Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 4 hete #66085 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem is dühöngés, inkább csak bosszantó. :) Tier 10-ben a 8-as cv-el amúgy sem könnyű de remek kis csata volt és a szép sebzés ellenére épphogy nyertünk volna. 2k maradt a Kremlinben és lejárt az idő, még 15-20 mp és meglett volna a csata. ;) 
 
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hete #66086 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Monty szépen benyelte a bránert. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66121 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért érdemes a csatahajóknak is lőni a rombolót ha legalább 15km-en belül vannak, mert egy szalvó is döntő lehet egy párharc során. Akizuki, szokásos tier 10-ben és nekem kell leállni egy haragumoval, ő neki segít a moskva nekem meg a 2 szó szerint full hp-n lévő csatahajó a messzeségbe lövöldöz. Egyetlen szalvón múlt, hogy én maradjak életben de a minimális támogatás nélkül engem szedtek ki. Utána se cap, se spot, se segítség, és a full hp-s csatahajókat meg az én segítségem nélkül megeszik reggelire. Ilyenekért felesleges srácok tartogatni azt a sok hp-t. Simán nyerhettünk volna még úgy is, hogy az egész jobb oldalunk bukott, egy szalvó miatt ment el a csata. (Nyilván nem csak amiatt de ha életben maradok akkor már le tudtam volna hozni.) 
 
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #66127 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szép! 
Azt mondjuk én se nagyon értem, hogy miért érdemes hátul kempelni és 18+ km-re lődözni minden fajta BB-vel, amikor tök faszán lehet tankolni, de ezzel együtt pussingolni is az ellent. Legalább is a német BB-k nem a mesterlövész típusok. Én csak akkor kempelek hátul, amikor olyan lassú hajóval vagyok, mint pl. a Colorado. De azzal is muszájból. :D
Oké, hogy van dead eye  és működik is egy ideig, de sokszor észrevettem, hogy baszhatom a dead eyet, ha már elvesztettük az összes DD-t és CV sincs. Ekkor szoktam GG-t írni az ellenfélnek. 
A másik oldalon a Roon nagyot ment.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hete nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lordzsolt93

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66128 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért szeretek Akizukival menni, mert nagyon erős az az ág dps-ben (a franciák után a japán gunboat dd ág a legerősebb) így gyakorlatilag a legtöbb rombolót megeszem. Direkt van rpf rajta, hogy lássam hol van nagyjából és a lehető legrövidebb idő alatt elintézzem. Én a csatahajóknál azért nem értem ezt a "mer nem én fogok dd-re lőni" elvet, mert a szemben lévő rombolók a legveszélyesebbek rájuk nézve. Addig be is vannak szarva és előre sem mennek amíg nem tiszta a terep de ezért vagyok én. Viszont amikor 2 tier különbség van és szintén gunboat dd van szemben besegíthetnének. 700 körüli hp maradt benne ami egy szalvó. Így viszont ő tudott lefüstölni és egy ilyen percenként 230-240 skulót zúdít rájuk + a sebzés + a tűzek + a torpedók és esetlegesen egy vízbetörés mindezt füstből. Én meg tudom csinálni, hogy kimegyek a szélére és sebzést farmolgatok az összes dead eye-os csatahajón de nem ez a feladatom. A lényeg, hogy nem az én érdekem, hogy kikapjuk ezeket a rombolókat de ha már megyek előre és szeretném nekik megtisztítani az utat akkor legalább egy-két szalvóval támogathatnának. Ha meg nem, akkor meg meg is látszik az eredményen és a full hp el is fogyott kb 2 max 3 perc alatt, mert nem tudnak mit kezdeni velük. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66129 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A napi első és egyben utolsó csatából egy kedves kis pillanatkép. Ezek azok az örömteli csaták ami után 2 hetente törlöm a játékot méregből. Annyiszor írtam a supportnak, hogy ezzel kezdhetnének valamit. Ott van nekem a mm monitor, látom a statokat, csak annyit kéne csinálni, hogy írjanak egy programot. A random kiemelt 24 játékost a váróból úgy osztaná szét az embereket mint egy training módban, egy ide egy oda. Ha a csata bedobása pillanatában látom a 24 játékos teljes statisztikáját, fiók stattal, win rate, átlag sebzés a hajóval akkor szerintem nem lenne nagy dolog egy ilyet megcsinálni. A rejtett statosokat meg szintén arányosan szétdobni. Már ez lenne egy valamekkora balansz a játékban és mindenki számára sokkal élvezhetőbb lenne. Nem a gyenge játékosokkal van a probléma azt szeretném kiemelni, ez egy játék, vannak ügyesebb és kevésbé ügyes játékosok ezt elfogadom. (Érdekességnek mondom mm monitor alapján a játékosok 80%-a 45%-os win rate körül mozog vagy alatta.) A baj az, hogy nem egyenlő az elosztás majdnem mindegyik csatában. A 15-18-20 perces csaták egészen ritkák ami szerintem nagyon gáz. Volt már sok szó róla, hogy win rate vagy pr alapján legyen a mm de ha annyit nem legalább az akit felmarkol a rendszer, hogy bedobja csatába, az lenne valahogy arányosan elosztva, mert ez ami jelenleg van az nonszensz.
   


 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.426 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.