Jelenleg 82 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #65860 Írta: akkufuro
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Köszönet WG  most vettem a Flintet kb 2 hetet használtam megszerettem most megy az elfekvőbe Mivel megszűnt CA-ra a lőtávnövelés 9,6 felderíthetőséggel 11.1 lőtávval mehet a kukába  a "Steel Legend"   Valaki vett-e már észre ilyen "vesztes" hajót . Pozitív PL a Roon sokkal többet sebez 2-3 kört mentem de nem volt ritka a 8-10  ezres salvó BB re.
Utóirat : Megy utána a Smolensk is meg még ki tudja melyik
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #65863 Írta: Tomc
Most komolyan mi ez a játék ? Ez aztán nagy cucc az új konténerekből, nem is 4-vagy camo csak 3.   8-)

Játékmenet....durvább hülyék vannak, (persze az én csapatomban ) mint eddig. Hagynak megdögleni és csak akkor lőnek az ellenre ha alig van HP je és ellopják a killt. 
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #65881 Írta: Tomc
Annyira érdekes ez a fos játék, hogy mikor rekord sebzés (260K + ban voltam kb.) Thunderer-el, persze akkor van 'critical error ' a végén és sehol a replay mentés meg a stat sem !!! Mondom amjd vissaznézem mert ritka jó meccs volt attol függetlenül hogy kiszoptunk. GG WG hányadék....

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #65884 Írta: [DPH] Greendevil97
Gold Ligás zseni:

Nem az én köröm, és a csatet a személyezonosság megőrzése végett vágtam le. Azt viszont megerősíthetem, hogy nem volt semmilyen beszólás a meccs elején, a DD csak úgy magától tette, amit tett.

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

1 hónapja 6 napja #65889 Írta: Olajuwon
Vereség és a bűvös 300k-t sem sikerül még mindig átlépni... :-o

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99

1 hónapja 3 napja #65905 Írta: Mcarthur73
Igazán nem leszek kultúrált,viszont nem is akarok az lenni...
Rohadjon le az összes ujja,aki kitalálta ezt a etikátlan,OP ,undorító FDRooseweltet. 3repölővel ledobja a 12torpedót..áhhh,siralom b+,
Egyszerűen egy rossz vicc ez az egész CV-sdi.A következő lépés már tényleg a Nimitz lesz .

"Virtutis Confido"

1 hónapja 7 órája #65907 Írta: Tomc
Egyetértek ! Mikor berakták én már akkor kitomboltam magam miatta. A repülői közel halhatatlanok a legjobb AA -s hajóval se sokat lehet kezdeni ellenük. Ja és persze 90%-ban az ellenfélnél van ez a szemét CV.
Remélem legközlebb már sugárhajtású vadászgépeket raknak a játékba. ;(

3 hete 2 napja #65919 Írta: Matyko
Sziasztok!
Olvastam a kommenteket és úgy érzem ideje reagálnom a win rataval kapcsolatban. Mindegy hogy szakaszban játszik az ember vagy egyedül, vagy adja vagy nem. Sajnos a régiek közül már több mint a 70% befejezte ezt a játékot. Az "utánpótlás" köszönhetően a sok hajóvásárlásnak ( pld IX Tier és a VIII Tierek közül is ) sokan játszanak 800 vagy 1000 csatával nem igazán tudják mi az adott hajó feladata. Ehhez még hozzájön az is hogy az ellenfél csapatában ha van 58% feletti játékos 10 ből talán 1 meccs az amit lelehet hozni. 40-50% hajókat szemrebbenés nélkül citázunk 60-70% hajóknál körbepotyognak a lőszerek. Akár a disznóólban a malacoknak elhajigált kukorica szemek. Egyet nem találsz el. Broadban van a hajó sebzel 3-500 jó esetben 8-11 000 szemből meg kapsz 12-14 000 sebzést  ezektől. Normál esetben míg az rng 10% az ilyen játékosoknal 60-70% No comment.......... Az én rátám is apad - 0,8 százalék 7 nap alatt. Többségében szakaszban játszom de sokszor egyedül is és azt látom totál tök mindegy. Matchmaking... 10 csatából nálunk 38-48% ráta az ellenfélnél 52-55-% a minimum. Sok olyat látni hogy egy adott hajóval a sebzés 50 vagy 100 csatából 10 000 és 30 000 között va, Pffff....míg az ellenfélnél 80-120 000 sebzésű hajókat látni. A teszterekről op klánosokról ne is beszéljünk. Lehet ezt sorolni a végtelenségig ám sok értelmét nem látom. A wargaming nevű csodacsapatot ez hidegen hagyja. Láttam olyan felhasználót akinek 21 000 csatája volt ebből 2200 IV Tierben premiummal több mint 3000 V Tierben premium dd-vel és VI os Tierben Premium bb-vel több mint 1300 csata. Egyáltalán mit keres az ilyen ezekben a Tierekben? Mondanom sem kell 73% rata és 61 300 átlag sebzés.. :P Ritkán játszom IX Tier alatt esetleg ha egy ágat újra kell húzni de már attól is elmegy az ember kedve. Előbb vagy utóbb a játékosok nagytöbbsége kiég és csak azért ül le játszani mert ott vannak a klántársak és így ez cseppet csökkenti a flusztráltságot. Tudom hogy vannak funok akik odáig vannak meg vissza és piadesztálra emelik ezt a játékot. Nos én nem tartozom közéjük. Egy accountot már kiírtottam másfél évet kihagytam és visszajöttem mert azt sugalmazták az ismerőseim hogy sokat változott a játék. Igen ez igaz sokat változott de amiről mások is és én is megjegyezhetek: számomra ami kimarad a játékból az maga a sava borsa a "játékélmény" na ezt ölik ki az emberekből. Elnézést kérek ha esetleg olyasmit írtam volna ami bárki felé is bántó lehet. Mindenkinek aki még tovább nyúzza ezt a játékot annak további sikeres csatákat és sok sok szerencsét. Erno666!

