Német csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #44517 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Szete58 írta: Nem értelek, Gaius. Remekül harcoltál, de Nec Hercules contra plures... jó néhány olyan csatánk van, amkor egy komplett szakasszal égünk, mint a Reichstag... s nem egy után az a válasz arra a kérdésre, hogy ugyan már, mégis, mit kellett volna másként csinálnunk, hogy nem tudom, nem tudjuk, most is ugyanarra fordulnánk s ugyanakkor... Három hajó tűzereje sem veheti fel a versenyt 12 ellennel, bármennyire is jól manőverezünk s összedolgozunk... akkor meg miért akarsz egy fecskeként nyarat csinálni most, amikor még nyílnak a völgyben a kerti virágok...


mert jó pár olyan köröm van sajnos, ami el sem éri a 30-40-50K sebzést....pl. 30 találat, 38K sebzés... állandóan 1160 vagy 1450 a sebzésem :sick: :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44586 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Fridrich első normális sebzése






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44591 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kérdés:szeretni fogom a Gneisenau-t??már csak meg kéne venni.tartsam meg a bayernt,egy noob kapitánnyal?mert az menne tovább a Gneis-re és tovább...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44595 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Mcarthur73 írta: Kérdés:szeretni fogom a Gneisenau-t??már csak meg kéne venni.tartsam meg a bayernt,egy noob kapitánnyal?mert az menne tovább a Gneis-re és tovább...


miért tartanád meg ? Bayer nem rossz hajó, de ha kell később tier6, akkor ugyis a Fuso.
Gneit én nem szerettem kicsit sem, nagyon kevés a 6 cső, ugyanakkor ha szemben áll, akkor nagyon kemény. a torpedója amolyan végső megoldás, nagyobb a fustje mint a lángja.

viszont utána ott a Bismarck, sonarral, legjobb nyolcas csatahajó, azt tartsad meg szerintem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44596 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
T7-ig csak nekem nem tetszett az ág? Valahogy a lassú sebesség ilt a kis lőtáv valahogy nálam nem igen jön be, főleg ha HE-vel gyújtanak 0-24-ben. Gnei gyors volt legalább, de az ágyúja neki is szórt időközönként, mikor 5-10km-ről, az oldalát mutató cirkálónak lövök mellé....

Az ágon Bismarckot érdemes megtartani, a Kurfürt mellett, Grobe egy kicsit szeszélyes, erősen RNG függő néha, hogy jó kört tudsz-e menni, vagy irtó rosszat
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44597 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Köszi!gneit nem akarom megtartani,de akkor 6-ba elég megtartani a New Mexet inkább,mint a bayernt?Itt a rankedre gondolok..
fusót már eladtam,beleöntötték a nagatoba a maradékát.Amagi már csak 5ezer xp..
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.