Amerikai rombolók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34881 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
A mai legjobb csatám







annak ellenére elsö vagyok hogy a Clev összehiénázta a krakent
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35513 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Mahan - on az alap, vagy a nagyobb hatótávú, de lassabb torpedót szoktátok használni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35606 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Gearing romboló :love:

Srácok, azok akik azt mondják, hogy rosszabb mint a Flecther, tévednek. A Gearing egy legenda, egy félisten a X.-es rombolók között. Két csatát osztok meg, és az egész kiindulópontja az volt, hogy beraktam két küldetést, az egyik, 10. tierbeli hajóval legyél az első a csapatodban, győztes csatában. A második feladat, szerezz Nagy kaliber kitüntetést.
Nosza, gondoltam volt, 10. tierben csak két hajóm van jelenleg, Hindenburg és Gearing. Hát akkor menjünk a Gearing-el. Az első csata sokkolt, főleg a ranked szívatás után. Simán nyerhettük volna a csatát, ha a lemming vonat nem dönt úgy, hogy szigetek között harcol, miközben két oldalról lövik őket. Igazi válogatott idióták voltak, amit saját rossz döntésemmel tetéztem, mivel szigetet fogtam, és így menekülés közben szétszaggattak. Aki a környéken volt, az mind engem lőtt... :sick: Ha akkor életben maradok, .....talán, le tudtam volna hozni... de elbasztam.






A második csata ma reggeli, gondolom kevesen voltunk, így 4vs4 volt (az örömködőben is megosztottam). Az mm inkorrektségét jelzi, hogy a másik csapat úgy kezdett, hogy 2 dd, 1 radaros cirkáló, és egy 10-es BB. Nálunk 1 dd (én), 2 cirkáló (mogami-atago szakaszban) és egy 10-es afk BB. Hurrá. :angry: :unsure: :blink:
3 cap kör, egyre mentem én, egyre az ellen csapata, és egy üresen maradt. Az elején a saját cirkáló szakaszunk, csatába kezdett, és szépen elsorvadtak, elsőnek a Mogami, utána az Atago. Az afk BB közelről kiszedte a Shima, bár tegyük hozzá, az afk BB másodlagosai megszedték :woohoo: , szóval mire visszaértem a foglalásból addigra a két cirkáló bőszen süllyedt. Megtorpedóztam a csatahajót, aki ment a levesbe, de közben a Chapajev mögém jött, előttem jobbra Shima, előttem balra Benson. A Shima 6km-re volt tőlem, a Benson 8 km-re. A Chapi mögöttem 10 km-re. Érdekes helyzet volt. A Shima füstbe bújt, én is elkezdtem füst nyomatni, miközben ráfutottam a Shimára, így lett két hosszú füstfelhő. A Shimát elkaptam a füstben, majd visszamentem a saját füstömbe. A Benson a Shima füstjébe ment bele, gondolván ott elkap. Kifelé jövet akadtunk össze, ádáz torpedózás, vad fordulózás és ágyúharc, és a Benson is süllyedt :evil: Közben a Chapajev mögöttem 8 km-re, végi tüzelve rám... :sick: :dry: Miközben menekültem a Chapajev elől, leesett a tantusz, egyszer sem voltam radarral villantva. Így elkezdtem cap körre menni, a Chapi meg mögöttem 8 km-re. Dobtam rá 2x torpedót, elcsúsztatva, Mind a kettőből elkapott egyet és vége lett. Érdekes volt, hogy közben mind a két csapat azon beszélgetett, lehozom vagy sem. A cirkálós szakasz ujjongott minden süllyesztésnél, és esküdöztek lehozom. A másik csapat az elején azt mondta, kizárt, hogy 2 dd és egy cirkáló ellen győzzek, adjam fel. Ahogy fogytak a dd-k, úgy fogyott az ellenfél lelkesedése. Mikor már csak a Chapajev maradtam már mind a két oldal azt mondta, lehozom. Uhh, nem kell mondanom, hogy a szívverésem mennyi volt :silly:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35928 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ismét Gearing, a prémium hajós kampány fináléjának egyértelműen biztos kezű kivitelezője. Mindezekhez tartozik, hogy be kell ismerjem, csinálhattam volna jobban is. Mielőtt valaki azt mondaná, de nagy pofám van, hiszen így is 155K sebzés jött össze. Sajnos lehetett volna több is, csak kicsit.... jobban oda kellett volna figyelnem. Azonban... de.. az történt.... :sick:

1, a mi oldalunk elveszett, menekülve harcoltam, ez miatt sokszor kapkodva dobtam a torpedókat....
2, próbáltam megmenteni egy Amagi-t, aki a segélykérésemre velem maradt, de amikor füsttel fedeztem, ő kihajózott belőle. Még ekkor is próbáltam menteni, torpedókkal és ágyútűzzel fedezve (nem volt sok lövés, mert a Hindi szétszedett volna) , de ő ki akart nyiffanni így hát a végén hagytam..
3, az ellenfél tolta a cap-et, amit próbáltam védeni, miközben az ellenfél Hindenburg-al játszó játékosan komolyan akarta a skalpom :blink:
4, a saját csapatunk pedig betolta a cap-et, szóval így ért véget ez a furcsa csata...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, vonKurz, Jan2_Hun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36219 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ezt egyetlen torpedo sorozattal értem el







sajna az MM megint a szobanövények közé rakott és itt meg is állt a dolog :(
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36467 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Aszem ez elég jol sikerült







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.