MOD keresés

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #12694 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Közben letöltődött az új Aslain's MOD csomag. Az általam említett Stats's On Players Panel valóban kétféle XVM MOD-t takar.

Sajnos nálam egyik sem működik valami okból. Remélhetőleg, mielőbb javításra szorul, illetve lehet hogy csak nálam nem működik.

Szerk.: Tévedtem, mégis működik az XVM MOD.



Elvileg a következő adatokat mutatja be balról jobbra:

Hadihajó napi rating , csaták száma, winráta, átlagos sebzés csatánként, kill/deat arány.

Remélem, ezekkel az adatokkal már minden kapitány elégedett lesz.

Amúgy ismét tévedtem, mert saját API beállítást kell eszközölni. Írtam korábban, hogy nem hinném, hogy így működik a dolog. Bizony, így működik.

Azt elfelejtettem írni, hogy ezzel az XVM MOD-l már a hajók fölött is színes jelölések vannak, megkönnyítve az adott hajó kapitányának tudásának gyors felmérését.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #12725 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Inkább mégis készítek egy kis szájbarágós összefoglalót, hogyan is kell telepíteni az XVM MOD-t.

XVM MOD telepítése lépésről lépésre

1. Töltsük le az Aslain's MOD legfrissebb csomagját, amiben benne van a Stats on Player's Panel

2. Telepítsük a csomagot, illetve a csomagból azon elemeket, amiket használni kívánunk. Ne feledjük el telepíteni az XVM panelt sem. Én a második verziót próbáltam a csomagból, számomra ez nyújt több információt.



3. Menjünk fel erre az oldalra: eu.wargaming.net/developers/applications/ , lépjünk be az account-unkal.

4. Adjunk hozzá egy új applikációt. A neve bármi lehet, csak emlékezzünk rá, hogy melyik mihez tartozik. A típusa legyen Stand-alone. Majd mentsük el (Save). Az oldalt ne csukjuk be egyenlőre, még szükségünk lesz rá.



5. Keressük meg a config.json file-t. A képen látható útvonalra telepítette az Aslan's telepítője.



6. Nyissuk meg a file-t egy szerkesztő programmal és változtassuk meg a képen látható beállításokat. Elvileg a telepítő az első sort már megváltoztatta, vagyis az eu végződésű. Nekünk mindössze a második sort kell átírni.



7. A még nyitva lévő API oldalról másoljuk ki az ID számsort, töröljük ki a config file bejelölt részén a számsort és illesszük be a saját magunk készítette számsort. Ha végeztünk, mentsük el a config file-t.

8. Indítsuk el a játékot és ellenőrizzük, hogy minden telepített MOD megfelelően működik, majd indítsunk el egy csatát. Ha mindent jól csináltunk, akkor az XVM MOD megfelelően működik.

Mik lehetnek a hibák, ha mégsem?

Az Aslan's MOD telepítője felhívja telepítés előtt a figyelmet, hogy ez az adott MOD (XVM) milyen egyéb MOD-okkal nem hajlandó együtt működni. Ellenőrizzük, hogy ezek közül nem telepítettünk-e fel valamit.

Nézzük végig a telepítési sorrendet, hogy minden lépést végrehajtottunk-e.

Az XVM bizonyos esetekben kissé lassan éled, ha percek múlva sem működik, akkor biztosan nem jó a beállítás.

A telepítést üres res-mods alkönyvtárba kezdjük, régi, másolt, stb. MOD-k ne okozzanak ütközést.

Ha minden rendben van, játszunk és tanulmányozzuk, az XVM-ben megjelenített adatokat, hogy csata közben könnyedén tudjunk belőle következtetéseket levonni.



A paneleket a 0 (nulla) gombbal lehet eltüntetni, frissíteni meg a space gombbal tudjuk. át is lehet állítani ezeket, ha szükséges.

Mint már tegnap írtam róla, az XVM adat megjelenik közvetlenül a hajók felett is, ezáltal is könnyebbé téve a gyors információ beszerzését.



Elvileg és gyakorlatilag is ezzel a leírással bárki tudja telepíteni magának az XVM MOD-t.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, Szete58, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #12729 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Bocsi ezzel ugy vagyok mint a bakter a sassal( a sas kurva magasan repül a baktert ez meg kurvára nem érdekli). Szerintem téves értkelésre ad okot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12732 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés

vcsaba1968 írta: Bocsi ezzel ugy vagyok mint a bakter a sassal( a sas kurva magasan repül a baktert ez meg kurvára nem érdekli). Szerintem téves értkelésre ad okot.


Egyrészt nem kötelező használni, sőt.

Másrészt biztos vagyok benne, hogy nem csak engem érdekel ez a MOD, hanem vagyunk még ezzel páran.

Nekem fontos tudni, hogy mellettem, körülöttem milyen kapitányok eveznek a csónakjukban. Lehet mindenkinek rossz napja természetesen, de egy átlagosan jobb játékos sokkal kisebb eséllyel torpedóz fenékbe hátulról, barátilag, mint egy jelentősen gyengébb játékos, akinek láthatóan az is örömöt okoz, hogy sikerült ellőnie az összes torpedóját, az lényegtelen információ számára, hogy kit talált el. Nagyjából az ilyen típusú játékosok lövik bőszen a környező szigeteket a csata kezdetén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #12734 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Na pontosan erröl beszélek máris besorolod pedig lövésed sincs hogy mit fog csinálni egy csatában mindezt néhány szines szám alapján.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12735 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Még egyszer.... nem kötelező használni.

Hogy én meg mit gondolok a játékosokról, az meg szerintem az én dolgom.

Most őszintén, ha nem érdekelné a játékosokat, akkor szerinted időt energiát beleölnének, hogy kifejlesszék, teszteljék és utána használják?

Ha jól sejtem, a WoT-ban is szinte alapfelszerelés az ottani verziója ennek a MOD-nak, már évek óta.

Biztos vagyok benne, ha csak felesleges sallang lenne, akkor ott sem használná a kutya sem.

Azt nem tudom, utána lehet-e nézni, hogy például a WoT-ban hányan használják, de biztosan nem csak a MOD kifejlesztője használja.


Amúgy meg ne velem tessék vitatkozni erről a dologról. Még a végén én leszek a hibás, hogy megosztom másokkal a használatát.

Azért ne üljünk már fordítva a nyeregben. Mint már írtam nem kötelező használni.

Téged nem érdekel, tudomásul veszem én is, más is. Mindenki tovább lép. Aki meg úgy dönt, hogy szeretné használni, akkor letölti és használja.

Nem tiltott MOD, hiszen benne van a MOD csomagban is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.340 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.