Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #56861 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Palánta írta:

Tengerjáró írta: Rankeden még 3 nyert csata kell és jön a 10k szén, meg a napi ládákból mindig "Resources"-ot nyitok, ott is jön napi 800 átlagban, szóval ha szerncsém van még összejöhet :)


Plusz a hópihe event is tart még, így ha veszel új/régi hajót amit még nem havaztál ki és arról letakarítod a havat azért is jár nem kevés szén.


A decemberi akciózások során bevásároltam normál hajókból, azok mind ki lettek ásva, néhány kisebb szintű (IV-V-VI) amin már túl haladtam még várat magára. Legvégső esetben ha már meglesz a 8.0. kiadásának dátuma a hiányzó szenet kipótolom acéllal, ha jól tudom 1:10 arányban válja az Asrsenal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56866 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Useless Jean Bart..






Melléklet:

Fájlnév: 20190112_1...wsreplay
Fájlméret:2,553 KB
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56867 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hát én furcsállom ezt a statot,én még nem láttam Jean Bartot ilyen jól menni,elég gyenge hajónak tartom,nem is akartam megszerezni,most 2 dolog lehet e mögött h ilyen jót mentél vele.VAgy nagyon gyengék voltak az ellenfelek,vagy te tudsz nagyon jól játszani vele.Ha az utóbbi akkor grat.DE am tényleg a Jean Bartokat csak elhasalni láttam eddig a másik Francia Bourgogne melett.Én sajnálom h ilyen hajók kerültek be az Arsenalba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56871 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Én inkább azt sajnálom és furcsálom jelenleg, hogy sokkal komolyabb 2 Világháborús hajós nemzeteknek, nincs vagy alig van 9-10-es prémium hajójuk, franciáknak miért is van már Jean Bart+Bourgogne? :lol:

Amerika: Black+Alaska+Missouri+Salem
Japán: Musashi+Azuma
Német: ???
Brit: ???

Szovjet/Orosz: Neustrashimy+Krohnstadt+Stalingrad (ők nem voltak olyan nagy "hajós" nemzet)

Szerintem nyugodtan lehetne kitalálni német+brit tier 9-10-es prémium hajókat, bőven volt nekik is annyi tervük amiből lehetne meríteni. De szerintem a japók is érdemelnének még pár darabot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56872 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hajóból van elég, az alap játékmenet és a pályák viszont nem sokat fejlődtek. Na jó, van némi időjárás, de ettől eltekintve a pályák még mindig elég statikusak. Nem mozog semmi, nem rombolható semmi, a játékosokat meg pár jéghegyet leszámítva nem úszik semmi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56874 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

llw99 írta: Én inkább azt sajnálom és furcsálom jelenleg, hogy sokkal komolyabb 2 Világháborús hajós nemzeteknek, nincs vagy alig van 9-10-es prémium hajójuk, franciáknak miért is van már Jean Bart+Bourgogne? :lol:

Amerika: Black+Alaska+Missouri+Salem
Japán: Musashi+Azuma
Német: ???
Brit: ???

Szovjet/Orosz: Neustrashimy+Krohnstadt+Stalingrad (ők nem voltak olyan nagy "hajós" nemzet)

Szerintem nyugodtan lehetne kitalálni német+brit tier 9-10-es prémium hajókat, bőven volt nekik is annyi tervük amiből lehetne meríteni. De szerintem a japók is érdemelnének még pár darabot.


Így is annyi tervrajz szökevény van hogy normál hajókat szorítanak ki.
Nem vagyok 2.vh hajószakértő, de nehezen hiszem hogy 4db kettős rendeltetésű dupla 100mm-es ágyú nagyobb tűzerővel bír mint egy korabeli csatahajó 9db 406mm-es lövegei. Ennyi erővel értelme sem lett volna az ágyúátmérő növelésének ha a 100-152mm erre lett volna képes a valóságban.

Létező hajókat bőven be lehetne még rakni:
angol: Repulse, Prince of Wales, Tiger, Revenge, Renown, Agincourt
német: Deutschland, Erzatz York (BB)
Japán: Ise, Tosa, Agano, Tone, Kitakami, Oyodo

De ha mindenképpen tervezőasztali hajókat akarunk akkor bőven lehetne létező tervekből választani, pl D-, O-, P -osztályok tervei a németektől.
htenger.blog.hu/2016/10/19/pancel_nelkul..._nemet_csatacirkalok
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.