MOD keresés

Több
8 éve 3 hónapja #12583 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: MOD keresés

BAGETT írta: "scope shadow remover" moddal találkozott már valaki? Mióta feltettem a játékot kb azóta keresgélem. Valami ilyesmi:
worldof-tanks.com/scope-shadow-remove/


Na csak hogy magamat is idézzem, megfordult már valakinek a fejében rajtam kívül, hogy lehetne azt a szürke taknyot eltüntetni a képernyő széléről?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12588 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: MOD keresés

Doktoruur írta:

Trucker39 írta: Azt hiszem, meg is találtam a megfelelő XVM verziót, ami működik is.

Aki gondolja, tegyen vele egy próbát.

Így sajnos most már más is tudja, hogy gyenge játékos vagyok. ;)

XVM MOD


Köszi, tökéletesen működik. Csak azt nem vágom, hogy miért van 2 féle szín. Mert nem ugyan az a név és a szám.... pl a csapatodban a cv: zöld név és kék a szám.


Nem lehet, hogy a név, a játékos össz teljesítményre vonatkozik, a hajó szine pedig arra, hogy az adott játékos az adott hajóval hogyan teljesít?
A végén a szám, (nagyon úgy tünik) az átlag tapasztalatot mutatja.

Kedves Trucker!

Köszi, hogy megosztottad, idöt és energiát beleölve segítesz nekünk!
Esetleg próbáltad e, hogy Aslain's módjával együtt müködik e?
Bár valószínüleg, ha stabilan fog müködni, Ö is beteszi majd a csomagba...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12597 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: MOD keresés
Na megnéztem és összevetettem a statommal. Ahogy Trucker is írja: a név színe a win%, a szám pedig az átlag exp. Sajnos pont ez a két adat az, amire én nagy ívben ... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12599 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: MOD keresés

Doktoruur írta: Na megnéztem és összevetettem a statommal. Ahogy Trucker is írja: a név színe a win%, a szám pedig az átlag exp. Sajnos pont ez a két adat az, amire én nagy ívben ... :)


semminél több azért, mondjuk az átlag xp-t pont nem értem miert van benne, mert átlag ALAP xp-nek lehetne értelme, szerintem azt nem számolja...

Trucker átlagxpje 759, az enyém meg a duplája. ez vagy azért van, mert pont kétszer olyan menő vagyok, és mindenben dupla olyan jó, vagy azért, mert prem accom van, és ezt beleszámolja...
no, innentől rendkívül informatív az átlag xp, különösen ha sulyozzuk azzal, hogy ez az ember ennyi napot ment prem accal, az meg annyit... :)
még jobban belegondolva, mivel a prem hajó is ad masfél honapja +50% xp-t, azzal is sulyozni kell ám :D
meg azzal, hogy magas tierben ertekesebb a sok xp, mint alacsonyban...
bar a fene tudja, attol hogy nagyon kemeny vagyok Amagival, meg nem biztos hogy Kawachival is ertekelheto kort tudok menni, ha egyebkent nem ismerem az ellenfeleket, es egyebkent is egy gyors nagy hatosugaru hajohoz vagyok szokva...

a wn8 wotban atment egy kis evolucion,
1. win rate
2. win rate sulyozva sebzessel
3. win rate sulyozva a tierre/tankra elvart sebzessel, azaz tier2 hajoval nem annyit fogok sebezni atlagosan mint Amagival mondjuk...
4. hány csatát ment osszesen, ebbol hanyat az adott hajoosztallyal/konkret hajoval ?

100 csatabol van 80-s win rate, vagy 10 000 csatabol, nem mindegy :D

olyanra jo lehet azert, hogy akinek 1000 csatabol van 45-48% koruli win rate, az valoszinuleg mas minoseget kepvisel, mint akinek ugyanennyibol 54-55%, persze ha nekem megy az amerikai rombolo, az nem jelenti hogy ugyanilyen jo lennek orosszal, es plane nem mond semmit arrol, hogyan es mit fogok csinalni csatahajoval...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12600 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: MOD keresés
Pontosan! De simán a win-ből sem lehet rengeteg dolgot leszűrni. Rengeteg csata van itt belinkelve minden nap, amikor az ember baromi jó kört megy, de bukó, mert a csapat kretén. Az xp is egy baromság. Majd nézd meg mit raktam be a prémium csatahajókhoz. T4-es hajóval a T6-os hajók között. 60+ találat, 2 kill (mindkettő T6-os), sebzésem 80k fölött, ami jóval az EU szerver átlaga fölött van és xp alapján középmezőny.... Oké, hogy fontos a foglalás, de egy csatahajó ritkán foglal. Pedig az hozza az xp leginkább.

Na ezért tojok erre a két statisztikára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12601 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: MOD keresés

Trucker39 írta: Azt hiszem, meg is találtam a megfelelő XVM verziót, ami működik is.

Köszi ! ;)
Ez már EU-s :) mivel a tegnapi orosz szerverre mutatott és hiába írtam át nem volt jó.(ill megnézve a mostani eu verziót nem mindenhol írtam át, lehet ezért nem ment..)

Doktoruur írta: Na megnéztem és összevetettem a statommal. Ahogy Trucker is írja: a név színe a win%, a szám pedig az átlag exp. Sajnos pont ez a két adat az, amire én nagy ívben ... :)

Nincs gond, megoldva a probléma. ;)



Képen a szám a átlagsebzést míg a név a csataszámot mutatja.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.238 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.