Amerikai rombolók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33212 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

leopardusz írta:

GaiusHun írta: Végre tegnap eljött a pillanat, amikor beülhettem végre a Gearing rombolóba. Az átskillezés a rombolók tekintetében szerintem marha erős lett, mindenesetre jócskán erősebben vittem be, mint a skillek átrendezése előtt volt.

Az amcsi romboló kapitányod hogyan skillezted? Egy képet pls róla ;)


Amíg Gaius elküldi, addig itt az enyém :) plusz az upgrade ..... így most torpedótáv 16,5 ágyú lőtáv 15,5
láthatóság 6,1 ... ha lövök kb 9-10, így van úgynevezett "hasznos sáv" kb 5 km, amire úgy lödözhetek, hogy nem kell füstöt használni :cheer:


Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33247 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Jók ezek a kis sazrok :P




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33290 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Nos íme a kért kép, sorban akkor mit, miért? Gearing romboló
1 pontos skill
Priority Target azaz hatodik érzék, avagy célkeresztben jelzés, azaz amikor valaki felderít
2. pontos skill
Last Stand, a motor és a kormány lapát csökkentett sérülés esetén is csökkentett üzemmódban tovább működik. Számát nem tudom, hányszor mentett meg.
3 pontos skill
-Survivability Expert, azaz a túlélés mestere +350hp minden tier után, bizony bizony dd harcban élet halál kérdése minden +hp, és ez is bevált
-Torpedo Armament Expertise, 10%-kal csökkenti a hajó torpedóinak újratöltődési idejét, jelen pillanatban ez meggondolás tárgyát képezi, mivel a rádiós skill hasznosabb lehet később, de addig fentmarad, mert kell még egy skill pont.
-Superintendent, Megnöveli 1-el a felhasználhatóságát a hajón lévő felszereléseknek, az én esetemben ez plusz füst és gyorsító.
4 pontos skill:
Concealment Expert, Rejtőzködési szakértő: Lecsökkenti a hajó észlelhetőségi távolságát. A hatás rombolóknál +10%, , gyakorlatilag 6,1-6,3 (nem tudom pontosan) az észlelhetőségem, majdnem mint egy japónak. Nem kell részleteznem az előnyeit.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33292 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Az egyik 3 -as helyett +1 pont, a +30% He nem lenne jobb ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33294 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

Sith7 írta: Az egyik 3 -as helyett +1 pont, a +30% He nem lenne jobb ?


Szerintem nem, mert a he nem fog így se többet sebezni csatahajóba, cirkálóba se nagyon, ezen a szinten. De neked kell eldöntened. :lol: sokat beszélgettünk az általad leírt skillről, de a végére az jött ki, nem éri meg, inkább cirkálók esetében lehet hasznos, dd esetében skill kidobás. De ez az én véleményem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33295 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
1 pontos skill
Priority Target azaz hatodik érzék, avagy célkeresztben jelzés, azaz amikor valaki felderít


A priority target az nem a sima lámpa (nem világos h erre céloztále), ha nincs fenn a priority, akkor is jelzi mikor felspotoltak. Ez a pr. csak azt mutatja, h hány célkereszt van rádfordulva.
Sztem nem kell, ha spotoltak ugyis pucolni kell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.