Japán rombolók

Több
5 éve 6 hónapja #55003 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
2. meccs:
csapat MEGINT LEMMING, nem értem mit csinálnak... Nekem a hp-m elment egy yuugumo és egy Z kilövésére








3. meccs:
megyek be jobbról capelni, valami felspotol 5.9km-es álcával, aztán leesett a spot, majd jött egy radar, mondom ok, aztán BEJÖTT EGY MINOTAUR AZON AZ OLDALT BÜNTETLENÜL, most random valaki téynleg egy RADAROS MINOT HOZOTT?! Udolait kiszedte, majd engemet is. kb 7km-ről lőttem az oldalát AP-val, nem ütöttem át, csak kb 5km-ről, ez most mi? Komolyan? És most elment ezzel a körrel egy mozaic camo ami 400% xp-t ad és egy sárkányos amin egy 100% xp-s booster...

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55004 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
De tetszik? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55019 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ha nem lenne terhes bálna féle fordulása nem lenne bajom vele.

Na, 4. meccset nyertük, nem volt sebzésem igazán, végül 2 torpot bekapott az egyik yamato, de mivel 6km-ről elkezdtem lőni őket, így csöppet lekapták a hp-mat, majd a végén ki is szedtek, mert ki kellett fordulnom egy szigetet, így könnyű célpont voltam :/ (húztam a füstöt, de spot alatt voltam menekülés közben)
gun firerange-t is kifree xp-ztem, nem éreztem soknak az a free xp mennyiséget, de a torpra biztos nem fogok elküölteni 30k-t...








spot not bad Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55025 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Második törpfejlesztést feltettem, de a harmadik sztem sem éri meg, 30e xp, s leveszi a hatótávot 8 km-re. Az már túl rövid, lehet akármilyen gyors.
Rombolóra érdemes vele vadászni, Shimákat hamar elintéz, Gearing már sebez beléd is.... De ügyelni kell h közben ne tudjon más lőni, amig a csőlátásban vagy könnyen megmocskolnak. :dry: :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55030 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ja, 8km-es nem éri meg egyik hajón se (yuugumonak is van asszem shiman kívül, meg nem ez zao alap torpedója?). 12km meg maga az áldás, vagyis mikor először hozták be, mert mindenki megszokta, hogy 10km-es torpedók vannak ijn dd-ket, csak mikor behozták a 12-eseket... :evil: kb mint zaonál volt legutóbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55052 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na,egy nem rossz kör, csak semmit se csináltam :cheer:








Kagerout kb 6.8km-ről spotoltam, végre nem engemet spotolnak fel elsőnek a 2 dd-s párbajból
huh, Musashinak a felépítményét alig tudtam beütni HE-vel, kell az az IFHe, mindegy, legalább felgyulladt :D
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.