MOD keresés

Több
8 éve 3 hónapja #12744 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: MOD keresés
Köszi a leírást, kipróbálom.

Trucker39 írta: Téged nem érdekel, tudomásul veszem én is, más is. Mindenki tovább lép. Aki meg úgy dönt, hogy szeretné használni, akkor letölti és használja.

Ez a lényeg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12747 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: MOD keresés
Köszi az xvm leírást, örülök neki ha működik, mert nagyon nem mindegy (nem vagyok olyan jó játékos, hogy egyedül döntsek el csatát) milyen játékosok tartanak velem (már a wotban sem ahol gyorsabb helyváltoztatási lehetőséged van a wowshoz képest), lesz-e megfelelő segítség, esetleg ha sikerül a saját oldalon áttörni akkor forduljak-e mert a másik oldalnak segíteni kell.
Túl sok időt csónakázhatsz feleslegesen, én előre tervezem az útvonalam, de azért ha látom, hogy ki merre megy és kb mit is várhatok tőle sokkal ritkábban kell módosítanom rajta, vagy nem lepődök meg, hogy mögöttem hirtelen eltűnik a csapat (sokkal jobban tervezhetőnek érzem az egész harcot így).
De ez is szubjektív vélemény aki akarja használja aki akarja nem.

Én nem sorolom sehova az embert az xvm miatt, de azért a számadatok tájékoztatást tudnak adni (nem az emberről, hanem a játékáról).
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Eper által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12753 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Magyarázó kép, mit látunk az adat sorban.

Az első érték az szerintem innen van: Warship Today rating

Ennek is van magyarázó része, érdemes átolvasni, lefordítani, hogy a színjelölések mit is takarnak.

A többiről meg nagyjából ez a sejtésem:



Melyik a legfontosabb adat, amiről eldöntjük, hogy "jó játékos"?
Szerintem mindegyik adatot nézni, vizsgálni kell.

Fontos a K/D aránya is a sebzése is és az is, mennyi csatában vett eddig részt és természetesen a rating is fontos.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12774 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Aki nem szeretné, hogy benne legyen a "szaknévsorban", annak nincs más dolga, mint a profil oldalán privátra állítani a hozzáférést. Elvileg ebben az esetben a MOD sem tud hozzáférni az adatokhoz, így azt meg sem tudja jeleníteni.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12839 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: MOD keresés
Valamiért nem megy nekem az XVM... Tuti én rontottam el valamit, csak nem tudom mit. ID akármi megcsinálva. Bemásolva, elmentve. A "régi" az jó, az megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12840 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: MOD keresés

Doktoruur írta: Átírtam, működik. Mondjuk a kill/death ration statisztikát már nem próbáltam ki, mert fogalmam sincs, hogy mit is kéne pontosan beírni...(ha esetleg valaki kipróbálja és megy, kérném az infókat) Ha már statok: nekem a két említett a fontos, mert a dmg magáért beszél, illetve a kill/death ration azért jó, mert így látszódik a játékos aránya. Ha ez a szám kicsi, akkor vagy nagyon sokszor hal meg, vagy nagyon keveset öl. (esetleg mindkettő) És valljuk be, elég fontos infó ez a két adat.



megnéztem BeningWolf33 kollégának a kalozzászlóhoz 60 csata kellett, 30k átlagsebzéssel.
nekem ugyan csak 36 van, de 50 000 átlagsebzéssel, a kérdés csak annyi,hogy ennyivel jobb vagyok, vagy én néha Fusoval is megkeverem a rombolót ? :)

értelemszeruen aki kis tierben jatszik, vagy csak CV/BB-vel játszik, az is durván elbillenti a sebzést...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.