Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #56814 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Sziasztok,

összegyűlt annyi FreeXP-m, hogy meg tudom venni a VII-es Brit prémium BB-t a Nelsont. Szerintetek érdemes rá 375k FreeXP-t elkölteni vagy inkább gyűjtögessek még amíg összejön egy IX-es prémre való?

Brit BB ágon jelenleg a VI-os szinten tartok, kapitányt húznék vele illetve kredit gyűjtésre használnám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56817 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szerintem nem egy nagy szám a Nelson,bár kredit gyüjtésre egész jó.De én nem szornám el a xp-t,szerintem a Musasi vagy a Kronshtadt-ra tartalékolj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56820 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

JohnBrawn írta: Szerintem nem egy nagy szám a Nelson,bár kredit gyüjtésre egész jó.De én nem szornám el a xp-t,szerintem a Musasi vagy a Kronshtadt-ra tartalékolj.


Musashi, Kronshtadt 8.0-val kikerül, úgyhogy igyekeznie kell, akinek azokra fáj a foga!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56821 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Tengerjáró írta: Sziasztok,

összegyűlt annyi FreeXP-m, hogy meg tudom venni a VII-es Brit prémium BB-t a Nelsont. Szerintetek érdemes rá 375k FreeXP-t elkölteni vagy inkább gyűjtögessek még amíg összejön egy IX-es prémre való?

Brit BB ágon jelenleg a VI-os szinten tartok, kapitányt húznék vele illetve kredit gyűjtésre használnám.


Nem nagy durranás és nagyon egyedi játékmód kell hozzá, ugyanis a tat részen nagyon eszi a citadellákat. Ha csak T6-nál jársz, akkor érdemesebb tartalékolni, és bár a mostani két T9-est kiveszik nemsokára, lesz újabb hajó fxp-ért, igaz nem 750k-ért, hanem többért.

Kapitány képzés érdekes kérdés, mert bár a prémhajókban elvileg lehet, számomra a prém hajók inkább csak credit farmra hasznosak. Kapitányokat nem pakolgatom egyik hajóból a másikba, mert jó pár hajónak egyedi skillezésű kapitány javasolt, így pl egy cirkáló vagy romboló kapitányt nem képeznék csatahajóban, reskillezés meg drága mulatság.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56822 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Aki meg anno megvette a PEF-et, de most a 4. feladatot is sikerült befejeznie és feloldania, az kompenzációként kap 6800 dublont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56823 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Azért a dubi mennyiségért érdemes gürizni annak, akinek megvan szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.