Amerikai repülőgép-hordozók

Több
3 éve 11 hónapja #63689 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ezt találták ki a WG-nél.

Amúgy valóban játszhatóbb lett a CV a pór nép számára is.

Igaz, teljesítményt itt is csak a profik tudnak vele felmutatni. Bárki halandó csak úgy leül, hogy ő majd hordozóval szétszopatja az ellenfelet, csalódni fog igen hamar.
Magát fogja szétszopatni, meg felidegesíteni.
Különösen egy csatahajós játékosnak lesz nagy orrbavágás a dolog. Ugye ő hozzá szokott a félpercenkénti kattingatáshoz. Közben meg megy a tökvakarászás.
Hordozó játéknál, főleg ha eredményt is akar elérni valaki, a bal keze néhány csata alatt ki fog készülni. RENGETET kell balkézzel dolgozni ahoz, hogy eredmény legyen.
E mellett az összes térkép, az összes hajó idevágó főbb paramétereit vágni kell kapásból.

Merre szoktak settenkedni a rombolók, melyik hajónak milyen a légvédelme, melyik sziget mögött üldögél a fél flotta, próbálni a saját öngyilkos rombolókra is figyelni. E mellett próbálni magányos hajókat felderíteni és kiktatni, mert ha már ketten vannak lőtávolságban, bedarálják egy pillanat alatt a rajt. Kerülni az éppen aktuális WG kedvenc hajókat, mert mindnek el van baszva a légvédelme. Így próbálják népszerűsíteni őket, ami persze csak ideig-óráig tart, mert mikor jön újabb kedvenc, ezeknek letekerik a paramétereiket.

Persze vannak kivételek. Brit, amerikai cirkálók messze kerülendők, mert szét kapják a rajt.

Persze a saját hordozót sem árt, ha készség szintjén ismeri a játékos. Melyik rajnak mi az erőssége, mi a "ritmusa" a rajok bevetésének. Hogyan lehet őket jól beosztani. Vadásszak vagy ne vadásszak rombolókra. Figyelni a másik hordozó kezelőjére, mert vannak aljas húzások is tőlük.

Ha mindent összeszámolok, szorzok osztok, arra jutok, hogy kurva nagy munkát kell egy hordozóba bele fektetni, hogy hatékonyan tudjam az ellenfelet támadni, a sajátot meg valamennyire megvédeni.

Nagyon jó példa a Toptier féle videók. Jól látszik, hogy ott egy percnyi üres járat sem fordul elő. Nem nagyon van idő a chat-be irogatni, stb. Viszont az nem látszik, hogy rengeteg tudás van azokban a videókban felhalmozva és megmutatva. Nem csak úgy röpköd találomra.

A helyes taktika megtanulása szerintem a legnehezebb része a dolognak. Szóval csak az kezdjen bele a hordozóval történő bírkózásba, aki ezeket be meri vállani. Különben kurva sok report-ban lesz része a csapattársaktól.
Amúgy mindegy, mert ha jól játszik vele, akkor is ugyanannyit kap.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Luperator

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63690 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Andurin77 írta: Különösen egy csatahajós játékosnak lesz nagy orrbavágás a dolog. Ugye ő hozzá szokott a félpercenkénti kattingatáshoz.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63706 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Andurin77 egyet értek veled, szerintem a hordozónak óriási taktikai szerepe van. Nem hiszem, hogy azt a célt szolgálja, hogy gyújtogasson és sebzést farmoljon. :D Sokan szidják, hogy "végtelen" számú repülője van... hát ez igaz is meg nem is :D. Ha egy aljas minoba futsz bele akit, mikor felszpottolsz már olyan közel vagy, hogy a fullos légvédelmével 3 mp alatt ledarálja az egész squadot. Azután meg 1 perc kb mire felhoznak EGY repülőt a deckre :D

Egy aprócska tanács aki cv-el akar játszani. Ne legyenek restek a rombolókra vadászni. Senki nem akarja őket lőni, mert kicsik, fürgék, jól manővereznek, nehéz őket eltalálni na meg hát rajtuk nem lehet sok sebzést farmolni. Cv-el te könnyen meg tudod oldani, főleg amcsi he bombázókkal és a sokrakétás squad-al. Tapasztalatból mondom, hogy ha az elején kikapom a rombolókat akkor nagy mértékben nő az esélyünk a győzelemre. Pont emiatt szeretek hordozóval menni, mert személy szerint ezzel tudok a legnagyobb mértékben belenyúlni a csatába és hasznosítanom magam. Emiatt az ellenfél rombolói nagyon utálnak, abszolút megértem őket és elfogadom, nagyon szemét dolog ez :D sajnálom is de ez egy játék, nekem ez a feladatom, ha nem tetszik hogy a nyomodban vagyok akkor menjél hallandal és akkor te fogsz engem szívatni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63714 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ma összeakadtam egy példánnyal.

Jól el lettünk kalapálva. Neki 4 killje volt, nekem egy sem.

Igaz a végén láttam, lila játékos volt szegény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63736 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók


Csinálni akartam topikot a német hordozóknak, de nem tudtam úgyhogy ide rakom. Annyiból nem off, hogy benne van a német cv-k után a Roosevelt is (na meg egy új francia, orosz bb és egy német romboló).

Egyelőre a Roosevelt repülői még mindig fájdalmasan lassúak de nagyot ütnek. A németről meg biztos hallottatok, ap rakéta, lassú torpedók, ap bomba. A hordozók relatív páncélozottak és 30 csomó körül mennek jelen állapotban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65529 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.