Jelenleg 641 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

1 hónapja 1 hete #66132 Írta: Toweliee
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
mennyi sikerélményed lenne, ha mindig nálad jobb vagy rosszabb játékosokkal rakna össze az MM?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #66134 Írta: Shardik4
Ha mindig kiegyensúlyozot csapatokat rakna össze lehet hogy nem lenne több siker élményem .
De érdekesebb csaták lennének . 
Játszom egy telefonos hajós játékkal ahol mindenkinek generál pontszámot és látod a csata elején hogy az egyik csapatnak 1100 pontja a másiknak 1105 pontja van .
Nem is megy le 2 perc alatt  a csata.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lordzsolt93

3 hete 6 napja #66199 Írta: lordzsolt93
0 fókusz, 0 segítség, 2 rombolót nyomtam le majdnem egyedül full hp-ról és egy szalvón múlt már megint. 1100 hp maradt a másikban amit már leszedtek de későn. Ha csak egy szalvóval segítettek volna, nyerjük a csatát. 7 km-en lévő 10 hp-s georgiát nem lövik ketten mert a tízen f@szom hány km-re lévő alaskát kell lőni, a georgia meg egy hp töltés és 2 csatahajót nullázott le a picsáb@. Hiába a cap-ek, meg az eredmény, hülyékkel nem lehet mit kezdeni. 

(MAHAT)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Shardik4

3 hete 5 napja #66200 Írta: Shardik4
Annyit tudok írni biztatásul .
Hogy én beálitottam a rangom szóval nem barmolom el más csatáját .
Bár gondolom nem a  bronzban zajlott az összecsapás.

3 hete 5 napja #66202 Írta: lordzsolt93
Bronz persze, kiveszem azt a pár száz acélt és viszlát a kövi resetig. Már írtam a rankedről és így, ilyen formában semmi értelme nincs, ezért teljesen hidegen hagy, hogy melyik liga hányas rangon vagyok. Flambasstől meg Flamutól is láttam videót, gold ligában eszméletlen, hogy mik vannak. Hagyom a francba, eszemben sincs többet mérgelődni rajta, az a kis acél jól jön és könnyen megszerezhető tovább pedig menjen akinek van hozzá türelme. Majd ha a ranked komolyan veszi magát, lesz tétje az indulásnak és a bent maradásnak, minimálisan szűrik azokat akik szabotolják és végigtrollkodják a csatákat akkor én is komolyan veszem, így viszont szó sem lehet róla. 

(MAHAT)

3 hete 5 napja #66203 Írta: akkufuro
Tegnap este érdekes volt vagy kevesen voltunk vagy nem tudom de arany 7-től bronz 10-ig mindenki szerepelt 1 csatán belül

3 hete 5 napja #66204 Írta: lordzsolt93
Szóval ez is mi  ? Egy dd ment balra, okés, kell a cap meg a pont, gyors elintézi és jön vissza, kíséri az agir, rendben, ha kell segít ha úgy van akkor meg kereszttűzben tartja az ellent. A többi meg megy középre délre a szigetek mögé. Ochakov radarja nagyon hasznos a befoglalt B-nél és minden bb óriási segítség hátul a sziget mögött. Én meg ott vagyok egyedül a 2 radarra, 5.5km-es hydros romolóval és egy másodlagosra húzott massaval. Minek mentem oda, jogos kérdés csak akkor mégis mi a frászt csináljak, menjek én is hajókázni a H sorra? És ezekből annyi van te jó ég és mindegyik óriási késztetést érez, hogy nyomja neki a rankedet meg a randomot, mert micsoda móka, kacagás, fun...

(MAHAT)
Mellékletek:

3 hete 4 napja #66205 Írta: csaba.veress
Grat. WG   
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

3 hete 2 napja #66219 Írta: lordzsolt93
Úgy néz ki megint én kaptam a co-op-os botokat. Örömteli csata újra, a pillanatok alatt elhulló csapatokkal. Ez megy 3 napja, még élvezem ezt a szintet pár napig és ha marad ez akkor az új fiókomtól is búcsút veszek. A botok meg hajókázzanak együtt, nekem nincs türelmem már hozzájuk. Mondanám, hogy rankedeznék de ott még hülyébbek vannak. Régebben sokat panaszkodtam, hogy miért játszik ennyi fogykos randomban meg rankeden de a mm monitor alapján ami 80-85%-ban ilyen játékosokat mutat belátom, hogy én vagyok az akinek nincs mit keresni itt. 

(MAHAT)
Mellékletek:

3 hete 2 napja #66220 Írta: Shardik4
Hagyj ki kis időt .
Mig hagyják szét trolkodni a magasabb szinteket .
Nem is fog változni semmi .
Játsz küldit vagy keress más elfoglaltságot .

3 hete 2 napja #66222 Írta: Acetil_coenzim_A
Én ezért makettezek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

3 hete 1 napja #66224 Írta: nwa5000
Megfogadtam, hogy nem fogom ezen a szaron felbaszni magam. Hát most sikerült. Mi a f@sz van ezzel a hajóval? Zsinór 3 vereség, ami még hagyján, de ez a találati arány??? Ennyire nem vagyok hülye vagy vak. Azt hiszem, a wg nem akarja, hogy játszak a játékával. Mondjuk, ezt be tudom vállalni.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #66227 Írta: akkufuro
Mint már sokszor leírtam időszakok vannak van amikor a Win gyenge van amikor a találat van amikor minden és 2 havonta van egy nap amikor minden jó Bocsánat nem jó hanem normális.vagyis olyan mint amilyennek mindig lenni kellene . Odalő ahová célzol és annyit sebez amennyi elvárható..  
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4, lordzsolt93

3 hete 1 napja #66229 Írta: nwa5000

akkufuro post=66227 beküldte: Mint már sokszor leírtam időszakok vannak van amikor a Win gyenge van amikor a találat van amikor minden és 2 havonta van egy nap amikor minden jó Bocsánat nem jó hanem normális.vagyis olyan mint amilyennek mindig lenni kellene . Odalő ahová célzol és annyit sebez amennyi elvárható..

A gyenge win nem izgat különösebben, az már inkább, hogy ha megfeszülök, akkor sem találok el semmit sem. Aztán pár órával később:

Most meg hirtelen megtanultam? 
Mellékletek:

3 hete 16 órája #66230 Írta: akkufuro
Nem csak mostmár  nem tol ki veled az RNG Minden a géptől függ véget ért a szivatós időszak néha nyerni is hagyni kell mert különben tényleg letörlöd és akkor kivel etetik az elitet ?

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.