Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #30476 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ezt a szívást.... mind a két cv játékosnak, ráadásként a japó ha bajban volt, feszt hozzám menekült, természetesen az összes amcsi vadász ment a levesbe. Erre dühösen rám küldte a gépeit, de minek???? Lelövetni? Megérte?

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #30571 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ryuujou-val hogy kéne normálisan játszani, hogy használható legyen?

Most mentem a 2. és 3. körömet, de katasztrófák, az első se volt szép, de ezek... áh.
Úgy szedik le ezeket a 4 fős osztagokat több km-ről már, hogy torpedózni és bombázni se tudok, indepence egyik vadász osztaga a 2. körben először leszedett vígan 1 vadászosztaga a 12 gépemet, mint annak a rendje, de gondolom más hajó aa-ja is segített, emrt utána én szedtem ki a raját.





A jobb vadász van fent, olyan érzésem van a 2 kör után, mintha a bogue-gyal mentem volna: bukta vadász setuppal, sok tevékenység mellett 0 damage kb

A kapitány ilyen most




Jól van, el van átkozva a kapitány is, beraktam kamikaze-ba, rögtön kiszedtek 1000 sebzés mellett...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #30579 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Grievous írta: Ryuujou-val hogy kéne normálisan játszani, hogy használható legyen?

Most mentem a 2. és 3. körömet, de katasztrófák, az első se volt szép, de ezek... áh.
Úgy szedik le ezeket a 4 fős osztagokat több km-ről már, hogy torpedózni és bombázni se tudok, indepence egyik vadász osztaga a 2. körben először leszedett vígan 1 vadászosztaga a 12 gépemet, mint annak a rendje, de gondolom más hajó aa-ja is segített, emrt utána én szedtem ki a raját.





A jobb vadász van fent, olyan érzésem van a 2 kör után, mintha a bogue-gyal mentem volna: bukta vadász setuppal, sok tevékenység mellett 0 damage kb

A kapitány ilyen most




Jól van, el van átkozva a kapitány is, beraktam kamikaze-ba, rögtön kiszedtek 1000 sebzés mellett...

Ha felraksz egy replay-t okosabb lennék mi a baj. De a plusz fogyóeszköz nem kell, helyette a +10% bónusz tier-enként vagy a torpedó +5 csomó gyorsító a jó 3-as skill.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #30584 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Benign_Wolf33 írta: Ha felraksz egy replay-t okosabb lennék mi a baj. De a plusz fogyóeszköz nem kell, helyette a +10% bónusz tier-enként vagy a torpedó +5 csomó gyorsító a jó 3-as skill.


szerintem fontosabb a gyorsabb indítás, a lassabb torpedó messzebb is megy, néha az is hasznos, ráadásul legkésőbb a Taihonál már 12 torpedovetők vannak, ott már nagyon fontos lesz mennyire gyorsan lehet újraindítani őket...

illetve nagy általánosságban nem érdemes stock hajókról véleményt mondani, ki kell húzni mindent, oszt utána.

egyébként az ötös CV még ideális esetben kevés hetessel fut össze, de a hatosok már keményen Colorado/NC közeli helyzetben tesztelhetik a légvédelmet.
itt már nem nagyon van idő tökölni, meg automatán célozgatni, mert nem fog mukodni.
aztán lassan meg előkerülnek a nyolcas cirkálók akiket levegőből 6-6,5km-ről veszel észre, de már 7,2km-ről nekiálnak nyírni a gépeidet.

szal mindent csak manuálisan, és pl nem muszáj a vadászaiddal manuálisan támadnod, elég veszélyes, mert simán elpazarolhatod a semmibe a lőszert, de ott kell legyél veluk mert ha az ellenfél ugy támad, akkor nem repulhetsz szembe a sávjában
bombázóknál detto, ha szemből kapod a manuális vadásztámadást, az a jobbik eset, fájni fog, de hamarabb túlesel rajt.
ha megcsípsz akár 3-4 bombázószakaszt hátulról, az nagyon nagyon vicces tud lenni :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #30595 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nincs replay funkció letöltve. A gépem nem erős, és írták páran, hogy lehet kicsit hatna az fps-re.

Első kép t6-ban készült, pár t7-essel meg t8-assal. Torpedózási csak egyszer jutottak el a gépeim, a cv felé, de így is leszedette gépet a rajból az AA-ja. Bombázókkal meg dd-t próbáltam, de félrement, majd a cv-nél meg akkora volt a kör, hogy nagyobb esély volt ,hogy félremegy, mint hogy betaláljon az a 2 bomba.

Második kép meg t8, erősen. CV afk volt, de a gépeimet szedte az NC (22 írt nála), meg a t6-osok is szedték lefele. Aobara ráküldtem 2 torpedóst, de eltűntek a torpedók ledobása előtt.

Még nem is találkoztam t7-es cv-vel, de nemtom mit kéne csinálnom igazán, ez a 4db gép/raj elég kevés, ha így hullanak (modulokból van vadász +hp fel van rakta)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #30607 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Többminden lehet a nagy géphullás oka. Ezért is jó megtanulni DD-t szedni, mert ha solo DD-re mész, alig szed le repcsit. Ha cirkáló benyomja a def. fire-jét én legtöbbször visszahúzom, figyelem már ráközeledve, hogy be van-e kapcsolva és akkor térek vissza, ha már elmúlt neki. Ha kiszúrom, hogy valami top AA build lehet, akkor tényleg csak akkor megyek a közelébe, ha minden kötél szakad. Tömegbe meg nem lehet beleszaladni, mert ráadásul nem lináris mód is erősítik egymás légvédelmét. Van hogy játék elején nincs is gyenge pont a légvédelmükben, ekkor kénytelen vagyok várni, mert csak feleslegesen beöletném a gépeket.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.348 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.