Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 hónapja #56870 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Még egy hulladék nap


Charlest most vettem meg, de 2. meccsen full hp-ról kiszedett egy montana, mert kötelező t10-be raknia és a jobbra kanyarodást se kell a rendszernek érzékelnie...

meg MI A FRANCÉRT KELL ILYEN MM-ET KAPNOM EGY PAPÍR HAJÓVAL?! Nem veszem be, hogy a t9 cv-k miatt van, egy rahedli t9-10-es hajó van a játékban, nem tudom elképzelni, hogy NEM TUD a rendszer összerakni nekik egy nyamvadt csatát.







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56873 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én is azt tapasztalom, hogy a mai nap egyenlő a nullával. 15 meccs, 2 győzelem. A scenarioban sorra már a félidőben elbukjuk. Az indulásnál mikor jön 1 DD, CA és BB, már ott elhullik 1-2 hajónk! Randomot meg hagyjuk inkább, tele agyhalotakkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56876 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajnos most hogy nagyon kellene a credit, kijött hogy a wg bizonyos műveleteket totál nem díjaz.

T10-es meccs, T10-es hajóval, Island of ice pálya, A-B-C cap, csapat foglalja C-t, A-ra bemegyek blokkolom, C a miénk, csapat megy B-re, foglalja, A-t még blokkolom, elkezdenek megkerülni, B is a miénk, A-n van az összes piros hajó, oldalba kapnak oneshottal kiszed egy BB 5 km-ről (érthető hogy kiszed 5km-ről AP-val), foglalják a pirosak A-t.
Végül nyerünk, eredménytáblán, utolsó előtti helyen vagyok 1100 alap XP-vel. CA aki előttem ment be A-ra kiszedett egy rombolót és elsüllyedt, 4-el felettem van. DD aki körülöttem úszkált és füstöt adott majd lelépett és elsüllyedt, felettem van egyel. Csak a festés és zászlók miatt lett 250k credit.

Angol 4m-et végül csak T7-ben a Nelsonnal tudtam összeszedni. Az bukta esetén is 300k-t hoz, ellenben a Duke-al és King-gel, mely éppen csak 150k-t hoz ilyen esetekben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56879 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az az igazság, ha a WG szopóágra tesz, akkor bármit csinálhatsz, semmi nem megy. Nem adja a sebzést (Yamatoval hiába lövöm az oldalát mutató, 15 km-en belül lévő cirkálót, szinte allig sebződik, ő meg szarrá éget, persze ha én csinálom így a cirkálóval....). És mikor ilyen küldik vannak, akkor meg előszeretettel van így, amit a sok agyhalott játékos még jobban megkeserít....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56880 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajna WG elsődlegesen csak a sebzést díjazza, egyik ismerősöm is ezen van kiakadva, mert ő elsődlegesen DD player (jelenleg), habár neki a nerfelt yueyanggal is volt baja, el is adta pár kör után, hogy megvette

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56887 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Sajna WG elsődlegesen csak a sebzést díjazza, egyik ismerősöm is ezen van kiakadva, mert ő elsődlegesen DD player (jelenleg), habár neki a nerfelt yueyanggal is volt baja, el is adta pár kör után, hogy megvette


Igen, már évek óta ez megy. Anno a kapott sebzésért járó pici "jutalmat" is levette, így BB-vel végképp nem éri meg előre menni. Csak az a baj hogy a dmg farm káros is tud lenni. Volt olyan csapattárs, aki max rangeről lövöldözött és ha egy salvo dmg-nél kevesebb hpja volt az ellennek arra nem lőtt. Miért? Mert akkor nem kap annyit, mintha a salvoja full dmg-t tolna valaki másba. Így nem egyszer ott hagyott párszáz HP-s hajókat, amik persze full tűzerővel rendelkezve ugyanúgy sebezték a csapatot.

Valahol hiányzik a Twilight Battle heal megoldása, ahol a heal többet ért, mint a dmg. Persze a Steelrat eszméletlen fogyócikk adagolása túl OP volt, ami egyértelmű tervezési hiba volt.
De ettől még a csapat, vagy egy célpont gyógyítása nekem hiányzik, még úgy is, hogy nem történelem hű...Oerationben is a heal aura sem történelem hű, ahogy a haladás közben csapatheal sem az benne.
Mondjuk egy 5km-es heal aura és egy célpont direkt healje (rálövöldözés nélkül) még talán elmegy az önhealek mellett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.508 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.