Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64533 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bacsának van igaza, sorry ha pontatlanul fogalmaztam. Bementem középre, oldalt elhozták a cap-et és középen foglaltam és szonároztam az egyik romolót és őt kiszedtük. Mentem a harmadik capre amit behúztam és spottoltam egy cirkálót amit ki is szedtek. Egy NC és egy Tirpitz volt meggyötörve még ezen kívül mert szigetet fogtak vagy valamiben elakadtak és fokúszt kaptak. A kép későbbi, azt akartam illusztrálni hogy ezzel a gyönyörű sziget mögött bujkálós világ végén borderezős taktikával egy ilyen csatát és ilyen kezdéssel is el lehet baszni.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64534 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
„...egy ilyen csatát és ilyen kezdéssel is el lehet baszni.”
Amit el lehet rontani, elrontják. Amit nem lehet elrontani, azt is elrontják – Murphy törvényei erősebbek a fizika törvényeinél!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64536 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem is értem, miért nem így reklámozza a szemetét ...bocsánat, játékát a WG.

"Sikerélmény? Nulla százalék"
"Garantáljuk, hogy már néhány csata alatt el vesszük a maradék játék kedvét is."
"Hívja meg barátait is! Nekik is elvesszük a kedvét a játéktól"
"Ne feledjen el venni 365 napos premium csomagot és mi örömmel megszívatjuk az év 365 napján."
"Vegyen premium hajókat! Néhány javítás után eltekergetjük a paramétereit és garantáljuk, hogy semmit nem fognak érni."

Ehez hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem eme néhány csata alatt.

Mára be is fejezem, mert előtalálom venni az éles fegyverem és megkeresek egy fehér oroszt és tarkón találom lőni.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64537 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha nem lennének kláncsaták és néhány többé-kevésbé értelmes ember akik szegények még engem is elviselnek akor már rég befejeztem volna ezt az ....akármit.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64538 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Andurin77
Olvassa a TEK a forumot voltak kint nálad ?
Tegnap akartam játszani 1 tengeralatt járó csatat hát nincs . Akkor megyek küldit olyan van amit nem szeretek hagytam . Ranked szintem beálítva nem érdekel tovább . Maradt a random t4 es szinten mentem 2 olyan csatát mint t9 en szoktam hát mi a franc van az emberrekkel mi a pék f* **ért futnak ell a hátam mögül ha ellenséget látnak .
Magas szinten értem én hogy a hajó 1200 as sebzésével lassan jön össze a 20k és mire tudok löni 2 helyen égek oltás után és a hp töltö is ketyeg . Na de t4 en be adja a 4-6 ezret is és távolra is tudok löni . A társaim meg mikor látták hogy jön a piros és felvettem a harcot ott hagytak . Ez mi a fene ?
Mi az értelme a sarokban összebújásnak ?
Az ilyen miért also szinten játszik ezekre t10 ben van szükség , alsó szinten a irány egymásnak és löj mindenre ami mozog tipusú csaták élvezetesebbek .
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Shardik4 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64540 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Srácok, nekem is többször mondták, én is mondom most, hogy ez egy játék. Sok az új játékos, felhígult a játékosállomány. Vannak sokan akik a wot-ról jönnek át és ahogy hallottam (nem játszottam a a wot-al) itt is kezd átmenni abba az irányba a játék de még mindig sokkal játszhatóbb ez. (El sem merem képzelni mi van akkor ott).

Én szerintem kifejezetten alacsony tier-ben lehet megtanulni és érdemes jól megtanulni az alapokat. Ne fordítsd be az oldalad, ne bujkálj főleg ne csatahajóval, hova és hogyan lövünk, alapvető helyezkedés és ismerkedés a hajókkal meg hajótípusokkal. Van aki egy pillanat alatt ráérez, van akinek idő kell és van olyan aki valószínűleg mindig hülye lesz a játékhoz. :D Tier 5 és 8-ig jön a gyakorlás és 8 felett már necces ha valaki ilyen hibákat vét. Gyorsan lehet fejlődni a játékban, ha fizetnek érte akkor még gyorsabban és persze vannak akik kapásból a tízen ezres hajókkal indítanak. (Sosem értettem miért vesznek látatlanba ennyiért hajót, főleg úgy, hogy az alapokat sem ismerik de mindenki arra költ amire akar, a wg nem szabályoz, nem is érdeke, mert ez üzlet nekik. El kell viselni és elfogadni. Egy klántársam mondta erre, hogy az ilyen balfaszok miatt tudunk mi ingyen játszani amibe nem igazán tudnék belekötni és amikor látom, hogy valaki 94 ezret költ, hogy megszerezzen egy olyan hajót ami pár hét múlva mindenki megszerezhet annak köszönetet mondok legközelebb emiatt.) :D

Az igazságosabb MM is megy a levesbe, ha ész nélkül vásárolnak az emberek és a játékosok mindent lenyelnek addig nem is lesz semmiféle változtatás. A wg nagy ívben leszarja ezeket az írásokat. Tegnap néztem stream-et és 3600 ember 2 órán keresztül panaszkodott nekik folyamatosan (nem túlzás, szó szerint majdnem minden harmadik üzenet) a cv rework-ről. Óriási baromságnak tartották emellett, hogy a mostani rankeden van hordozó. Nem érdekli őket, leszarnak mindenkit. Számokat látnak és azt látják, hogy a számok csak nőnek és a főni már a harmadik jakuzzit tudja venni a palotájába. :D Nem érdemes idegeskedni rajta, amikor 2100 PR-om volt 12%-os win rate mellett egy nap, akkor végképp elengedtem ezt a win rate dolgot. A win rate egy kalap szart sem ér ahogy a ranked is a szememben. Ott tartok, hogy szépen gyújtogatok hátulról a tündivel, farmolom a sebzést meg a kitüntetéseket és baszok a többiekre, oldják meg, ha kell akkor végignézem hogyan adunk oda nekik másfél perc alatt ingyen 3 cap-et és hiába mi lennénk a jobbak, mert folyamatosan van kill, ők nyernek pontokkal. Nem érdekel, egy kibaszott vicc az ilyen már és nem tudok ellene mit tenni. Ha jó vagyok akkor sok-sok report, ha rossz akkor is, ha másképp csinálom azért, ha nem fedeznek és engem lőnek ki akkor meg azért. Nem lehet megfelelni, ezért elengedtem az egészet. A mókát kell meglátni benne, ott van a klán, a szakaszozás a haverokkal, kláncsata, ezekre érdemes figyelni.

Most igyekeztem szépen leírni de valószínűleg egy órán belül itt fogok őrjöngeni a hülyék miatt. :D Ez itt az őrjöngő, ezért van, sírunk egymás vállán meg panaszkodunk. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.422 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.