Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
4 éve 10 hónapja #60300 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Szia Tucker,

először is köszönöm a beszámolót, sok új dolgot olvastam benne, nem játszom CV-vel ezért nem tudom milyen a másik oldalon ülni.

Írtad, hogy nincs tuti AA fedezetű hajó, jó múltkor mégis pedzegetted itt a fórumon, hogy esélytelen Minonak ill. Worcesternek menni CV-vel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60302 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Igen, így van.

Több helyen írták, hogy vannak olyan esetek, hogy a Minotaur, a Worchester, mégis támadhatóak.

Én csak a saját tapasztalataimat tudom megosztani. Véleményem szerint vagy modul, vagy kapitány skill különbségek lehetnek és ezért tapasztalnak mást- mást a játékosok.

Alapfelállásban az említett cirkálókhoz teljes T10 repülő rajjal nem tudok eljutni, úgy, hogy az még érdemben támadható is legyen.

Tudok olyan esetet, hogy Worchester egyedül ált a körben kb 25% HP-n. 65 gépem bánta a Saipan-n és nem tudtam kinullázni.

65 gépet lőtt le a csata végéig. Pedig a Saipan is T10 géppel van ellátva. Igaz kevesebb létszámmal. Mindegy volt mivel támadtam, semmi nem jutott el az oldásig.

Természetesen egy Midway sokkal több géppel rendelkezik egy rajban, így nagyobb az esélye, hogy sebezzen is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60488 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Üdv Urak/Hölgyek!

Most tértem vissza a wargaming világába több mint 1 év kihagyás után és látom, hogy az általam favorizált CV osztályt fenekestül felforgatták.
Lenne valami oktató videó ( ha lehet Magyar nyelven ) amiben az új felállást meg lehet tanulni. Meg persze tippek. :)
Fanatikus CV játékosokkal is szakaszoznék.

Bónusz kérdés: 1 szakaszban 1 CV lehet még mindig?

Válaszokat köszönöm!
Üdv
plehr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #60490 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Jajj nee, még egy CVs... :S :silly: :lol:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60491 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Plehr írta: Üdv Urak/Hölgyek!

Most tértem vissza a wargaming világába több mint 1 év kihagyás után és látom, hogy az általam favorizált CV osztályt fenekestül felforgatták.
Lenne valami oktató videó ( ha lehet Magyar nyelven ) amiben az új felállást meg lehet tanulni. Meg persze tippek. :)
Fanatikus CV játékosokkal is szakaszoznék.

Bónusz kérdés: 1 szakaszban 1 CV lehet még mindig?

Válaszokat köszönöm!
Üdv
plehr


Ha ennyire 0-ról kezted, akkor emlékezve a szép időkre nyugtázd, hogy annak vége...
A legjobban ajánlható gyakorlás most az, hogy trainingroomban (nem co-opban először(!)) dobálgatsz hajókra, ott beállíthatod, hogy mozogjon ne mozogjon, lőjön-e vissza stb... Aztán majd meglátod, hogy tetszik-e vagy sem...

Mondhatja bárki, hogy i hogyan éri meg, csak úgy éled meg, ha csinálod...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60492 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
meg annyi, hogy t4 cv-knek felejtős, 1db gép támad általában (kivéve rakétás raj, mely a könnyű páncélzatú hajók (dd, cl) ellen hatékony, de bb felépítmény ellen is jó
meg mm olyan ,hogy általában 1 cv-t dob be, de 1 v 2 perc várakozás után 2 cv-t rak be oldalanként, ha 4 fölött van aszem akkor 3-at t10 cv-ket kivéve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.