Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #56826 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Tengerjáró írta: Sziasztok,

összegyűlt annyi FreeXP-m, hogy meg tudom venni a VII-es Brit prémium BB-t a Nelsont. Szerintetek érdemes rá 375k FreeXP-t elkölteni vagy inkább gyűjtögessek még amíg összejön egy IX-es prémre való?

Brit BB ágon jelenleg a VI-os szinten tartok, kapitányt húznék vele illetve kredit gyűjtésre használnám.

Inkább nem, fele xpd megvan egy komoly 9es prém hajóhoz, ne add oda kis tierű hajóra, legyen türelmed kivárni mig összegyűl egy igazi prém hajóra... hidd el, megéri :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56845 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

leopardusz írta:

Tengerjáró írta: Sziasztok,

összegyűlt annyi FreeXP-m, hogy meg tudom venni a VII-es Brit prémium BB-t a Nelsont. Szerintetek érdemes rá 375k FreeXP-t elkölteni vagy inkább gyűjtögessek még amíg összejön egy IX-es prémre való?

Brit BB ágon jelenleg a VI-os szinten tartok, kapitányt húznék vele illetve kredit gyűjtésre használnám.

Inkább nem, fele xpd megvan egy komoly 9es prém hajóhoz, ne add oda kis tierű hajóra, legyen türelmed kivárni mig összegyűl egy igazi prém hajóra... hidd el, megéri :)


Leo: kikerül a Musashi és a Kron 0.8.-al. És elvileg 1 Milla free lesz a következő 9-es prémek. Azaz arra már nincs meg a fele szabad...

Én szeretem a Félszeműt. Érdekes jószág. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56846 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre gyűjtök tovább. Azt esetleg lehet tudni, hogy a Musashi az Arsenalból is kikerül 8.0-val? Szénből még 40 ezer kell, hogy meg tudjam venni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56847 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Igen, mindenhonnan. De, ha missziókat teljesited, nyersanyagos ládákat nyitsz, a rankeden eljutsz 1ig, sztem még összehozható a dolog. Rankedre 10.000 szén jár, de még max vagy 3 nap...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56849 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Rankeden még 3 nyert csata kell és jön a 10k szén, meg a napi ládákból mindig "Resources"-ot nyitok, ott is jön napi 800 átlagban, szóval ha szerncsém van még összejöhet :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56859 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Tengerjáró írta: Rankeden még 3 nyert csata kell és jön a 10k szén, meg a napi ládákból mindig "Resources"-ot nyitok, ott is jön napi 800 átlagban, szóval ha szerncsém van még összejöhet :)


Plusz a hópihe event is tart még, így ha veszel új/régi hajót amit még nem havaztál ki és arról letakarítod a havat azért is jár nem kevés szén.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.