Prémium csatahajók

Több
5 éve 4 hónapja #56403 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nekem is összejött 213k körüli szén mennyiség, és a ma kapott 25%-os kuponnal be is zsákoltam a Musashit. A maradék szénből meg megvettem az olcsó prémeket: Charleston, Campbeltown, Aigle. Így most lenulláztam magam szén ügyileg, de mivel a következő kupon majd 06.23-án jön, addig van időm gyűjtögetni.

Mindről le is takarítottam a havat coopban. Japán BB ágon a Nagatonál tartok, így meglepő volt számomra a Musashi 80k dmg-e mindenféle erőlködés és küzdelem nélkül, persze coopban. Másik Musashit simán citadellázta, és a großernek is be tudott küldeni pár fájdalmas lövedéket az oldalába 6km-ről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56405 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hát ja, oldalról nem szereti a citadellát, meg néha szemből is bekap, ha nincs jól bedöntve az orr :D
Hm, lehet majd megveszem, meg a prém st louist, mint fali dísznek. Csak kéne legalább egy radar modul, de várok még ezzel,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56408 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Na, megvettem végül kuponnal, aztán a t3-as prémet, meg egy radar modult kuponnal donskoira.
Első meccs, azt hittem bukjuk, de a végén a Lyon halálával + idő lejárással meglett











Nem zászlóztam fel nagyon credit bevételre, mert minek (ocean soul, vagy mi a +20% credites festés neve, meg egy +20% credites zászlót raktam csak rá)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56411 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Viribus Unitis
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56434 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Fura ez a PEF.... Első értelmesebb csatám vele, de az eleje itt is WTF.. :D :whistle: :pinch: :blink:



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56435 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szerintem bismark kapitánnyal kell próbálni: Rankeden csak estek a secondary tüzek... rám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.