Amerikai rombolók

Több
7 éve 4 hete #37155 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

vcsaba1968 írta: De akarjál csak ügyesen.


Kifejtenéd bővebben ? Ha messziről indítom, 5x kikerülik, ha felspottolódom, mert közel vagyok, szintén

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hete - 7 éve 4 hete #37182 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
A Mahannál a spot táv a kritikus .Most asszem 7km.Én megprobálok 7km-en kivülrö inditani és addig nem ágyuzok amig fel nem spottolnak vagy van remény a találatra.Ill. füstböl torpedozom.A Bensom már 5..8-as spottalrendelkezik és ott már lehet alkotni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hete vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #37196 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Megvettem a Farragutot és tartottam tőle rendesen az értékei miatt. Azért jó körökre ő is képes!
Az ellenség mind a 4 rombolóját sikerült levadászni :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete - 7 éve 4 hete #37197 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Igyekszem mindig végig gondolni mi helyes, és mi helytelen. Ebben a csatában próbálva okulni az ezt megelőző csaták keserű bukásából, nem mentem be B-re. Hanem befoglaltuk az A és C pontokat. Teljesen úgy nézett ki, hogy simán nyerő lesz a játék, de.... kifelejtettem a lemming faktort....

Az ellenfél szakasza, szépen benyomult B-re, a Kutuzov és a Minotaur felváltva benyomta füsttel a cap kört, és az egész csapat beállt, oda. A Des Moines a Minotaur és a Chapajev folyamatosan, egymást felváltva radarozott, vagy tolta a sonárt. Ergo, az első képen látszódik egy jól sikerült torpedó salvo, amivel próbáltam megfékezni őket. Viszont onnantól bent ragadtam a sziget mögött, mert végig spot alatt voltam, hol radartól, hol sonártól. Ha megpróbáltam kitörni, azonnal tűz alá vettek.
... és mivel beszorítottak, vége is volt. A lemming train egyenként szétlövette magát, én nem kaptam támogatás, így két oldalról rám jöttek. A Takao-t kiszedtem torpedóval, az amcsi Des Moines-t pedig lőttem és rammolni akartam, de az persze felrobbantott. Pedig kevés hp-n volt, szóval a ramm vitte volna...
nos.... hölgyeim és uraim, ennyit jelent egy összeszokott klán együttműködése, akire hallgattak a többiek, vesztes helyzetből győztek. Vesztes pozicionál győztek, mert ha kicsiny csapatom kiment a szorult helyzetemből és a másik romboló sem lövette volna ki ész nélkül magát, akkor két oldalról torpedókkal megnyertük volna a csatát... de nem így történt, egyenként rohamozták a füstöt, és elhullottak...





Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hete GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, leopardusz, Jan2_Hun, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37629 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ajánlottátok a japán rombolókat, mert kellettek nekem a torpedó boatok, de hogy ráfáztam... nem bírok a Fubukival, pedig kilenc szivart lő egy irányba gyorsan amik ütnek is, de a probléma nem itt van.

A legnagyobb gondom az, hogy a japán DD-k egyszerűen életképtelenek a kezemben ha összeakadnék más DD-vel. Baromi lassan fordul a torony, amihez társul egy epic szar töltésidő, aminek az eredménye, hogy nem tudom magam megvédeni más rombik ellen, meg úgy en block nem látom érdemesnek a harcot a kis szamurájokkal. A csata meg úgy unalmas, hogy cirkálgatok a pályán, majd eldurrantok pár torpedót, ezért gondoltam elkezdem az amerikaiakat. Sokat gondolkodtam, hogy orosz vagy amerikai legyen, de végül a brutál DMP miatt az amcsik mellett döntöttem.
Az oroszok messzebbről jók, Obamáék közelebbről és végre én is megbüntethetek más rombolókat, nem csak ők engem. A tornyok is gyorsan fordulnak (majd) és a torpedók sem rosszak, de amit már a Clemsonnál is tapasztalok, hogy igenis menni kell és vadászni, mert a kis hatótávolságú torpedók miatt (T8 alatt, bár ott sem olyan nagy) nem lehet csak azokra építeni. Van füst, négy darab is, jó sokáig tart, lehet közel menni és lőni meg torpedózni mindenkit akit lát az ember és ez az, ami kellett nekem. Más rombikat büntetni meg ahh.... mennyei :lol:

Még csak a fent említett Clemsonnál járok, de már várom a Nicholast meg a Farragutot is, mert papíron nagyon féltem tőlük, de így, látva és tapasztalva, hogy mit kell velük játszani, nagyon tetszenek :cheer:

Itt egy jobbfajta replay képekkel együtt, hogy ne kelljen megnézni ha nem akarja valaki.

Replaj
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete Shogun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37633 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Pedig megvan annak is a varázsa h ugy sebzel 100.000et hogy közbe fel se spotolnak... :lol:

A japán rombi nem közelharcra való, mivel a tiéd a legjobb álca, te spotolsz másokat, nem hagyod h téged spotoljanak ^^ .
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.