Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #43121 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók

bontottcsirke írta: töltésgyorsítót. 20.6 km nem sok valóban a többihez képest de hozzá lehet szokni. Már csak azért sem rakom rá a lőtávosat mert így tudat alatt sem jön elő az hogy elkezdjek ezzel lövöldözni 22+ km-ről


En is ezen gondolkodtam, ha nem vagy kepes ra, nem is losz ertelmetlenul. Nagy tavolsagon ugyis nagy a szoras.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43151 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egyenlore egy teszt kort mentem toltesgyorsitoval + 406-os agyukkal, van 20.6 km lotav es 25.5 s tuzgyorsasag, igen szorakoztato. :D 134k sebzes + 4 kill elsore.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43450 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az utolsó normális köröm vele, ezt követően jött a wg átok... egyszerűen nem tudtam szegénykével sebezni, állandóan 1160 vagy 1900 sebzés találatonként. Köszönjük Emese..... ment is a levesbe a rekord tartó hajóm :unsure: :blink: :S
De azért meg lett a BB király... :cheer: milyen érdekes, első 10-es cirkálom német, az első 10-es BB német :cheer: :P :silly:





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43482 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók


hát, ezt most azért ide, mert nemtom eldönteni, hogy örömködjek, vagy dühöngjek.

igazság szerint az van, hogy néha tökre örülnék, ha lenne rajtam kívül valaki a pályán. csak egy valaki, tényleg...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44134 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Megvallom őszintén megszerettem, az rng-ről pedig nem a hajó tehet, hanem a patk---ány wg team.
Úgy vélem, érdemes küzdeni érte, és jól mondták, hogy a csatahajók fejedelme. :P ;) ;) sajnos egyedül/magára hagyottan azonban hamar elhalálozik.

Tudom nem nagy sebzés, de még most kezdünk összeszokni. Érdekes módon ezen lett meg az első 19. pontos kapitányom.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44137 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Német csatahajók

GaiusHun írta: Megvallom őszintén megszerettem, az rng-ről pedig nem a hajó tehet, hanem a patk---ány wg team.


Ha én ennyi prémium hajót vettem volna már dobtam volna egy emailt a wg-nek hogy csavarjanak az rng-n. :whistle: :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.