Japán rombolók

Több
5 éve 6 hónapja #54813 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán rombolók


Élmény, mikor le-cheatereznek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54982 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Shimakaze 124 k.spot damage és legalul vagyok a csapatomból...köszönöm WG.idióták gyülekezete,mégis mit kéne csinálni egy dd-nek?Ha előre rohanok és 2percen belül meghalok,akkor 3x ennyi xp-t kapok! GRATULÁLOK az elbaszott xp számítási rendszerhez,bár miért pont ez működne rendesen..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54993 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na, első kör Kitakazeval, a kapitányt yuugumoról raktam át, így nincs átskillezve (és 18 pontos alapból, meg eladtam a yuugumot is akkor már), Ahhoz képest elég kellemes mm-et kaptam szerintem. Oh, hogy majdnem lenullázom így a yuugumot és a Kagerout, hogy nem is a legjobb az egész hajó, mert stock? Xd Most a stock test miatt fordul úgy, mint egy terhes bálna a dd, vagy ez kb maradni fog? (flamu egyik bemutató videója miatt most rá a motor modult raktam fel ,vagyis hogy gyorsabban induljon el álló helyzetből)










CV rework miatt valszeg lesz skill reset (remélem), akkor átskillezem, habár nem tudom, hogy 3. sorból a +HP-s skill mellé mi lenne az igazi, flamu is említette abban a videóban ,hogy mind3 egyéb skill lehetőség onnan (+gyújtás, +1 fogyócikk, dpm növelő) az jó opció, de nem tudok dönteni (jó, legyen egy skill reset elöbb, nem akarok dublont vagy commander xp-t elkölteni most Xd)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54995 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Skillreset szerintem hamarabb lesz a CB-miatt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55001 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Oh, tényleg, arról elfeledkeztem :D Lehet megpróbálkozok addig is IFHE nélkül, hogy működik anélkül (anno ugye nem volt akizukinak megnövelve a HE penje mint most, jó, nem sokkal lett növelve, de akkor is másabb volt annak idején ifhe nélkül)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55002 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
3 kör után rájöttem ,hogy nem az IFHE hiánya lesz a legnagyobb bajom...

1. meccs:
CV-nk nem tudom mit csinál, de a lexington FOLYAMAT rajtam volt, meg a csapat mögöttem LEMMING hordaként ment, stock lőtávom van, stock torpedóim vannak, hull-t csak azért free xp-ztem mert bitang lassan fordul és azt hittem hogy jobb lesz, valamivel tényleg jobb









shoukaku volt a 3. hallott nálunk, nice....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.