Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 2 hónapja #65931 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az utolsó bekezdéssel mindent megválaszoltál az elmúlt 1 évre visszamenőleg. Nekem is "minden statom kúszik felfelé" a hangsúly a kúszikon van még egy két év és narancssárga leszek. 10000  45%.os csatán nagyon soká tart egy fél %-ot is javítani. A 21 napost veszem jelenlegi helyzetnek és "tudásnak" az általába jót mutat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65932 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok!
Rendezzük hát a sorokat. Ez egy program és azt teszi amire a programozó utasítja. Mint szinte minden játékban itt is van könnyű közepes nehéz fokozat csupán nem látni. Besorol egy szintre és ha fejreállsz akkor sem fog változni. Juthatsz feljebb majd ezt el is veszi és lehúz akár fordítva teljesen mindegy. Adok és elveszek ez az élet legjobb stratégiája így a játéké is. A régi accountommal 52-53% között imbolyogtam sem feljebb sem lejjebb nem tudtam menni. Addig volt ez így mig kaptak egy levelet a véleményemről és 1 hónap alatt 4% húztak le rólam. Mivel ez egy online játék és van 11 ember rajtunk kívül a matchmaking rendkívül fontos eleme a játéknak és a program gondoskodik arról hogy ezáltal ott bóklássz ahol eddig is voltál. Régebben már ide beírtam hogy volt olyan szakasz a játékban amikor minden áldott nap az első meccsem elveszítettem. Mindegy volt milyen tier direkt kipróbáltam kíváncsiságból az 1-est is hát akkor is. Ez ment 22 napon keresztül. Gondolkodjunk már egy kicsit 22 nap minden első csata bukó. Most megírtam hogy van még cirka 90 napom a premiumból és befejezem ezért hát 12 napja szivat a program. Egyetlen napom nem volt plusszban na ennyit a nagy korrektségről. Csak a klán az ami még itt tart ott még jól érzem magam. A tavalyi évet tekintve ha jól vagyok értesülve :)  IV legjobb Magyar klánban vagyok kvázi sokat lehetett tanulni tőlük. De minden hiába mert az rng-nek nevezett háttér garancia az adott statok stabilan tartására. Senkinek nem szeretném kedvét szegni tehát még egyszer mindenki maga döntse el a játékról alkotott véleményét ha szereti ezt a játékot akkor nyúzza. Előbb vagy utóbb megcsömörlik az ember amikor azt látni hogy az enemy csapat statja 4-5 akár 6 egymást követő csatájában 12-18 % al erősebb és bizony ott a bukta. Nagyon sok olyan meccs van ahol 7-12 perc alatt vége a csatának és semmit sem tudsz tenni azért hogy lehozd a csatát. Lehetsz első a csatában hát nem mindegy ka vereség a vége? Megkapod megveszed a premium hajókat acél szén konténer mindegy megszokod megszereted és nerfelik pfffffff. A "tudásról" csupán annyit hogy ha vevő az ember rá akkor megnézi a hajók felépítését hol lehet citázni hol sérülékeny sebesség fordulékonyság és vannak videok. Na ebből lehet tanulni fejlődni én még is azt mondom hogy ha az adott csatában az rng vagy minden nevezett akármi azt mondja te itt nem nyersz akkor az úgy is lesz.........Általában 10-ből 7x megmondja az ember már az indulás utáni 3-4 perc alapján hogy ez nyerő vagy bukó. Kétlem hogy sokan ellentmmondanának az itt leírtaknak hisz aki már régóta játszik az nagyon jól tudja ezeket. Érdemes visszanézni pár évvel ezelőtti kommenteket is. Természetesen  mindenkinek további sikeres és szórakoztató játékot kívánok!
Erno666!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65933 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát igen mint már többször írtam egy két valószínűségszámítással foglalkozó matematikus dobna egy hátast azokra az eredményekre amit it "randomnak" neveznek. Kis hülyeség és lényegtelen is PL 3x egymásután berak ugyanarra a pályára 2x ugyanarra a helyre is .  1 hónap alatt 4 % ha sok csatád volt kiindulásnk akor az lehetett olyan 20-30-as win abban a hónapban.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65934 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma reggeli példa... 5 győzelem zsinórban 6 vereség zsinórban... majd megfordul megint győzelem lesz és ismét bukta... Ezek a majmok sem az orosz vakcinától hülyültek meg... :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65946 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért ehhez a sormintához kellett programozni Ha jól számolom pontosan 25% Hm érdekes hogy leromlottam a multkori ranked óta ahol 70 %-kal száguldottam az arany ligáig  Hiába na felejt az ember
 
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65948 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sok századjára szeretném megköszönni a WG-nek ezt a csodás hétvégét a kibalanszírozott  /máramennyiben a 11-0 annak számít/ játékot /az nem volt csak kivégzés/. Még egyszer szivem teljes melegével gondolok rájuk.
 
Utána egy kis ebéd utáni szieszta.................
 
Kíváncsian várom az estét  Ja  és a Miért erőlteti ezt a hajót kérdésre közlöm hogy Zara kisasszony az egyik legsikeresebb hajóm /volt eddig/ amúgy RB-zek.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.