Japán rombolók

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54503 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán rombolók

ledgeri írta:




... mondom, jó - jó, de nyerni is kéne...




A harmadik full cap a negyedénél járt, mikor írtam, hogy várják már meg, míg behúzom, és ne lője a DMD a 15k-s hippert, van még 2 percünk, kevesebb mint egy mire behúzom...
lövedékek beértek 9000 hp a hipperen, felénél járok, erre kilövi a DMD



Muszáj megkérdeznem, hogy mégis miért kéne egy random emberre bárkinek is hallgatnia egy random meccsen? Ugyan nem írtad le a pontos körülményeket, de elnézve a képeket és a két meglévő capeteket biztos volt a győzelem, ergo, még csak nem taktikai okosságot írtál hanem kellett volna még egy kis polír az e-péniszre... :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Shogun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54504 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mert ha más írja, akkor én nem lövök rá... egyfelől, másfelől meg nem a kill-t kértem, hanem 40 másodperc türelmet egy egysalvo-s hajóra... (Sőt csak 40 másodperccel későbbi becsapódást... nem is ágyúelsütést...)

Mégis miben másabb az "enyim-enyim"- kill-nél az "enyim-enyim"-cap, azon túl hogy az egyik a másikat üti, míg visszafelé nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54505 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán rombolók

ledgeri írta: Mert ha más írja, akkor én nem lövök rá... egyfelől, másfelől meg nem a kill-t kértem, hanem 40 másodperc türelmet egy egysalvo-s hajóra... (Sőt csak 40 másodperccel későbbi becsapódást... nem is ágyúelsütést...)

Mégis miben másabb az "enyim-enyim"- kill-nél az "enyim-enyim"-cap, azon túl hogy az egyik a másikat üti, míg visszafelé nem?


Szerintem már bőven bírsz annyi tapasztalattal, hogy tudd, hogy randomban valamit a chaten kérni kb annyi sikerrel kecsegtet, mint egy galambbal letolni egy sakkmeccset :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54506 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Picit jobb tapasztalataim vannak ennél :Okosabb főemlős, kutya, ló... talán delfin... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54507 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán rombolók

ledgeri írta: Picit jobb tapasztalataim vannak ennél :Okosabb főemlős, kutya, ló... talán delfin... :whistle:


Hát, téged se a humorodért tartanak :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54508 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán rombolók
az fáj hogy nem engedték elvenni a "kepet"? :D
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.