Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 4 hónapja #30123 Írta: djoci77
djoci77 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sziasztok.

Mivel nem nagyon játszotam még anyahajókal igy szeretnék egy kis segitséget kérni. Pl tudna vki ajánkani egy olyan videot ahol elmondják hogyan lehet a topredo bombázokal manuálisan célozni ?
Mert erre valahogy nem jöttem rá.
Az meg nem kicsit boszantó hogy vadászgép csatákban mindig az enyémek maradnak alul,pedig elvileg van rajtuk fejlsztés is :S :blink: :angry: :angry:
Elöre is köszönöm a segitö válszokat !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30126 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Manuális célzás asszem az alt gomb.

Vadászoknál meg: vagy az ellenfélé jobb tierüek, vagy többen vannak, esetleg van a közelben egy ellenséges hajó, aminek az AA-ja szedi a gépeid hp-ját. Meg azért az amcsi vadászok a sajátot szépen szétszedik a japánokét.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djoci77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30162 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

djoci77 írta: Sziasztok.

Mivel nem nagyon játszotam még anyahajókal igy szeretnék egy kis segitséget kérni. Pl tudna vki ajánkani egy olyan videot ahol elmondják hogyan lehet a topredo bombázokal manuálisan célozni ?
Mert erre valahogy nem jöttem rá.
Az meg nem kicsit boszantó hogy vadászgép csatákban mindig az enyémek maradnak alul,pedig elvileg van rajtuk fejlsztés is :S :blink: :angry: :angry:
Elöre is köszönöm a segitö válszokat !



Az elején.
Japán oldalon a vadászaid gyengék csak kimondottan kíséretre vannak tervezve, hogy feltartóztassák az ellenfél gépeit míg a támadó századaid támadják a hajókat.
Nem is éri meg fejleszteni őket mindenképpen alulmaradnak amcsik ellen legalábbis biztos.

Az automata célzásról.
A japán oldalon igazából nem is olyan lényeges mert a torpedók gyorsabbak és 2 mindenképpen betalál a 4ből és ha "ollóban" dobod le őket két irányból jól lehet szedni a hajókat vagy "fésűben" ledobva 8 torpedó kikerülhetetlen egy oldalról.
Az ollóhoz a hajó hátsó része felöl kell rárepülni 45-50 fokos szögben kétoldalról automata célzással.
A fésű szintén automata csak egy oldalról és a hajó valamely oldaláról merőlegesen támadva kell végrehajtani. A kijelölés után a hajó körüli körön be kell állítanod a dobás irányát úgy ,hogy a két század torpedósávja fél centire takarásban legyen egymással. Ekkor a 8 torpedó egy kikerülhetetlen fésűformában megy a hajó felé.
Van még a rombolók elleni dobás amikor egy kereszt alakban kell dobni egyet a rombi hátulja felől egyet pedig oldalról de pont egy időben. Ezt nem fogja tudni kikerülni de pont egy időben kell !!!

A manuális célzás
Mielőtt hajót támadsz jelöld ki. A kijelölt hajó körül lesz egy kör ami az automata célzás során a torpedók vízbe esési pontját jelöli a hajótól számítva. A hajót előre eltervezve egy adott irányból kell megközelíteni. Ez jobb vagy bal oldal de semmiképp nem elölről vagy hátulról.
Mikor készen állsz a támadásra megnyomod az ALT gombot. megjelenik a manuális torpedósáv onnantól kezdve bárhonnan kijelölheted hova akarod dobni a torpedókat azonban egy dolog fontos!
A GÉPEKNEK A KÖRÖN KÍVÜL kell lenniük amikor kijelölöd a dobás helyét.
Tehát először merőlegesen rárepülsz, így meglesz az irány, illetve ezt követően a körön kívül lévő repülőknek megadod a dobás helyét. Aztán várod a Krakent!

Javaslom először gyakorold be Co-op csatában és mikor már megy irány a Random.
Remélem sikerült segítenem...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, djoci77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30213 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sokat tárgyaltuk már a cv harc előnyeit és hátrányait. Ugyi magasabb tierben ez nem nagyon ajánlott mert erősen zabálja a dolog a gépállományt, a sok hp, légvédelmi boost pedig kétségessé teszi az idő/erő ráfordítás gazdaságosságának elvét. Előnye mindenféleképpen a csapatod számára van, hiszen egy számukra és számodra is fontos veszélyforrást iktatsz ki. Igazán az apropója az volt a dolognak, hogy nem olvastam el Pearl küldiben, hogy rombolóval kell kilőni a cv :sick: csak azt néztem, egy cv, meg 100K dmg. Nosza, gyerünk.... szokásos pálya szélén osonós dolog bejött, mert ucce belebotlottam a "gonosz ikertesómba" ... :woohoo:

Az ellenfelem két kurva nagy hibát követett el. Egyrészt megállt egy sziget mögött, mikor rajtaütöttem, akkor pedig kapkodott, másodrészt nem aktiválta a légvédelmi boost-ot, és mindenáron alternatívban akart támadni a vadászaival, ami viszont későn érkezett. Mert a halacskák már úsztak a cél felé. Ezt követően pedig mérgében a torpedóvető gépeimet lőtte halomra, miközben még a vadászaimmal is csatázott. ... és nem figyelt a bombázókra, na meg javított. :evil: Mivel továbbra sem mozdult, és még ekkor sem aktiválta a légvédelmét, így a 2x5 gépes zuhanóbombázó kötelék pont a hordozó közepére dobta kézi célzással a bombákat. C'est la vie :love: egy támadási hullámból ment pancsiba... és azért ez 9. tierben elég gáz...

Mi volt a hátrány??? Ez azért idő volt, gép pótlás, stb.., kevesebb időm jutott az ellenfél csapatára, de azért ezt nagyon bejött, hogy a csatahajós játékosok részérők sűrűn jött a köszönjük megjegyzés B)




Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30235 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Engem mostanában az zavar ,hogy a patch óta lazán 2 tierrel magasabbak közé rak be a rendszer bármivel is menjek.
CV-nél probléma nagyon ugyanis mikor a Lexit berakja a IX-X tierbe meccs végére elfogynak a gépeim.
Csapatban járnak a BB-k CA kísérettel ami sokszor amcsi és hát sok esélye nincs a gépeknek. Na ilyenkor szoktam én is kicsapkodni a CVt elsőnek az legalább tierben van.
Amúgy tényleg bosszantó és sok meccset elbasz a WG ezzel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30250 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: Engem mostanában az zavar ,hogy a patch óta lazán 2 tierrel magasabbak közé rak be a rendszer bármivel is menjek.
CV-nél probléma nagyon ugyanis mikor a Lexit berakja a IX-X tierbe meccs végére elfogynak a gépeim.
Csapatban járnak a BB-k CA kísérettel ami sokszor amcsi és hát sok esélye nincs a gépeknek. Na ilyenkor szoktam én is kicsapkodni a CVt elsőnek az legalább tierben van.
Amúgy tényleg bosszantó és sok meccset elbasz a WG ezzel.


ez nem a patch miatt van :) mindig is ilyen volt, meg ilyen is lesz.
és igen, magas szinten durva légvédelmek vannak, szerencsére sok radar is van meg sonar, pl Hindenburgon nekem is légvédelem helyett sonar van... erős összefüggésben azzal, hogy kevés a cv. persze ha minden meccsen lenne tizes CV, akkor visszatenném, meg a Zao is hp helyett kaphatna +20% légvédelmet...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.