Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 1 hónapja #65966 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdemes megtanulni a radaros hajók adatait láthatóság radar táv és ideje plusz hidró táv és ideje.A DD ágak főbb jellemzőit miben erős mi a speckója stb stb (torpedótáv lőtáv van-e hidrója annak az adatait) ha ezzekkel tisztában leszel könnyebben megtanulsz rombolózni szerintem.Derítetlen bázisra csak farral betolatni hogy gond esetén leléphes időben füstben lehetőleg nem állni oldalast hanem mozogni vagy orral farral állni így a torpedó kisebb esélyel talál el.Légvédelmet kikapcsolni a támadó raj elöl mindig távolodni lehetőleg nem bevárni a defAA erősítést nem egyből rányomni várd meg míg átrepül feletted és a másik oldalról rád fordul.A bázisra beérve nem kell egyből füstőlni mert egyből elárulod a helyzeted és imádkoz hogy a saját CV-d ne pont föléd rakja a vadászait mert az olyan mintha megjelölne a térképen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65969 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem már t2 ben sem megy . Szonár t4 en van elöször . Az igazi tehetségtelenségröl keresel képet én vagyok a lexikonban . Probáltam fejleszteni az ágat mikor elkezdtem a játékot t4 ig jutottam . A cirkálóval t7 ig de csak a küldi miatt . Azzal is kb  t4 ig szerettem játszani .   Csak a Cv  átdolgozás óta élhetetlen számomra .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65973 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65979 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
A végét én szúrtam el,lehet ha nem megyek rá a Góliáthra akkor talán tovább húzom bár a CV engem támadott folyamatosan mivel én voltam a CV -n kivül még életben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #65989 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na jó most törlöm ezt a rakás szart. Ez ami megy már elég .....én nem sebzek semmit mert overpen vagy HE vel 0 dmg gyújtás nélkül ez a buzi Vermont meg enyhén szólva se aimbot os. full fordulva és rám se látott rendesen és csak citázát lőtt kb 3 találatból kilőtte alólam a Petrot. Nekem ha valaki nem full broadside van esélytelen cita, még azt a nyomorék Smolensket is csak overpenneltem jópárszor. És ez megy már régóta. Unalmas szar inkább megyek DCS be vissza ezt meg ithagyom a csaló szaroknak, nekem ehhez nincs idegzetem.

 

Melléklet:

Fájlnév: 20210306_2...wsreplay
Fájlméret:720 KB
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja Tomc által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65990 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Na jó most törlöm ezt a rakás szart."   :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.