Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64357 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
A szupercsapat... Csak azért nem 500 alatti a base xp a csapatnak, mert a csatát egyedül elhúztam. Semmi fókusz, hullanak mint a legyek, úgy jön át az ellenfél csapata a foglalópontokon mintha nem lenne ott senki közülünk. Sokat elmond, hogy egy tier 8-as cv áll az első helyen egy tier 10-es csatában. A mai nap felmerült egy kollégával, hogy mennyire korrekt ezeket megosztani? Én úgy vagyok vele, hogy az ilyen gyalázatos köröket nyugodtan nézegessék, aki többször találja magát fent, ezen a topicon, talán elgondolkodik, hogy érdemes lenne inkább a co-op módban játszani. Jó játékosok is lehetnek itt, nekik is lehet egy rossz kör vagy figyelmetlen volt de ők nem veszik ezeket magukra, mert nincs miért. ;)

UI.: ha engem láttok szarul teljesíteni egy csatában, nyugodtan meg lehet osztani, én nem fogok rinyálni miatta :P


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64359 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne legyek ideges és ne küldjem el a tisztelt játékos társakat a büdös *****.

Itt már gyanús volt a dolog. Pingelhettem, akit akartam. Birka hadtest elindult egy irányba. Utána jött a nagy meglepetés. A saroknál elfogyott a tenger. Hosszas gondolkodás után balra fordultak és ...elmerültek.



A végeredmény magáért beszél. Nyerhettünk is volna. nem könnyen, de ment volna a dolog.






Szerk: Megnéztem közben, "Mit ért" ez a csata a stat oldal szerint.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64360 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gyönyörű lemmingtrain :D olyan mintha senki nem nézné a minimap-ot. Nem tudom, hogy ilyenkor mire számítanak a játékosok.

Most szereztem meg az ölandot. Első köröm vele: 2 perc 55mp volt first blood voltam :D egy solo cap és 2 spot volt az össz eredményem és középmezőnyben végeztem :silly: :woohoo: ez tök normális, teljesen rendben van minden. :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64361 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Andurin77.
Jól láttam a ti oldalatokon csak négy épkézláb játékos küzdött a túloldali 5 ellen ?
Egész kiegyenlített csata . Na ezért lenne jó szétválasztani az oyan bénákat mint én a jó játékosoktol .
Nem hiszem hogy valamelyik aki olyan fakezű mint én tanul valamit abbol hogy látja hogyan mészárolják le a kategoriákkal jobbak . A jók meg csak mérgelődnek milyen balfaszokhoz rakták . Pedig a túl oldalt is volt böven hülye csak most ök nyertek , de legközelebb majd ti négyen ügyesebbek lllesztek és lenyomjátok az ellent mind a 3-5 embert .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64362 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Andurin77.
Jól láttam a ti oldalatokon ....


Nem tudom, hogyan lehetne.

Tegnap és egy kicsit ma is csatahajókkal próbálkoztam, mert pihentetni kell a bal kezem. Kikészül a hordozóktól.

Szavakat sem nagyon érdemes vesztegetni arra, amit csatahajókkal műveltem.

Most akkor hogyan legyen eldöntve, hogy valaki hülye a játékhoz, vagy csak szelektíven hülye? Úgy mint én.
Ha csatahajót, vagy cirkálót viszek, akkor a legalja piros színnél is gyengébb vagyok. Rombolóval be sem merek menni.
Ha meg hordozót, akkor azért másabb a helyzet.
Én már azzal is elégedett lennék, ha lenne valami olyasmi, mint a klánháborúknál van besorolás. Csak itt az egyéni teljesítményt mérlegelik.
Amíg egy bizonyos hajó osztállyal - például én, a csatahajókkal - nem ütök meg egy bizonyos szintet, sebzést, bármit, az adott hajóosztállyal, addig a Zöld Béka osztályba sorol és csak azokkal mérkőzhetek meg.
De ha hordozóval vagyok, akkor már a Sárkányokkal (csoport) küzdhetek, mert a teljesítményem elegendő oda.
Nem tudom, mennyire érthető, de biztosan lehetne szintekre bontani a játékos állományt, minimális átfedésekkel.

Amúgy meg már azl is sokszor elegendő lenne, ha nem történnének olyan dolgok, mint az előző posztomban, a térképen látszik. Józan paraszti ésszel is látszik, hogy egy ilyen megmozdulásnak nem lesz jó vége.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64365 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap tengossal játszottam .
Bekaptam tengoktol az ellején torpedókat .Elcsesztem .
Kiléptem , vesztes csata és a csapatban az első két játékos bot volt .
Kitudnák potolni a hiányt a ligákban ha akarnák botokkal ha ez az akadály .
Néha az egyoldalrol támadás bejön . Mivel szinte mindig 2 felé szakad a csapat
Elönyt is jelenthet ha egyoldalt letaroltok csak azt se lehet hülyén .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.