Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 10 hónapja #64423 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hah, csak 7k base xp kell még, de szenvedésnek érzem hakuryuuval ezt összekaparni, főleg, ha ellennél 2 halland, pár aa cl és ca van csoportosan :dry: Egyik meccsen ma egy thunderert támadtam fullos bomb rajjal, de mikor elindítottam a támadást akkor hirtelen lenullázódott, wtf, flaks pls.. (ezen a meccsen egy yamato kiakadt h egy torp rajjal 3db torpedót sikerült beleküldenem 3 támadásból, ok, sorry, de mi buktuk el a kört végül...)

de amúgy ez jó, 90k dmg, 270k spot kevesebbet ad, mint 77k dmg... jó, bb-ket támadam elsőben, de akkor is kevesebb xp-t ad? Legalább a spotra adhatna xp-t a rendszer (vagy ne már h az egy darab kill ennyit érne xp számításnál...)








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64425 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta:
de amúgy ez jó, 90k dmg, 270k spot kevesebbet ad, mint 77k dmg... jó, bb-ket támadam elsőben, de akkor is kevesebb xp-t ad? Legalább a spotra adhatna xp-t a rendszer (vagy ne már h az egy darab kill ennyit érne xp számításnál...)


Erre férne rá a legjobban egy kis balansz...
Spot önmagában szinte semmit nem ér...
Voltam 130 k spottal ,50 k dmg-el , 1 foglalással full utolsó dd-vel, t-9ben..... csak pislogtam...
Cv -volt , meg vagy 4 radaros hajó....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64433 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ja, kellene nagyon :S

Köszönöm a rendszernek és a csatapaimnak az eddigi 5 kört mára. Csapatoknak a sok bukót, h meg kell állni egy helyben és nem nyomni azt az oldalt ahol fölényben vagyunk, a rendszernek meg azt h 161k dmg, confederation, 2 killre is csak 4. helyet ad... és még mindig kell 800 nyamvadt base xp h meglegyen a legendary modul, a francba már, szenvedés cv-vel játszani, több befolyásoló tényezőt éreztem hindenburg és conqueror alatt, mitn cv-nél. Igen, tud nagyot csapni, dem ikor LEPATTANOK a kremlin tetejéről vagy mint most a moskvara dobott bombák a célkereszt 8-10%-ába megy ami nincs a hajón, akkor mi a francot kéne müvelnem? Meg 10 torphitből 1 flooding amit eloltott egyből a célpont, ok.

innen kellene visszahozni, jó vicc



jobb oldalt csak egy mino, yamato és a cv volt majdnem végig (meg 1 ca talán aki visszament meccs közben balra), csapatból 1db hajó ment arra, ofc a másik oldal megfordult és ne mcsinált semmit csak meghalt, 2 player meg folyamat pingelt h erre arra meg ez meg az, meg daringgal minek próbálkozik mino ellen? pls...



900 ping, thanks system, 1100-am volt, emiatt nem tudtam resetelni a capet...





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64439 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Hah, csak 7k base xp kell még, de szenvedésnek érzem hakuryuuval ezt összekaparni,


Egy kis motiváció esetleg? ;)


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64441 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
" Igen, tud nagyot csapni, dem ikor LEPATTANOK a kremlin tetejéről vagy mint most a moskvara dobott bombák a célkereszt 8-10%-ába megy ami nincs a hajón, akkor mi a francot kéne müvelnem? Meg 10 torphitből 1 flooding amit eloltott egyből a célpont, ok."
Még jó hogy CSAK TŐLED függ hogy szerepelsz mennyit sebzel a rendszer nem szól bele. Mi lenne ha nem így lenne?Ez így van rendben.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64443 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnapi official stream-ben mentek az angol prém hordozóval... 37 bombatalálatból 15 ezer sebzés és 1 gyújtás :D nem akartam elhinni, mrconway is csak kamillázott. Szépen csinálta egyébként, jól repült rá, gépei is megmaradtak, egy helyben álló hajót végig szőnyegbombázta és majdnem minden bomba beletört. A rakétások sem gyújtottak. Ehhez képest a haku nem lehet annyira rossz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.