Német csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja #44599 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Mcarthur73 írta: Köszi!gneit nem akarom megtartani,de akkor 6-ba elég megtartani a New Mexet inkább,mint a bayernt?Itt a rankedre gondolok..
fusót már eladtam,beleöntötték a nagatoba a maradékát.Amagi már csak 5ezer xp..


nem biztos, hogy lesz hatos ranked. lehet, hogy 2 év múlva lesz, lehet, hogy sohase.
volt már ranked csak hatos, vagy hogy tier15-ig hatos, felette hetes,
esetleg végig hatos/hetes, ilyenkor nyilván bizonyos szint felett már nagyon kevés lesz bármilyen hatos, esetleg csak hetes, vagy csak nyolcas.

egyet hagyjál meg, a Fuso annyival jobb a Mexnél, hogy gyorsabb, Bayer, meg még egy picit gyorsabb, de ezekből max 1-nek van értelme, kis túlzással azt mondanám bármelyik van, hagyjál egyet, oszt jovan.

sokkal kritikusabb kérdés a kapitány, nem elfelejteni, hogy rankedre minimum 10 pontos kapitány kell,
inkább 14-15, és ha lennthagyod, akkor hobbiból nem fogsz játszani vele, azaz ő már nem nagyon fog fejlődni, az új hajón viszont semmiből kell kapitányt képezzél.

én Mexikot inkább meghagynám mint a Bayert, mert az amerikai ágon kovetkezo hajo amit érdemes meghagyni, az a Montana, addigra kinevelodik a kapitány, ha Bayert hagysz meg, akkor kell egy kapitány a Bismarckba, ami mindenképpen megtartós, meg egy harmadik a tizesbe - nem most persze, idővel...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44606 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én eladtam, azután visszavettem!
Volt, hogy négy killből kettő torpedóval volt.
De hangulat kell, hogy nyomuljak vele.
Amúgy a németek közül Kaiser, König, Gneisenau, Bismark, Friedrich

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44611 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Spock72 írta: Én eladtam, azután visszavettem!
Volt, hogy négy killből kettő torpedóval volt.
De hangulat kell, hogy nyomuljak vele.
Amúgy a németek közül Kaiser, König, Gneisenau, Bismark, Friedrich


mármint ezek a jók, vagy ezeket akarod megtartani ? :)

a Fridrich-től nem vagyok elájulva egyáltalán, kilences BB, azok meg mind xarok, nem azért mert rossz hajók, hanem mert kevesebb hp/ágyú mint a tizes, de pont ugyanannyira szereti ha 2-3 Shima ráindít 40 torpedót egyszerre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44612 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ezek NEKEM a jók.
A 10-re még gyűjtöm a pontot,(túlságosan szétaprózom a fejlesztést Amcsi+Német) Fuson kívül a König nekem élményhajó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44616 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Spock72 írta: Ezek NEKEM a jók.
A 10-re még gyűjtöm a pontot,(túlságosan szétaprózom a fejlesztést Amcsi+Német) Fuson kívül a König nekem élményhajó.


én értem, hogy szereted őket, de arról volt szó, hogy melyiket érdemes megtartani.
ezekkel szerettél játszani, vagy meg is van mind ? ha azt mondod, hogy megvan a König, néha mész vele, mert szereted hobbiból, a kilencest meg lecserélled majd a tizesre ha lesz rá pénz meg xp, az rendben van. ha mind megvan, 4-től 10-ig, azzal sincs semmi probléma, vannak más gyűjtők is rajtad kívül.

de egy átlagos játékosnak -aki idővel nekiáll többfajta hajónak/több nemzetnek is -nincs semmi értelme megtartani minden hajót amit megvesz, mert túl sok az ág, úgysem fog velük játszani, és nemcsak a pénz áll benne feleslegesen, de egy 6 pontos kapitánnyal a játék se olyan lesz mint egy 16 pontossal...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44617 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ezek a Német hajók megvannak, (+Hipper) és meg is tartom! Japán csak Fuso (17 pont 700000+ xp) , Amagi 16 pont.
Amcsi New Mexico, NC, Iowa (Cleveland) ezek is 10 fölött (nem tudom fejből)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.325 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.