MOD keresés

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12604 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: MOD keresés
Szuper Puma! Már csak azt áruld el kérlek, hogy hol tudom ezt átírni. :) Köszi!

Szerk.: Nekem az átlagsebzés és a kill/death ration kellene. :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12605 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: MOD keresés

Doktoruur írta: Szuper Puma! Már csak azt áruld el kérlek, hogy hol tudom ezt átírni. :) Köszi!

Szerk.: Nekem az átlagsebzés és a kill/death ration kellene. :)

nm ! épp írtam :)
sajnos mivel a kill/death ration nincs az eredeti fájlban és a python fájl szerkesztése, írása már meghaladja a képességeimet így sajnos nem megy...

Elsőként szeretném jelezni hogy semmilyen felelősséget nem vállalok a esetleges hibákért ! remélem sikerült érthetően leírnom, de szerintem hamar rájön mindenki, egyszerű a dolog.
A leírás :
res_mods\0.5.2.2\scripts\client\mods\config.json fájl tartalmazza a értékeket amik szintén egyénire szabhatók.
Pl
"battles":
{ "value": 1087, "color": 8432383 },
{ "value": 1673, "color": 13395711 }
csataszám ill színkód, példa esetében 1087 csata után kék szín, 1673 lejátszott csata után lila színt kap az adott illető.
Meg kell nyitni a config.json fájlt (én total commandert használok szerkesztésre) és ízlés szerint át lehet írni az értékeket.

Az eredeti mod győzelem/átlag xp kijelzést is egyénire szabhatjuk a következő módon.
res_mods\0.5.2.2\gui\flash\battle_stats.xml fájlt megnyitjuk(szerkesztjük) és megkeressük a köv sorokat :
<textfield>
<x>75</x>
<y>2</y>
<width>60</width>
<height>19.35</height>
<name>battles</name>
<text>{ship}</text>
<statsField>true</statsField>
<align>left</align>
<bold>true</bold>
</textfield>
<textfield>
<x>135</x>
<y>2</y>
<width>12</width>
<height>19.35</height>
<name>level</name>
<text>{level}</text>
<statsField>false</statsField>
<align>left</align>
<bold>true</bold>
</textfield>
<textfield>
<x>220</x>
<y>3</y>
<width>60</width>
<height>18</height>
<name>xp</name>
<text>@damage</text>
<statsField>true</statsField>
<align>right</align>
<bold>true</bold>
</textfield>
két sorban lehet kell/lehet variálni (fentebb pirossal kiemeltem):
<name>battles</name>
<text>@damage</text>
A battles és a @damage mehet az eredeti wins ill @xp helyére, ahogy az előző hozzászólásomnál a képen is látható.
Több variációt nem próbáltam ki.
Arra felhívom a figyelmet hogy a @ ne maradjon el ahol eredetileg is szerepel mivel nélküle nem működik a mod.
Majd megismételni lentebb mivel a
<left_ear>
<right_ear>
értelemszerűen a két csapat paneljét takarja.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12606 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Látom, be indult a fantázia. Rendben is van ez így.

Telhetetlenek meg ne legyünk szerintem. Már az is haladás, hogy ilyen készült.

Én is megpróbáltam az oroszt átírni, de azért nem sikerült, mert az EU szerverre külön API ID számot igényelt a MOD készítője és azt nem lehetett tudni mennyi. Ha össze vetitek a két MOD config.json file-t, látható, hogy több helyen is hivatkozik a szerver ID számára. Ilyet persze mindenki igényelhetne, de attól még nem működik - szerintem - a MOD.

A beállításokat, configurációkat, meg ne másoljátok ide szerintem, hanem azt javasolnám, hogy a különféle beállításokat (kipróbálás után, képpel illusztrálva) tartalmazó config file-okat töltsétek fel felhőbe és onnan mindenki azt a verziót szedi le, amelyik neki a legszimpatikusabb.

Ha majd előkerül az Admin-unk, akkor szeretném megkérni arra, hogy a működő XVM MOD-nak készítsen egy külön bejegyzést a MOD-k között és az alatt osztani meg a tapasztalatokat, infókat.

Nyilván, még azt is ki kell találni, hogy milyen mutató számok adnának a legtöbb és leghelyesebb információt csata megkezdése előtt. Azokat javasolnám beállítani, ha lehetséges.

A másik kérdésre a válasz: Igen, Aslain's MOD pack alá telepítettem, de tudni kell, hogy a két csapat fület azonnal átírja, a többi MOD-t nem bántja. Ez bizonyos fokig érthető is, ha megnézitek az XVM módosított csapat füleket, látható, hogy jelentős mennyiségű információnak a forrása lett.

- HP csík háttérben
- XVM több féle módon
- Ellenség felderítve, látszik, nem látszik jelzés

Nálam biztosan megérte a cserét. Már csak egy jól működő minimap kell, ahol látszik, melyik hajót hol látták utoljára. Fontos info a csapat HP értéke is. Ha nagyon le van pusztulva a csapat, egy pillantással felmérhető és az alapján rögtön döntés is hozható.
Ha sikerül az XVM részét megfelelően beállítani, akkor egy pillantással felmérhető a saját csapat, illetve az ellenfél csapata is, kire érdemes oda figyelni, kitől tartsuk magunkat és a hajónkat minél távolabb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12608 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: MOD keresés
Átírtam, működik. Mondjuk a kill/death ration statisztikát már nem próbáltam ki, mert fogalmam sincs, hogy mit is kéne pontosan beírni...(ha esetleg valaki kipróbálja és megy, kérném az infókat) Ha már statok: nekem a két említett a fontos, mert a dmg magáért beszél, illetve a kill/death ration azért jó, mert így látszódik a játékos aránya. Ha ez a szám kicsi, akkor vagy nagyon sokszor hal meg, vagy nagyon keveset öl. (esetleg mindkettő) És valljuk be, elég fontos infó ez a két adat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12612 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Közben megoldódott a minimap problémám is.

Most már minden úgy néz ki, ahogy szeretném (Mondjuk a csatát elvesztettük és senkit nem tudtam felgyújtani)

Kíváncsian várom az XVM buherátorok eredményeit, mit és hogyan állítsunk be, mert ahhoz a részhez sem értek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12659 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
A hivatalos fórumon is írnak a dologról:

Ingame player statistic

Illetve a legújabb Aslain's MOD csomagban vélek felfedezni valamit.

"v5.2.2.04 (26-01-2016):
- added Stats on Player's Panel [read mod description!]"

Napközben nem tudok letölteni, de ha valaki már letöltötte, erről az idézett dologról ejtene néhány megjegyzést?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.