Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 11 hónapja #59767 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
Úgy látom egy üveg vodkát is küldtek mellé célzóviznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59777 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Örömködő

Grievous írta: Russian BIAS! kb 10 kör után első jelei annak ,hogy ennek jó az ágyúja


csak a végén bismarck+republic kiszedett


Normál kontiból nyitottad a küldit? Én vagy 25-öt nyitottam eddig, és semmi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59778 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
sajna prémből, vettem hármat ingame dublonból, de azokból nem jött semmi, aztán elég sok simát nyitottam, abból jött az első nap a t5-6-os, majd mikor pofon vágtak egy 30%-os kuponnal akkor úgy gondoltam ,hogy megveszem a 4-es pakkot, 3500-at csak megér kidobni. 3. nyitásra adta.



Ettől a vladitól nem vagyok elájulva, elég papír, nincs short range AA-ja, csak 4 heal a max (hiányolom az ötödiket sokszor, főleg, hogy sokat égek és az 5 vagy mennyi dcp miatt nem merem használni ezeket), meg az ágyú... most prinz eugent 6km-ről 1, EGY overpen találta el az oldalát...
most olyan német érzésem van ,mert azoktól s jó párszor agybajt kaptam mire beadott valami értelmesebb találatot. AMúgy sebessége ok, fordulás ok, toronyforgás meg OP szint bb-ket nézve (főleg ,hogy skillt is raktam rá és az első speckó orosz kapitányt aknek speckja a jobb toronyforgás skill)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59779 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
A Kaga-val a tettek mezejére léptem, igaz egy csata erejéig.

A többi csata meg... felejtős.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59820 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
Meg lett a második 10-es hajókám. Hindenburg a drága. :love: Tök faszán néz ki ez a Roon továbbfejlesztés. Nagyon remélem, hogy ügyesebb lesz, mint a kistestvére. Azt a végére megutáltam, pedig az utolsó 4-5 csata elég élvezetes volt vele.

(csak zárójelben merem megemlíteni, de azt vettem észre már a wotos korszakom alatt is, hogy a grindolás utolsó szakaszában a wg valamiért elkezd szívatni, aztán persze a legutolsó jónéhány csata az tényleg élvezetes lesz, mintha azt akarná, hogy ne adjam el és majd a kigirndolt hajónak veszek kikötőt, új kapitányt és tolom bele a pénzt dubira stb. Persze, ez conspiracy theory - dubble bullet, de ki tudja? ) :whistle: B)


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59821 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
Nekem is akad már néhány, bár én nem igazán gyűjtögetem őket.

Ugyan annyi a rossz játékos T10 csatában, mint mondjuk T5-ben. Annyi a különbség, hogy itt baromira drága a játék.

Nekem nagyon kínlódós a német T9 csatahajó volt. Rengeteg rossz csatám volt vele. Legszívesebben eladtam volna a fenébe. Nagyon nehezen lett meg belőle a T10.

Azóta tanultam a dologból. Soha többet T9 hajó. A másik ágon az Izumo-t úgy átugrottam helyből, mint a sicc.

Más hajókat meg nem fejlesztek.

A CV ágon meg nincs T9. Meg ott hamar letudtam a brit CV ágat.

A mellékelt kép ne tévesszen meg senkit. A meglévő Yamato mellé osztott a játék egy másikat is, tök fölöslegesen. Egyikkel sem járok klán csatába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.399 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.