen hajóba, lásd sokan megkedvelték az amerikai Omaha és Cleveland cirkálókat.
Az Xp (ezüst csillag) nem vándorol tovább, az azon a hajón marad, amelyikkel szerezted.
A Free Xp (arany csillag), na az az accounthoz adódik hozzá, így érdemes lehet felhalmozni és későbbiekben egy egy húzósabb hajó kiváltásához felhasználni. Vagy egy új hajó teljes kifejlesztéséhez hogy ne legyen akkora szenvedés vele a szintezés.
Megfelelő dublon (prémium fizetőeszköz, amit valódi pénzért tudsz vásárolni a premium shopban a játék főoldalán) mennyiség segítségével át lehet váltani a hajókon maradt XP-t Free XP-re. De ez nem olcsó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7386 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Palanova írta: ...
Megfelelő dublon (prémium fizetőeszköz, amit valódi pénzért tudsz vásárolni a premium shopban a játék főoldalán) mennyiség segítségével át lehet váltani a hajókon maradt XP-t Free XP-re. De ez nem olcsó...


Megelőzvén a kérdést vagy az esetleges értelmetlen hozzászólásokat ezzel kapcsolatban... (Akinek nem inge, ne vegye magára!)

Azért kerül pénzbe, mert a fejlesztőknek sem ingyen adják a tejet és a kenyeret.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7388 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Tejet? Nem vizet kapnak csak? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #7390 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Hát az én pénzemen nem kerül tejföl a tejszinjükbe B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7399 Írta: Pomisz
Pomisz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Köszönöm az infokat okosabb lettem

Most a snt Luis..val szenvedek... megprobaltam rgy snt carolin mellett maradni hogy hatha mar ilyen jajoja van akkor ugyesebb nalam...de tevedtem... kiszurtak hogy csak megy es nem lo.. na megy is gyök2 vokt probaltam vedeni amig tudtam.. 2 hajot sulyesztettem el 40234 pnzt kaptam majd en is elvereztem miutan ot kilotte masik két csatahajo.... az a baj hogy a mcsatak nagyreszeben nincs csapat jatek ahány jatekos annyi fele megy.. olyan hogy csapatban menjunk ali.. bezzeg az ellen 3..4 hajoja ossze all es egyesevel ossgtuzzel levadasznak mind kobor lelket....mara eleg is volt a jatek.. 10 bol 2 gyoztes mecsem volt..

A snt luis meg lassu ivaz most 14 agyu osztja a loveseket.. de mire a snt carolinra es a luis alatti cirkalora osszejon az xp addigra szakallam nő. ... de. Kell a nagyobb tieres csatahajo es cirkalo igy el szenvedek a luissal addig.. nekem ez a hajo nem jott be... amerikai agon eddig az Erie volt normalis hajo amivel tudtam hasitani.....ill. a salamon...oroszagon a tier2 hajo nem rossz 9 torpedo alapban 3 agyú. . Neki sem kell sok xp a következő hajoig.. a destroyer agat a salamon utan szuneteltettem mert a masik kettot jobban szeretnem..egyenlore..illetve a német hajokat.. remelem az orosz es nemet agon a tobbi hajo ami most kimaradt jobbak leszenek.
Valakinek nincs valami infoja hogy azok mikorra jonnek ki...

Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #7401 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Saint Louis nem rossz hajó, talán OP a saját tierjében a sok ágyú miatt. Most a német cirkáló hasonlít rá, de kevesebb ágyúval? (12 ágyúja van a németnek, amcsié nem rémlik).
Annyira nem érdemes csatahajó mellett lenni abban a tierben, mer inkább lőnek téged ekkor, mint a társadat, habár ez helyzetfüggő, mert te könnyebb falat vagy, nagyobb veszélyességi faktorral (mivel Carolina nagy töltésidővel rendelkezik, így ilyen szempontból nem veszélyes, ok, hogy utána leviszi a fél hp-dat, de na :D )

Tier4-5-ben érdemes majd várakozni, úgy is kell egy kis idő, míg meglegyen az elegendő xp, ilt itt lehet keresni rendesen a creditet, mert 8-as szintnél már változik a dolog (gondolom hetesen a bukta, szinte 0 teljesítményű körök már nem jönnek ki pozitívan)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.