Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #60499 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Bónusz válasz: jó lenne ha csak egy lehetne (nekem személy szerint egy is sok kb elharmadolnám a tűzerejüket akkor kiegyenlítettebb lenne kicsit 3bomb Benson víz alatt ) de sokszor 2 is van tesztszerveren igaz 1x de 3!-mal is találkoztam már.Ráadásul 8-8 felállásban sőt szintén tesztszerveren de bot CVt is láttam Coopban.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60509 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
köszi az infókat, hááát, elvették a méregfogát a CV-knek azt tapasztalom, de alkalmazkodni kell a változáshoz. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60539 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Az új CV játékról készített valaki youtube videót? Magyar nyelven.

Linket megköszönném.

Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60685 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Sziasztok lenne egy idióta kérdésem ,eddig nem foglalkoztam cv játékkal nem tudok rájönni hogy a levegőben lévő rajom hogy lehet megtámadni egy ellenséges vadász rajjal?Repülök szépen békésen erre az ellen vadász kötelékéből kiválik 3 gép és és egy sávban fókusz tüzet nyom, mint régen az altal lehetett ha jól emlékszem marad is a rajból talán két gép.Ha valaki hordozóval játszik megoszthatná tudását.Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60686 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Szia.

Nincs már vadász raj, csak hívni lehet a "T" betű lenyomásával. legjobb tudásom szerint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60695 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Vadászraj már csak lehívható. Moszt úgy van, hogy minden repülőtípusnál 3db lehívható vadász csoport van (skillel bővíthető), mikor megnyomod a gombot várni kell pár másodpercet mire megjelenik és akkor egy adott körben keringenek és a nagyon a közelükben haladó gépekre rámennek. Akkor tűnnek el, ha elfogyott a lövedékük, vagy ha lejárt az egy perc, vagy mikor lelövik azokat. Néha elég hülyén dolgozik az AI, így párszor spoton kívül másra nem jó, igen, lehetne csapattársat védeni, de ha nem lövi le a gépeket akkor nincs értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.