Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 2 hónapja #65907 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyetértek ! Mikor berakták én már akkor kitomboltam magam miatta. A repülői közel halhatatlanok a legjobb AA -s hajóval se sokat lehet kezdeni ellenük. Ja és persze 90%-ban az ellenfélnél van ez a szemét CV.
Remélem legközlebb már sugárhajtású vadászgépeket raknak a játékba. ;(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65919 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok!
Olvastam a kommenteket és úgy érzem ideje reagálnom a win rataval kapcsolatban. Mindegy hogy szakaszban játszik az ember vagy egyedül, vagy adja vagy nem. Sajnos a régiek közül már több mint a 70% befejezte ezt a játékot. Az "utánpótlás" köszönhetően a sok hajóvásárlásnak ( pld IX Tier és a VIII Tierek közül is ) sokan játszanak 800 vagy 1000 csatával nem igazán tudják mi az adott hajó feladata. Ehhez még hozzájön az is hogy az ellenfél csapatában ha van 58% feletti játékos 10 ből talán 1 meccs az amit lelehet hozni. 40-50% hajókat szemrebbenés nélkül citázunk 60-70% hajóknál körbepotyognak a lőszerek. Akár a disznóólban a malacoknak elhajigált kukorica szemek. Egyet nem találsz el. Broadban van a hajó sebzel 3-500 jó esetben 8-11 000 szemből meg kapsz 12-14 000 sebzést  ezektől. Normál esetben míg az rng 10% az ilyen játékosoknal 60-70% No comment.......... Az én rátám is apad - 0,8 százalék 7 nap alatt. Többségében szakaszban játszom de sokszor egyedül is és azt látom totál tök mindegy. Matchmaking... 10 csatából nálunk 38-48% ráta az ellenfélnél 52-55-% a minimum. Sok olyat látni hogy egy adott hajóval a sebzés 50 vagy 100 csatából 10 000 és 30 000 között va, Pffff....míg az ellenfélnél 80-120 000 sebzésű hajókat látni. A teszterekről op klánosokról ne is beszéljünk. Lehet ezt sorolni a végtelenségig ám sok értelmét nem látom. A wargaming nevű csodacsapatot ez hidegen hagyja. Láttam olyan felhasználót akinek 21 000 csatája volt ebből 2200 IV Tierben premiummal több mint 3000 V Tierben premium dd-vel és VI os Tierben Premium bb-vel több mint 1300 csata. Egyáltalán mit keres az ilyen ezekben a Tierekben? Mondanom sem kell 73% rata és 61 300 átlag sebzés.. :P Ritkán játszom IX Tier alatt esetleg ha egy ágat újra kell húzni de már attól is elmegy az ember kedve. Előbb vagy utóbb a játékosok nagytöbbsége kiég és csak azért ül le játszani mert ott vannak a klántársak és így ez cseppet csökkenti a flusztráltságot. Tudom hogy vannak funok akik odáig vannak meg vissza és piadesztálra emelik ezt a játékot. Nos én nem tartozom közéjük. Egy accountot már kiírtottam másfél évet kihagytam és visszajöttem mert azt sugalmazták az ismerőseim hogy sokat változott a játék. Igen ez igaz sokat változott de amiről mások is és én is megjegyezhetek: számomra ami kimarad a játékból az maga a sava borsa a "játékélmény" na ezt ölik ki az emberekből. Elnézést kérek ha esetleg olyasmit írtam volna ami bárki felé is bántó lehet. Mindenkinek aki még tovább nyúzza ezt a játékot annak további sikeres csatákat és sok sok szerencsét. Erno666!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65920 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdv a klubban , erről már kb sok bejegyzést találsz néha majdnem anyázásokkal fűszerezve .
Vannak a WG hívők akik elhiszik hogy számít hogy játszanak, És vagyunk mi a sok hülye aki összesküvés elméleteket gyárt irányított játékról és garantált WIN %-ról. De már 20 évvel ezelőtt megmondta Mulder ügynök az X aktákban " Az igazság odaát van" Amikor Petrovval 5KM-ről vasipari derékszögben oldalbanyomsz mondjuk egy Clevelandet és kiírja hogy 1320 na akkor ott nagy valószínüséggel a  másik csapat fog nyerni.  Win % nálam legalábbis nagyon hullámzik 7 nap az semmi van amikor 1hónapig lúzervonatozunk aztán egyszer csak jobb lessz és te vagy a király mindent eltalálsz nagy sebzések aztán vissza a süllyesztőbe. Balanszért irogatnak egy páran hogy kiegyenltettebbek legyenek a csaták, de semmi eredmény továbra is megy a 11-0 meg a 12-0  egyszer erről egyszer arról.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65921 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze, lehet ezt ragozni, de minek, ha le lehet írni – le is írták már többen s többször – röviden is: sebezz a saját HP-dnél többet, és/vagy vigyél le legalább egy hajót. Ekkor már tettél valamit a csatában. A többi? Sors bona nihil aliud.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65922 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
SziaGondolom az akiröl írtad hogy 4-6 tierben játszott 5 k csatát . Annak lehet az az oka hogy  ezen a szinten tud érvényesülni  . Vagy olyannal játszik aki itt még ér  valamit . Én kb coop 2-5 ig érek valamit . 
ÉS ne agodj kénytelenek lesznek kezdeni valamit a helyzettel mert olyanok játszanak t9 ben mint én .
És nem is foglalkoznak a csatával a 100-200 xp vel is fejlődik a hajó .
kredit veszteséget behozza az ember máshol . 
És  ha odafigyelsz hogy ne használj fogyó eszközt se akkor 60k kredit minusz csak egy csak egy csata kb .
Fogyo eszköz használlattal minusz 100 .


​​

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65927 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Meg fogtok lepődni, de a jó játékosok között pont az az összeesküvés elmétet, hogy a rossz játékosokat jobban védi az RNG. Legutóbbi példa, unicum csávó vs 35%-os játékos:
www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comment...e_just_a_lucky_mino/

Mi az igazság? Mindenki azt hiszi el, amitől bele tud törődni az eseménykebe. Én soha nem fizettem egy fillért se a WG-nek, és stabilan kúszik felfelé minden statom. Érdekes... Továbbá meg szoktam nézni a gyengébben teljesítő csapattagjaimat, én is rendesen kapom a 48-35%-os paradicsomokat, és bizony gyakran vestzek is, bármennyire átlag feletti játékos vagyok, akár flottában, akár egyedül.

Viszont összességében, mivel ami a játékban végső soron magszabja, hogy eltalálsz-e valamit, az az RNG, így a játék gyakorlatilag egy kaszinó. És törvényszerűen a kaszinóban nagyon kevés ember szakít nagyot, a többség veszít. Ez egy szerencsejáték ha nagyon lecsupaszítjuk, a töppi pedig kiatrás, tapasztalat és egy csöpp szerencse. Ámen.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.443 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.