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #65920 Írta: akkufuro
Üdv a klubban , erről már kb sok bejegyzést találsz néha majdnem anyázásokkal fűszerezve .
Vannak a WG hívők akik elhiszik hogy számít hogy játszanak, És vagyunk mi a sok hülye aki összesküvés elméleteket gyárt irányított játékról és garantált WIN %-ról. De már 20 évvel ezelőtt megmondta Mulder ügynök az X aktákban " Az igazság odaát van" Amikor Petrovval 5KM-ről vasipari derékszögben oldalbanyomsz mondjuk egy Clevelandet és kiírja hogy 1320 na akkor ott nagy valószínüséggel a  másik csapat fog nyerni.  Win % nálam legalábbis nagyon hullámzik 7 nap az semmi van amikor 1hónapig lúzervonatozunk aztán egyszer csak jobb lessz és te vagy a király mindent eltalálsz nagy sebzések aztán vissza a süllyesztőbe. Balanszért irogatnak egy páran hogy kiegyenltettebbek legyenek a csaták, de semmi eredmény továbra is megy a 11-0 meg a 12-0  egyszer erről egyszer arról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

3 hete 1 napja #65921 Írta: Szete58
Persze, lehet ezt ragozni, de minek, ha le lehet írni – le is írták már többen s többször – röviden is: sebezz a saját HP-dnél többet, és/vagy vigyél le legalább egy hajót. Ekkor már tettél valamit a csatában. A többi? Sors bona nihil aliud.

„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

3 hete 1 napja #65922 Írta: Shardik4
SziaGondolom az akiröl írtad hogy 4-6 tierben játszott 5 k csatát . Annak lehet az az oka hogy  ezen a szinten tud érvényesülni  . Vagy olyannal játszik aki itt még ér  valamit . Én kb coop 2-5 ig érek valamit . 
ÉS ne agodj kénytelenek lesznek kezdeni valamit a helyzettel mert olyanok játszanak t9 ben mint én .
És nem is foglalkoznak a csatával a 100-200 xp vel is fejlődik a hajó .
kredit veszteséget behozza az ember máshol . 
És  ha odafigyelsz hogy ne használj fogyó eszközt se akkor 60k kredit minusz csak egy csak egy csata kb .
Fogyo eszköz használlattal minusz 100 .

​​

3 hete 12 órája - 3 hete 12 órája #65927 Írta: [DPH] Greendevil97
Meg fogtok lepődni, de a jó játékosok között pont az az összeesküvés elmétet, hogy a rossz játékosokat jobban védi az RNG. Legutóbbi példa, unicum csávó vs 35%-os játékos:
www.reddit.com/...mino/

Mi az igazság? Mindenki azt hiszi el, amitől bele tud törődni az eseménykebe. Én soha nem fizettem egy fillért se a WG-nek, és stabilan kúszik felfelé minden statom. Érdekes... Továbbá meg szoktam nézni a gyengébben teljesítő csapattagjaimat, én is rendesen kapom a 48-35%-os paradicsomokat, és bizony gyakran vestzek is, bármennyire átlag feletti játékos vagyok, akár flottában, akár egyedül.

