Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hete #52245 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
csodás, tegnap de grasseval mentem volna egy scenariot, de a kliens kidobott, connect gombot megnyomva kb fél percet várt, majd előjött a töltés ikonja, majd eltűnt és a connect gomb újra aktív lett. Ma megint ezt csinálja, csodás, oda a szorzó, meg pár zászló+festés..

Ez meg a mi a francot csinál? Xd



Egész meccsen ez volt, de most vagy a rács vonalak mozognak, vagy ő 1/4-ed sebességgel mozgott, habár 0 xp-t kapott...
6 győzelem kéne még space battle-ben, hogy meglegyen a maradék 3 láda, de most én érzem úgy, hogy elég pocsék a winrate-em, vagy nem tudom mi van.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52277 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na most rohadjon meg a wargaming a mai napi retardált barom csapatokkal...nem is tudtam,hogy szerda az a hétvégéhez tartozik mert ilyen szar csapatok csak hétvégén vannak,voltak... :angry:


Ez volt a mai utolsó csatám... :(




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52279 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Régen csak hétvégén volt "nem manipulálva" a játék, mert akkor voltak akciók berakva. Most viszont minden napra van valami akció, ennek megfelelően már lényegtelen mikor játszol, mert akármikor "nem manipulált" a játék... :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete - 6 éve 2 hete #52293 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mekkora szopás ez a mostani scenario. :S Kiengedem a torpjeim, abban a pillanatban térnek ki előle az ellenséges hajók... :sick:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hete nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52305 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Dühöngő
:angry: Az Alabamánk komoly plecsnit szerzett...


141 csatával a háta mögött már ott feszít a kikötőben az Alabama,meg a Tirpitz....éertem én ,hogy menő a nagyvas,meg a wg-nek is kell a pénz,meg a haver arra költ amire akar,de azé na...Valentino Rossi sem Yamaha YZR-en tanult meg motorozni....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52309 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez jó volt, Richelieu, t6-8 4 bázisos meccs, csak a csapatom leállt campelni,egyik oldalt se nyomva, mikor egyiknél alig volt pár hajó. EHELYETT elmennek egyik oldalt és megállnak, ellen meg befoglal 2 bázist. Végén volt csak 30k sebzésem, de jöttek a torpedók, oszt megállt az egész játék, hang ugyanazt ismételte, de a kép nem csinált semmit, ok, érdekes összeomlás vagy mi a franc volt ez Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.458 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.