Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
4 éve 7 hónapja #61042 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Sziasztok!

Midway-re melyik rakétás gépet ajánljátok? A nagy vagy a kicsi rakétát? Avagy Tiny Tim, vagy 127 mm?

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61045 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Szia.
Én a kicsit használom mer DD vadászatra és deffelésre sokkal jobb. Nagyobb hajók ellen ott a másik 2 raj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61047 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Köszi, lehet én is azt fogom választani.

Apropó..azt tudja valaki, hogy hogy a fenébe csinálja azt néhány játékos, hogy behívja a vadászokat egy helyre, majd hirtelen eltűnnek pár másodperc után, majd újra behívja őket egy másik helyre.

Egy ellenséges CV csinálta ezt legutóbb, és gyakorlatilag amerre mentem folyton elém pakolta a vadászokat, és mindezt alig fél perc alatt. Valahogy vissza lehet hívni a vadász rajt vagy mi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61048 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Ha megölik az összes vadászt a rajban, akkor 10 másodperc múlva tudod hívni a következőt

Én a midway-en a Tiny timeket használom, mert akkorát csapnak, mint a conqueror lövedékek, még rombik ellen is 4-8 ezret visznek el ha megszokja az ember hogyan kell célozni. És pokolian gyújtanak, ha meg elolt akkor jöhet a bombázó :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61058 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Hali.

Melyik klán használ CW-n vagy csapatban CV-ket? :)
Valamint még mindíg igaz, hogy egy csapatban 1 CV-lehet?

Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61059 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Ha lenne cv kláncsatán, hülye lenne aki nem vinne :D Amúgy egyetlen teszt kláncsatanap volt cv-vel, jelenleg és eddig nem volt CV kláncsatán és remélem nem is tervezik betenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.