Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hete - 6 éve 4 hete #52040 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Dewri írta: Amikor pár körrel később elfelejtek játszani ugyanazzal a hajóval...





Nyertük 5x zsinórban, aztán hirtelen jöttek az ilyen 4-9k sebzéses körök, olyan csapatokkal, hogy egy hajót nem szedtek ki szemből. Az ötödik buktánál kiléptem a játékból, nyilvánvalóan nincs értelme tovább küszködni, ha a "véletlen" nem akarja...


ha 4-8k sebzést viszel be a meccsen akkor ott van baj nálad is nem csak a meccsen úgy általában. :dry: önkritika.... ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hete bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hete - 6 éve 4 hete #52042 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta: ha 4-8k sebzést viszel be a meccsen akkor ott van baj nálad is nem csak a meccsen úgy általában. :dry: önkritika.... ;)


Pont ezt ecsetelem, hogy hogyan lehetséges 90k sebzéseket tolni, ha utána csak 4k jön? Amikor 108 lövésből 8 megy be?? Előtte meg képes vagyok 90k-ra? És ma nem egy 90k+ köröm volt, rekord 116k. Aztán 4-9k. Hihető. Nem kicsit hullámzó teljesítmény kellene ehhez ha rajtam múlna a dolog szerintem...

Főként ha a korábbi posztot is nézed, ahol t8 körben top tudok lenni. Nyilván azért, mert 4k a teljesítményem ugye...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hete Dewri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52043 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
a 4k csatákat saját magadtól kérdezd... pont ezt mondom. Lehet akármilyen fos a csapat ezért nem a 4k a minimum amit illk összelőni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52049 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
RNG és kész. Kifogtál egy balszerencsés napot. Ne idegeskedj rajta nem dől össze a világ!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52050 Írta: sasa
sasa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csatlakozom 10000-15000 damage ma tegnap 100000 felett.7km szigetnek ment hajot nem találom el 8lövésböl.Ja a szigetet szarrá löttem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete sasa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52051 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olyan nem létezik, hogy a csapat miatt tudsz csak 10-15 ezret sebezni. De egy replayel megcáfolhatod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.442 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.