Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42479 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Nálam az volt/van, hogy kb 100k xp-ig (minden kifejlesztve rajta) kb olyan meccseim voltak, átlag 50-60k sebzés. Aztán valahogy elkezdte adni a +100k sebzést. Ne kérdezd hogy, kis ágyú, +secondary range modul. Igaz, hogy most is előfordul, mikor nem tudok sebezni, de az valahogy kezd ritkulni.

Amúgy az szokott lenni kb, hogy a csata 2. felében van egy hirtelen emelkedés a sebzésben, majd így lesz közel 100k a végén

Köszönöm,tanultam tőled.A kis ágyú tényleg jobbnak tűnik,érdekes.Variáltam a kapitányi képességeken is,majd meg látjuk.De azért nem bánnám ha túl lennék rajta. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42486 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

James Onedin írta:

leopardusz írta: Szakaszban kell menni vele. 3 Friedrich már sebez 150.000-et :silly:

Talán sebez... :)


esetleg meg lehet próbálni kihagyni 1-2 hetet, aztán olyankor adja egy kicsit :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42488 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
5 csatát mentem ma grobeval, 30k (kutuzov+roon folyamat HE-vel lőtt), 181k, 0k (7 percen keresztül töltötte be a játékot, 1x kidobott közben és kilöttek közben), 122k, 87k.







Biscu meg 106k-val bukó :/ (elég sokszor kaptam ki ma -2 mm-et, leglaábbisp ár -2 tieres hajó volt meccsenként)



De mi a franc?! Low hp-s Nagato, Myoukou, FUsout nem találok el?! MI a franc, RANDOM -.-" (nem nem érzem, úgy, hogy VÉLETLENÜL misseltem folyton, myoukout secondaryval kiszedtem ,nagatot meg halálom után kapta el a lövedékem)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42513 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ma nekem sem sikerült leszorzozni de az egymillás küldit hozta.Szete bátyóval szakaszoztunk







a csata végén nézem hogy 4 killem van és ha továb tart 1 percel akor 5 is lenne
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42515 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem még mindig nagyon hektikus ez a hajó ... van, hogy nagyon adja, van, hogy semmit ... :dry:

full oldalba 12 km - ről semmi, kanyarodó CA - ba, 19 km -re 2 cit :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42524 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem BIsmarck kivételével az egész német ág eddig ilyen. Itt dicsérik a 4-6-os bb-ket, de nekem valahogy túl pontatlannak tünt az ágyú, plussz ugye cleveland és társai szétégetnek mindenkit (már nincs láthatatlanul lövöldözés bizonyos esetekben, annyiban jobb), de a lőtáv macerás....

7-es meg szintén pontatlan volt néha, de az armort hiányoltam róla (jó, gyorsabb volt, mint elődjei, azt adom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.