Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hete #52052 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Esetleg sokat ittál, pl..... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52054 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a francért ennyire pocsék Monarchnak az ágyúja?! 153 lövedkből 34 tlaált, mert úgy szór 13km-re is, hogy 1/9 találat? (tirpitz mutatta magát, oszt körbelöttem szinte






Lyonnal meg egy bukó kör napi startnak, majd megint kidob a kliens csatabetöltés helyett és nem is enged vissza, csodás. Csak a szorzó ne menjen el, kéne 30k xp Riche-hez és most lesz majd úgy is akciós (nem sok a 15%, de akkor is akciós lesz Xd)





AMúgy az jó volt, hogy első salvom egy LoYangba egy 15k sebzéses volt, 5 normal pen-t kapott Xd (1500 hp-n maradt kb)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52055 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyertünk, csodás, de legalább jelentést adhatna!



1 kört mentem űrcsatában, majd kövit mentem volna ott, kidobott és nem enged vissza, remek (connect gombra rámegyek, vár pár másodpercet, utána jön a WG töltö ikonja elő, majd másodpercek múlva eltűnik az ikon, de a belépő oldalt vagyok még mindig, jó szokáshoz híven...)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52057 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha valaki totális agyf@szt akar kapni a játéktól visszajátszást nézze meg! :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:

Értem én, hogy noob de..................................... :woohoo:


Melléklet:

Fájlnév: 20180331_1...wsreplay
Fájlméret:3,044 KB


Megörülök az ennyire fogyatékos játékosoktól nem bírom cérnával és tegnap is volt egy ilyen kaliberű csatám. :ohmy:

Miért nem teszi át az ellenhez az ilyen agyhalott játékosokat???

MEGNÉZNI CSAK SALYÁT FELELŐISÉGRE!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52061 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

geotigris9 írta: Ha valaki totális agyf@szt akar kapni a játéktól visszajátszást nézze meg!

Értem én, hogy noob de.. :woohoo:


Melléklet:

Fájlnév: 20180331_1...wsreplay
Fájlméret:3,044 KB


Megörülök az ennyire fogyatékos játékosoktól nem bírom cérnával és tegnap is volt egy ilyen kaliberű csatám. :ohmy:

Miért nem teszi át az ellenhez az ilyen agyhalott játékosokat???

MEGNÉZNI CSAK SALYÁT FELELŐISÉGRE!

Megnéztem. Leírom, amiket észrevettem.
Az elején felesleges volt megpróbálnod megmenteni a cv-t, mert már túl közel volt a Nicholas. Helyette én a helyedbe az északon magányosan hajókázó 2 BB-re mentem volna rá, mert ahogy láthattad az északi csapatot ők ketten tartották fel.
Jó, lementél megvédeni a cv-t, de miért foglalkoztál annyit a Kuma-val és a Phoenix-el? Elereszted a torpedókat és továbbmész.
Amikor befoglaltad a B bázist, miért mentél északra nagy kerülővel megölni a cv-ket? Miért nem mentél délre feltartani az ellenséget amíg északról bevonulnak a B bázisra védeni?
Miután süllyedtek a cv-k miért mentél északra? Befoglalhattad volna a déli bázist nyugodtan.
Prémium fogyóeszközöket miért nem használsz prémium hajón? Biztosan telik rá, de oké ebben a körben pont nem volt rá nagy szükség.
Ez a chat spam amit egész kör alatt műveltél csak idegesítő és semmi haszna nincs.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52063 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

geotigris9 írta: Ha valaki totális agyf@szt akar kapni a játéktól visszajátszást nézze meg!

Értem én, hogy noob de.. :woohoo:


Melléklet:

Fájlnév: 20180331_1...wsreplay
Fájlméret:3,044 KB


Megörülök az ennyire fogyatékos játékosoktól nem bírom cérnával és tegnap is volt egy ilyen kaliberű csatám. :ohmy:

Miért nem teszi át az ellenhez az ilyen agyhalott játékosokat???

MEGNÉZNI CSAK SALYÁT FELELŐISÉGRE!

Megnéztem. Leírom, amiket észrevettem.
Az elején felesleges volt megpróbálnod megmenteni a cv-t, mert már túl közel volt a Nicholas. Helyette én a helyedbe az északon magányosan hajókázó 2 BB-re mentem volna rá, mert ahogy láthattad az északi csapatot ők ketten tartották fel.
Jó, lementél megvédeni a cv-t, de miért foglalkoztál annyit a Kuma-val és a Phoenix-el? Elereszted a torpedókat és továbbmész.
Amikor befoglaltad a B bázist, miért mentél északra nagy kerülővel megölni a cv-ket? Miért nem mentél délre feltartani az ellenséget amíg északról bevonulnak a B bázisra védeni?
Miután süllyedtek a cv-k miért mentél északra? Befoglalhattad volna a déli bázist nyugodtan.
Prémium fogyóeszközöket miért nem használsz prémium hajón? Biztosan telik rá, de oké ebben a körben pont nem volt rá nagy szükség.
Ez a chat spam amit egész kör alatt műveltél csak idegesítő és semmi haszna nincs.


Nyilván vissza nézve (és nem csatában játszva) lehetett volna így vagy úgy csinálni.
Azért raktam fel a csatát, mert ez egy "megnyert" hozható csata volt és igen tegnap is volt ilyen csata, hogy megvolt és néhány másodperccel az ellen fordítani tudott is megnyerték itt is ez történt.
Azt nem mondom, hogy saját elvárásaimnak megfelelően játszottam itt az tény, de nem miattam tettem föl a csatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.540 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.