Viszont összességében, mivel ami a játékban végső soron magszabja, hogy eltalálsz-e valamit, az az RNG, így a játék gyakorlatilag egy kaszinó. És törvényszerűen a kaszinóban nagyon kevés ember szakít nagyot, a többség veszít. Ez egy szerencsejáték ha nagyon lecsupaszítjuk, a töppi pedig kiatrás, tapasztalat és egy csöpp szerencse. Ámen.

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon

3 hete 6 órája #65931 Írta: akkufuro
Az utolsó bekezdéssel mindent megválaszoltál az elmúlt 1 évre visszamenőleg. Nekem is "minden statom kúszik felfelé" a hangsúly a kúszikon van még egy két év és narancssárga leszek. 10000  45%.os csatán nagyon soká tart egy fél %-ot is javítani. A 21 napost veszem jelenlegi helyzetnek és "tudásnak" az általába jót mutat.

3 hete 12 perce #65932 Írta: Matyko
Sziasztok!
Rendezzük hát a sorokat. Ez egy program és azt teszi amire a programozó utasítja. Mint szinte minden játékban itt is van könnyű közepes nehéz fokozat csupán nem látni. Besorol egy szintre és ha fejreállsz akkor sem fog változni. Juthatsz feljebb majd ezt el is veszi és lehúz akár fordítva teljesen mindegy. Adok és elveszek ez az élet legjobb stratégiája így a játéké is. A régi accountommal 52-53% között imbolyogtam sem feljebb sem lejjebb nem tudtam menni. Addig volt ez így mig kaptak egy levelet a véleményemről és 1 hónap alatt 4% húztak le rólam. Mivel ez egy online játék és van 11 ember rajtunk kívül a matchmaking rendkívül fontos eleme a játéknak és a program gondoskodik arról hogy ezáltal ott bóklássz ahol eddig is voltál. Régebben már ide beírtam hogy volt olyan szakasz a játékban amikor minden áldott nap az első meccsem elveszítettem. Mindegy volt milyen tier direkt kipróbáltam kíváncsiságból az 1-est is hát akkor is. Ez ment 22 napon keresztül. Gondolkodjunk már egy kicsit 22 nap minden első csata bukó. Most megírtam hogy van még cirka 90 napom a premiumból és befejezem ezért hát 12 napja szivat a program. Egyetlen napom nem volt plusszban na ennyit a nagy korrektségről. Csak a klán az ami még itt tart ott még jól érzem magam. A tavalyi évet tekintve ha jól vagyok értesülve :)  IV legjobb Magyar klánban vagyok kvázi sokat lehetett tanulni tőlük. De minden hiába mert az rng-nek nevezett háttér garancia az adott statok stabilan tartására. Senkinek nem szeretném kedvét szegni tehát még egyszer mindenki maga döntse el a játékról alkotott véleményét ha szereti ezt a játékot akkor nyúzza. Előbb vagy utóbb megcsömörlik az ember amikor azt látni hogy az enemy csapat statja 4-5 akár 6 egymást követő csatájában 12-18 % al erősebb és bizony ott a bukta. Nagyon sok olyan meccs van ahol 7-12 perc alatt vége a csatának és semmit sem tudsz tenni azért hogy lehozd a csatát. Lehetsz első a csatában hát nem mindegy ka vereség a vége? Megkapod megveszed a premium hajókat acél szén konténer mindegy megszokod megszereted és nerfelik pfffffff. A "tudásról" csupán annyit hogy ha vevő az ember rá akkor megnézi a hajók felépítését hol lehet citázni hol sérülékeny sebesség fordulékonyság és vannak videok. Na ebből lehet tanulni fejlődni én még is azt mondom hogy ha az adott csatában az rng vagy minden nevezett akármi azt mondja te itt nem nyersz akkor az úgy is lesz.........Általában 10-ből 7x megmondja az ember már az indulás utáni 3-4 perc alapján hogy ez nyerő vagy bukó. Kétlem hogy sokan ellentmmondanának az itt leírtaknak hisz aki már régóta játszik az nagyon jól tudja ezeket. Érdemes visszanézni pár évvel ezelőtti kommenteket is. Természetesen  mindenkinek további sikeres és szórakoztató játékot kívánok!
Erno666!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: llw99, akkufuro

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #65933 Írta: akkufuro
Hát igen mint már többször írtam egy két valószínűségszámítással foglalkozó matematikus dobna egy hátast azokra az eredményekre amit it "randomnak" neveznek. Kis hülyeség és lényegtelen is PL 3x egymásután berak ugyanarra a pályára 2x ugyanarra a helyre is .  1 hónap alatt 4 % ha sok csatád volt kiindulásnk akor az lehetett olyan 20-30-as win abban a hónapban.

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.