Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 4 hónapja #30257 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Lexivel ne panaszkodj, Shokakuval Yamatot öltem, de próbáld meg egy japó hatossal támadni egy fullos NC-t, vagy Amagi, na az a tuti szívás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30262 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: Lexivel ne panaszkodj, Shokakuval Yamatot öltem, de próbáld meg egy japó hatossal támadni egy fullos NC-t, vagy Amagi, na az a tuti szívás...


sokkoló emlékek közül az első találkozás egy Coloradoval :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30267 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Megvettem a Ryuujout, most hogy akciós. Free xp-t első körben mire érdemes költeni? Mely dekkre ilt vadászra érdemes-e?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30268 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Grievous írta: Megvettem a Ryuujout, most hogy akciós. Free xp-t első körben mire érdemes költeni? Mely dekkre ilt vadászra érdemes-e?


Itt vadász setup-al elkaphatod az indit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30277 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
-6k free xp, pipa (holnap) B)

Kapitányt át kéne képeznem majd kamin, meg modulokból is fel kéne szerelnem, majd holnap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30357 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Mentem egy kört RJ-vel (Ryuujou), hát, a zero vadászokat úgy kapták szét, mint annak a rendje XD LEhet a kapitányi skill ihánya az egyik gond (átképzésen van, igaz, hogy 3 skill van meg, de a 3. sorból azért a +firepower az azért lehet, hogy kéne). Modulokat megvettem csata előtt (hp bónusz vadászoknak, AA erősítő az első slotból, a másik kettő v 3-on nem találtam elsődlegesen fontos dolgot, a tűzoltó berendezés ráér később)












Most a cv, 1db vadásza csapta szét a 3 rárepülő rajomból kb 8-10-et, vagy a közelben lévő hajók is ennyire lötték? (1 vadászt, 1 bombázót és 1 torpedós gépet láttam csak tőle).
Huh, a manuális célzást régen használtam, bomberekkel el is szurtam, mikor rámentem egyszer a cv-re Xd (befordult és a körnek csak a széle érintette, természetesen oda nem dobtak bombát...)

De gondolom a Pearl Harboros küldi nem lesz meg, 2 killt összeszedni? :silly:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.